Top 25 IGRACI

DAgGeR

Member
Reaction score
7
lik koji svaki svijet koji igra u pola borbe kao picka izda svoje pleme ili ga raspusti i kaze da se nikada nece pojaviti odma dodje sledeci svijet nesto melje po forumu
Eh koliko mi je to igraca reklo. Ide na svijet igra super sve ide ide krene spijska posla prodaja accea i najednom raspusti pleme i preda svoja sela neprijatelju iz nekog razloga samo da si ego podigne i izigrava zrtvu neku. I onda tu dođe i ajmo paljba po ostalima skupa sa Roberto Deniro. A gle Deniro mu je masno morao platiti da ga ovako "pokriva" Hahahaahahahahahahhahahah
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Eh koliko mi je to igraca reklo. Ide na svijet igra super sve ide ide krene spijska posla prodaja accea i najednom raspusti pleme i preda svoja sela neprijatelju iz nekog razloga samo da si ego podigne i izigrava zrtvu neku. I onda tu dođe i ajmo paljba po ostalima skupa sa Roberto Deniro. A gle Deniro mu je masno morao platiti da ga ovako "pokriva" Hahahaahahahahahahhahahah

jesi Dino smrad :p
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Dino mani sr*nja, svaki svijet nam ti uništiš. :)
na 24. sam stvarno mislio da si se unormalio i sve, ali uvijek isto. :D
Ne znam jel' ti igraš u Atilovcima, ali ako igraš mi sa Minionima smo već osvojili svijet, jer poznavajući tebe ti ćeš svako pleme izdati. :)
Nemoj mislit da imam šta protiv tebe, ali skontaj se malo ;)

kako mozes rec sjebo nam 24,pa i ja bih radi takvih,nisi 3 puta u godini ušao na acc šta ti je
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
kako mozes rec sjebo nam 24,pa i ja bih radi takvih,nisi 3 puta u godini ušao na acc šta ti je

Znate i sami da nisam igrao na svome acc :D
Al kad god je jogetu trebala pomoć ulazio sam ;)

Ali kad ga ti podržaješ isti si ko i on hahahahhahhaha
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Znate i sami da nisam igrao na svome acc :D
Al kad god je jogetu trebala pomoć ulazio sam ;)

Ali kad ga ti podržaješ isti si ko i on hahahahhahhaha

ja i sad igram 24 ,nebitno sto je on napustio bolan,ja njeg podrzavam,sam je sve radio i vodio pored toga ima fakultet,sta si ti radio objavljivo statuse po fb i opet dino ne valja? udjes kad ojgetu sta treba a padne vam selo lagano ko se ne bi iznerviro,dino je trebo pleme davno raspustit radi takvih
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Znate i sami da nisam igrao na svome acc :D
Al kad god je jogetu trebala pomoć ulazio sam ;)

Ali kad ga ti podržaješ isti si ko i on hahahahhahhaha

Joj Tahire koje si ti govno da izvineš :)
Kada sam otišao što me ti nisi zamijenio i imao muda pa se suprostavio plemenu?

Palo ti je selo u noćnom, nisi bio sposoban onu baklju što si dobio da je održavas da uletis nekako na acc.
A bolje da ne znaš da si igrao zahvaljujuci meni, davno davno sam trebao dobiti ban, tri racuna sam drzao na donjem kontinentu svako veče sa sittem, rachune hlter na fronti imao sifru ulazio i cuvao gradove, racun lovrinjo imao baklju i pokretne kate ulazio sa sifrom, da ti ne pricam dalje ukratko 4 rachuna samp reko noci obilazio sa sifrom jer sam je imao, 4 racuna preko sitta u 10 dana, ma mjenjao sam cuvanje racuna naveliko, i ti mi kazes ja usrao onaj svijet?

Nemoj da si takav, kad si mi slao srcadi preko poruka i kad smo pisali bio sam ti dobar :) ne budi takav smrad, zvao sam te i uzivo da dođeš da posjediš sa nama ne ponasaj se kao ono najvece zadnje govno, ne bi me cudilo ni da si bio spijun ako ces iskreno jer vidim kakvo imas misljenja sa igracima sa kojima si igrao, ja sam danima opominjao da mi pomognete da ovo da ono, kada Dalibor (Kralj Atila) nije ništa rekao a covjek je osvojio servera i servera i slozio je se sa mnom jer smo pricali i bilo je samo gubljenje vremena ide ti ljeto i neka svi imaju vremena za sve, svejedno bi izgubili, nemoj tako da pričaš ja sam imao drugacije mišljenje o tebi, lahko je pricati samo su to pojedini i znali, ali igraci kao Ahmed, Sandro, Benjo, Sisavac, Maksimus, Švabo, Dalibor to je vrijedilo nevjerovatni igrači a pogotovo Ahmed, viđao sam ja da on igra, ali Ahmed sa svojom igrom je expert igrač i tu se nema šta pričati :)
 

so-si

Member
Reaction score
0
Joj Tahire koje si ti govno da izvineš :)
Kada sam otišao što me ti nisi zamijenio i imao muda pa se suprostavio plemenu?

