Top 20 plemena

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nisam vas na accu nista prozvao jos,iako i ja mogu naredati nekih tu lazi i da se raspravljamo bezveze..
i onda pjana uleti i onda tu ulete drugi ljudi....
ne moze se sa vama raspravljati ni iznositi argumente,jer vas ima vise ovdje na forumu protiv niknamea koji isto zna nekad reci nesto bezveze....ali covjek barem iznese argumente neke,a pjana spominje nekog kera kako ga ide tuci,nesto ker,branite se samo vrijedjanjem...
i evo npr na ovaj moj komentar ocekujem da pjana prvi polije pa da ga prati kompanija ta vasa...

Ne znam sto se ne moze normalno pricati a ne odmah vrijedjati
Znaš šta. Krenuo sam ti opsovati isto kao sandiju, ali neću, veći sam čovjek od toga. Sa tobom sam makar dvije pametne 'prozborio' a sa njim nisam ni jednu, pa mi nije isto opsovati i tebi kao njemu .. Al skini se i ti pjani više sa tim glupostima ba, pogotovo ti. PA HALO LIK PROZIVA ČITAVO PLEME KOLEKTIVNO DA SMO SE PREPALI VAS, KAD SMO MI SKUCALI PAR OFFOVA NA ONO SELO, HALO KAŽE ČOVJEK PREPAO SE EAG.. Pa nemoj tih gluposti ba, ko se prepao.. Ko vas je iz EAG dva puta do sad udario ? JA, VEDAD I BENJO, ZNAČI JEDAN RAČUN, LUDI PETAK... jednom noblali, drugi put se kucali.. I šta sad, imamo opet offa, kao da se ništa nije desilo, samo jest mi žao offa sa plemkama ako ćemo iskreno i to je to, jer smo imali druge planove za to, koji su pali u vodu tim kucanjem... Al de nemoj me vući za jezik da jebem grebem od do bolan ... Mani mi se i ti te priče, ti si čisti taj DKLov igrač, klasika znači, BOT oronuli, nemoj mi ništa pričat.. Dosta mi se više raspravljat u pm, pa čovjek proziva andya čim je ovaj izbio na prvo mjesto, pa se ovaj mora javljat čovjek da negira te prozivke, a čovjek skoro pa i ne ulazi na vanjski nikad.. Znači kad si na prvom mjestu ubiju te ljudi prozivkama, nekim izmišljenim karinama, sve dok nije igrač nwa tu.. A niko nije prozivao rewa koji ne farma znači čovjek ofarma 2 resursa dan ti jebem usta ba nemoj mi te šuplje priče ba svega ti tvog što imaš..


I to ako ne znaš furku 'odo istuć kera' skoči sad na zid, zalijepi se znači, pa onda popravni glavom od zid...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
kao prvo,to je nik rekao a ne ja...da ste se prepali
drugo prozivali ste i vi rewa kad je bio prvi,mogu i naci ovdje na forumu da mi se da traziti isto tako...on ne farma,ovo ono kako to prvi i tako te stvari,kupuje sela neki k....nemoj tako pricati...

Ja sam samo htio reci onim komentarom,zasto mi ne mozemo normalno pricati i iznositi argumente a ne stalno se svadjati i vrijedjati ovdje


I kao trece,koji k pami ti komentarises ikako,haj brani sela hahhahaa
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
kao prvo,to je nik rekao a ne ja...da ste se prepali
drugo prozivali ste i vi rewa kad je bio prvi,mogu i naci ovdje na forumu da mi se da traziti isto tako...on ne farma,ovo ono kako to prvi i tako te stvari,kupuje sela neki k....nemoj tako pricati...

Ja sam samo htio reci onim komentarom,zasto mi ne mozemo normalno pricati i iznositi argumente a ne stalno se svadjati i vrijedjati ovdje


I kao trece,koji k pami ti komentarises ikako,haj brani sela hahhahaa
da mi ga ti mozda neces uzet?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Besmisleno je i pricati o nekim muljazama, ko god misli da se negdje mulja, hvala Bogu ima brat wicky pa prijavite, pero69 i ja smo prijavili na hr23 komplet 2 plemena ljudi precesljali sve do zadnjeg racuna sve do zadnje stvari, palo banova kisa Bozija.
pozz
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Slobodno reci da je to black pirat flag koji je pobjegao kod rev,i sada se uplasio da ce biti noblan,a posto ne zna igrati trazi duala.
hahahahah jeste to je taj lik al sam sakrio bolan podatke na fb niko to ne krije bolan
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
hahahahah jeste to je taj lik al sam sakrio bolan podatke na fb niko to ne krije bolan
On je davao dzabe selo,necu govoriti kome,pa posle se predomislio mozda za malo pb-a,njegova stvar,ne vidim da je tu rew kriv,svako bi uzeo selo dzabe ili za malo pb.
 

UseYourBrain

Member
Reaction score
32
nisam vas na accu nista prozvao jos,iako i ja mogu naredati nekih tu lazi i da se raspravljamo bezveze..
i onda pjana uleti i onda tu ulete drugi ljudi....
ne moze se sa vama raspravljati ni iznositi argumente,jer vas ima vise ovdje na forumu protiv niknamea koji isto zna nekad reci nesto bezveze....ali covjek barem iznese argumente neke,a pjana spominje nekog kera kako ga ide tuci,nesto ker,branite se samo vrijedjanjem...
i evo npr na ovaj moj komentar ocekujem da pjana prvi polije pa da ga prati kompanija ta vasa...

Ne znam sto se ne moze normalno pricati a ne odmah vrijedjati

kako nisi prozivao laprdijo, šalješ nam fejk train u 3 ujutro i pišeš poruku: “gledam ko igra, botovski acc“, i onda se naljutiš i pošalješ i rewa na nas, koji se kuca u noćnom kao najveći početnik, dagger lijepo uzme napiše poruku i onda kad mu odgovoriš da si tu, on kaže da je greška i da nije tebi išla, ali se bar ne spušta na tvoj nivo..
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Dager botina kako provjerava da li je neko tu hahahahahahahahahahahahahaha joj bota bokte mazo na krisku hljeba ko eurokrem
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ma sta reci..dobro je sve dok mu djevojka koju je napustio momak oduzme pravo prvenstva i udari ga s autom..momak i dan danas ima ubodnu ranu na nozi, jos mu nije zarasla
 
Top