Top 20 Plemena

Status
Not open for further replies.

frankyy

Banned
Reaction score
0
ajde pametni objasni mi ti kako bi prebacio igraca koji je u sred neprijatelja,a da mu sacuvas gradove ???

mozda smo m glupi sto smo to uradili u nocnom ?
 

DeletedUser

Guest
ajde pametni objasni mi ti kako bi prebacio igraca koji je u sred neprijatelja,a da mu sacuvas gradove ???

mozda smo m glupi sto smo to uradili u nocnom ?

A za pra papu vam je taman isto.. Ionako ga nema više, osim ako niste baš to i htjeli da se spucaju nuke.. a njega uzmete kod vas u dual :confused:

a uz ovakve postavke kakve su.... Nema ni logike prebacivat tako igrače koji su u centru neprijatelja... pošto se deff nemože unaprijed slat.. ali neka, pokušali ste vi :predaja:

A što se ni ima prebacivat tako, ili je sa nama ili je protiv... ali to neka vaša špijunska posla, ipak morate ojačat svoje redove :pivo:
 
Last edited by a moderator:

frankyy

Banned
Reaction score
0
samo mi ti obecaj da ces biti na ovom vanjskom za jedno mesec dana ??? nemoj da budes kao i vecina onih koji su piskarali ovde,pretili itd..sad ih nigde nema ... :)
 

DeletedUser

Guest
samo mi ti obecaj da ces biti na ovom vanjskom za jedno mesec dana ??? nemoj da budes kao i vecina onih koji su piskarali ovde,pretili itd..sad ih nigde nema ... :)

A nestali ratoborni vebit i još neki.. Ali ne brini ja ne nestanem, kako god da prošlo.. :love:
nek se ratuje, pa nek bolji pobjedi.. :pivo:

Čak vam i čestitat tu, ako se pokažete da ste bolji.. :love:
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
Ne volim baš da se previše javljam na eksterni ali pratim svaku temu i nakon nekih nebuloznih izjava moram neke stvari da pojasnim tkz iskusnim igračima.
Kao prvo ovo je igra strategije a ne toljaga i uglavnom pobjeđuje strategija a ne sirova snaga. Zbrojite sela MH crnaca Milfa i njihove akademije i usporedite sa brojem sela TCO pa zaključite na kojoj strani je strategija a na kojoj sirova snaga. Uz to samo da kažem da se iz događaja od zadnjih dana jasno vidjelo da su RWP i njihova akademija bili potpuno po strani ovog rata.
Kao drugo snaga svakog pobjednika je u tome da ne zgazi neprijatelja do nule nego da od njega dobije saveznika. Zaista je šteta da zbog izgubljenog rata neki jako dobri igrači ujedno i vrlo aktivni jednostavno budu restartani. Mislim da to ne zaslužuju, mislim da im se treba ukazati čast i ponuditi im nastavak igre i druženja.
Kroz mojih skoro 6 godina igre raznih servera i svjetova trudio sam se da uvijek guram ove principe bio u vodstvu ili samo kao igrač i tako če biti i ubuduče.
Stoga svi vi koji ne razumijete neke poteze ne morate zbog straha od nepoznatog pljuvati po tome.
Lp
Mirkonije, FoG-666, Maligani, Kontraregule i još nekoliko acc davno već zaboravljenih
 

Zivojin Misic

New Member
Reaction score
0
Mirkonije,da li bi se to pošteđenje i pružanje nove šanse desilo da se rwp nije drastično ojačao? Čisto mi iskreno odgovori ja ću ti vjerovati na riječ.
 

DeletedUser

Guest
A kako je vama preživjeti odbijanje da pređu kod vas igrači do juče koje ste pljuvali i ismijavali? :p

jedva podnosimo neki su čak i napustili igru zbog toga polovina računa nam je na gašenju ja lično neznam šta da radim sa sebe potpuno sam se odao alkoholu evo žena me smiruje par dana drže me na infuziji nikako nisam jeo............
 

FoG-666

Member
Reaction score
0
iskreno prije ovih zbivanja razgovarao sam sa vodstvom da nekoliko igrača iz MH ponudimo prelazak. Uostalom mnogi će se sjetiti vijeta 5 i ALKOSA gdje smo osvojili svijet i gdje je u konačnici ostalo samo 7 ,8 igrača početne postave a ostali su došli iz plemena koje smo pobijedili
 

xyader

New Member
Reaction score
0
iskreno prije ovih zbivanja razgovarao sam sa vodstvom da nekoliko igrača iz MH ponudimo prelazak. Uostalom mnogi će se sjetiti vijeta 5 i ALKOSA gdje smo osvojili svijet i gdje je u konačnici ostalo samo 7 ,8 igrača početne postave a ostali su došli iz plemena koje smo pobijedili

ajde da si im ponudio prelazak nagovaranje da dodu kod vas je nesto drugo
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
treba vam biti jasno da je TCO pleme prejako za ovaj svijet, i na leru ratuje sve druge price su suvisne sa jacim ratovima mozda se ubaci u brzinu vise ako bude potrebno:boks:
 