Palo ti je selo u noćnom, nisi bio sposoban onu baklju što si dobio da je održavas da uletis nekako na acc.
A bolje da ne znaš da si igrao zahvaljujuci meni, davno davno sam trebao dobiti ban, tri racuna sam drzao na donjem kontinentu svako veče sa sittem, rachune hlter na fronti imao sifru ulazio i cuvao gradove, racun lovrinjo imao baklju i pokretne kate ulazio sa sifrom, da ti ne pricam dalje ukratko 4 rachuna samp reko noci obilazio sa sifrom jer sam je imao, 4 racuna preko sitta u 10 dana, ma mjenjao sam cuvanje racuna naveliko, i ti mi kazes ja usrao onaj svijet?

Nemoj da si takav, kad si mi slao srcadi preko poruka i kad smo pisali bio sam ti dobar :) ne budi takav smrad, zvao sam te i uzivo da dođeš da posjediš sa nama ne ponasaj se kao ono najvece zadnje govno, ne bi me cudilo ni da si bio spijun ako ces iskreno jer vidim kakvo imas misljenja sa igracima sa kojima si igrao, ja sam danima opominjao da mi pomognete da ovo da ono, kada Dalibor (Kralj Atila) nije ništa rekao a covjek je osvojio servera i servera i slozio je se sa mnom jer smo pricali i bilo je samo gubljenje vremena ide ti ljeto i neka svi imaju vremena za sve, svejedno bi izgubili, nemoj tako da pričaš ja sam imao drugacije mišljenje o tebi, lahko je pricati samo su to pojedini i znali, ali igraci kao Ahmed, Sandro, Benjo, Sisavac, Maksimus, Švabo, Dalibor to je vrijedilo nevjerovatni igrači a pogotovo Ahmed, viđao sam ja da on igra, ali Ahmed sa svojom igrom je expert igrač i tu se nema šta pričati :)

Odri ih osmicevicu sve lopatom po glavi ne skolovana derista.
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Joj Tahire koje si ti govno da izvineš :)
Kada sam otišao što me ti nisi zamijenio i imao muda pa se suprostavio plemenu?

Palo ti je selo u noćnom, nisi bio sposoban onu baklju što si dobio da je održavas da uletis nekako na acc.
A bolje da ne znaš da si igrao zahvaljujuci meni, davno davno sam trebao dobiti ban, tri racuna sam drzao na donjem kontinentu svako veče sa sittem, rachune hlter na fronti imao sifru ulazio i cuvao gradove, racun lovrinjo imao baklju i pokretne kate ulazio sa sifrom, da ti ne pricam dalje ukratko 4 rachuna samp reko noci obilazio sa sifrom jer sam je imao, 4 racuna preko sitta u 10 dana, ma mjenjao sam cuvanje racuna naveliko, i ti mi kazes ja usrao onaj svijet?

Nemoj da si takav, kad si mi slao srcadi preko poruka i kad smo pisali bio sam ti dobar :) ne budi takav smrad, zvao sam te i uzivo da dođeš da posjediš sa nama ne ponasaj se kao ono najvece zadnje govno, ne bi me cudilo ni da si bio spijun ako ces iskreno jer vidim kakvo imas misljenja sa igracima sa kojima si igrao, ja sam danima opominjao da mi pomognete da ovo da ono, kada Dalibor (Kralj Atila) nije ništa rekao a covjek je osvojio servera i servera i slozio je se sa mnom jer smo pricali i bilo je samo gubljenje vremena ide ti ljeto i neka svi imaju vremena za sve, svejedno bi izgubili, nemoj tako da pričaš ja sam imao drugacije mišljenje o tebi, lahko je pricati samo su to pojedini i znali, ali igraci kao Ahmed, Sandro, Benjo, Sisavac, Maksimus, Švabo, Dalibor to je vrijedilo nevjerovatni igrači a pogotovo Ahmed, viđao sam ja da on igra, ali Ahmed sa svojom igrom je expert igrač i tu se nema šta pričati :)


uvijek cu igrati sa svima, da isprobam kako je nisam prije imao toliko vremena radi skole al evo krenut cu od hr22 :D igrao na hr22 sa vuletom, vecina zna kako je zavrsilo, al nema veze,jedno lijepo uskustvo :D isprobo to, na hr23 napravio pleme sa momcima iz srebrenika :D mada nisam odlucivo ni o cemu jer nisam htio al su me ubacili u vodstvo da pomazem :D na hr24 sa tobom :D, najjaci igrac sto se tice formiranja fronta definitivno (s ovim sto sam do sad igrao) na hr25 sa atilom igram, vidjet cemo kako ce biti :D vidjeti na buducim svjetovima s nekim drugim igrati s kim nisam igrao a ima dobrih igraca... samo mi ostaje zao sto sa jednim igracem necu zaigrati a volio bih i iskreno se nadam da cemo se nekad sresti, al nije bitno koji :)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Vjeruj da i meni ostaje samo jedan žal što neću zaigrati vjerujem nikad sa jednim igračem, u istoj ekipi, a uvijek postoji ono nikad ne reci nikad, možda se to nekad i desi, ukoliko se taj vrati iz penzije, ali teško. Al eto kad sam pročitao to od tebe, nekako i mene zainteresovalo da podijelim sličnu priču kao ti :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Vjeruj da i meni ostaje samo jedan žal što neću zaigrati vjerujem nikad sa jednim igračem, u istoj ekipi, a uvijek postoji ono nikad ne reci nikad, možda se to nekad i desi, ukoliko se taj vrati iz penzije, ali teško. Al eto kad sam pročitao to od tebe, nekako i mene zainteresovalo da podijelim sličnu priču kao ti :)

igrali smo zajedno ba, samo što ti nisi znao da sam to ja :p
 
Top