DeletedUser

Guest
A tamo se ipak spominje 4-5 njih da biste uzeli, a ne troje :confused: ali nema veze to..
To riješili jeste ih dosad i to lijepo.. Ali ipak ima još njih pa niste ni to završili do kraja :p

a čeka se kad ćete skupit hrabrost za nas.. Samo da budete kul.. pa najavite, a ne da se samo krene ponoći, na ovaj način ko šta ste nove radne snage skupljali... a ostalo nije problem.. :love:


cuj imali smo dogovor, pripremali ste se za jednu akciju 2 mjeseca :D nakraju ste odustali i poceli fantazirat, ako budemo ratovali bit ce do vas ne do nas, dakle ovisi o vasim postupcima... svo daljnje komentiranje je bespotrebno, jer oni koji igraju i znaju situaciju i dogovore znat ce i o cemu ja sada pricam.. LP!
 

DeletedUser

Guest
cuj imali smo dogovor, pripremali ste se za jednu akciju 2 mjeseca :D nakraju ste odustali i poceli fantazirat, ako budemo ratovali bit ce do vas ne do nas, dakle ovisi o vasim postupcima... svo daljnje komentiranje je bespotrebno, jer oni koji igraju i znaju situaciju i dogovore znat ce i o cemu ja sada pricam.. LP!

Pa ratovat će se morat ionako.. samo je pitanje vremena, sasvim je jasno da rata će bit..
pa nek bolji pobjedi.. :predaja:

Ne regrutirate vi za đabe.. i nagovarate MH usput :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
evo twstats nelaze, ko regrutuje i muti sa milfom
http://img12.imageshack.us/img12/2904/azm.png
a evo nase
http://i.imgur.com/SWNoytk.png

tako da ti prica nedrzi vodu. nadalje noblate svoju akademiju i trazite izliku za rat sa nama (i pokusavate pripisat nama krivicu toga rata) mh taman i da oce nemoze ratovat sa vama jer ste na udaljenim kontinentima tako da ti i ta prica nestoji...


usput na kojem racunu igras? ako te nije sramota rec, ako te sramota slazi da igras na nekom drugom ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Lud si ko struja :D

Vi primate neprijatelja.

RWP je primao igrače iz neutralnog plemena M!LF, jer nikad nismo imali diplomatiju sa RWP.
 

DeletedUser

Guest
evo twstats nelaze, ko regrutuje i muti sa milfom
http://img12.imageshack.us/img12/2904/azm.png
a evo nase
http://i.imgur.com/SWNoytk.png

tako da ti prica nedrzi vodu. nadalje noblate svoju akademiju i trazite izliku za rat sa nama (i pokusavate pripisat nama krivicu toga rata) mh taman i da oce nemoze ratovat sa vama jer ste na udaljenim kontinentima tako da ti i ta prica nestoji...

Čuj prvi ste vi regrutirali ponoći pra papu, i widowa..
a onda mi nekoliko njih.... A micu i one koje su još prije prešli za njih se je znalo unaprijed, i razlog isto tako..

A ovo drugo regrutirali, tek nakon što ste vi povukli svoje špije.. :pivo:
A što se tiče MH to se stvarno nije očekivalo od takve ekipe ko što je vaša... da biste neprijatelje regrutirali, da si ojačate redove :p

Ko god da je kriv samo nek se ratuje.. Najavi se i ratuje..
Ionako nemože 3-4 plemena osvojit.. Mora se ratovat.. ako ne nije ni zanimljivo :boks:
 

DeletedUser

Guest
hehehe pa nismo ni mi nikad imali diplomaciju sa mh... facepalm :D pa i ovi su bili neutralni dvojica iz vlr i jedan koji se nije smatro milfovcem... covjek je voli mlado meso... :)


da ste ispostovali ono sto ste obecali i da ste zaratili sa milfom kao sto ste rekli nebi pricali o ovome sada... znaci ja bi sad vas trebo optuzit da ste nam zabili "noz u ledja" jer niste ispunili sto ste rekli.. al to bi bilo besmisleno.. jer se sve zna.. i cu spye hahahah ma ko je to bio nas spya? kako to da vi nemate nijednu u nasem plemenu? zato jer je cjelo pleme casno i igra do kraja sa ovom ekipom :) jel tako?
a tebe i dalje SRAMOTA reci na kojem racunu igras.. toliko o tvojem govoru i tvojim djelima, kad se sramis reci ko si i sta si :)
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top