Top 25 IGRACI

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
baš sam ljubomoran na igrače koji potroše masu PBa, ofarmaju prvi milion resursa, dok drugi jedva 30k ofarmaju, i nakon 3-4 sedmice banovani
 

so-si

Member
Reaction score
0
Ma sta znas sta on radi, on i so-si najveći prevaranti na svijetu

Jao kako ste mi vi posteni igraci, Bravo , Bravo.
Mozda se vi ne sjecate mene igrali smo zajedno u na 15 u dragon pleme ja vama i anesu cuvao po 2 racuna za farmanje, ko fol meni rekli ljudi prestali igrati. I SADA vi meni nasli pametovat ko igra posteno idi poklopi se serpom po glavi i suti bgt ono fakat ti nisi igrac koji mi moze govoriti o postenju,
Tako da imas pozdrav , i mars.......
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
ovi momci sto baljezgaju o pbu i unpredictable nek ne pricaju puno samo nek vide da momci farmaju ko ludi nisu kao neki sto se napucaju pbom a nemaju 100k ofarmanih ukupno
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Jao kako ste mi vi posteni igraci, Bravo , Bravo.
Mozda se vi ne sjecate mene igrali smo zajedno u na 15 u dragon pleme ja vama i anesu cuvao po 2 racuna za farmanje, ko fol meni rekli ljudi prestali igrati. I SADA vi meni nasli pametovat ko igra posteno idi poklopi se serpom po glavi i suti bgt ono fakat ti nisi igrac koji mi moze govoriti o postenju,
Tako da imas pozdrav , i mars.......

Nemoj tako da pričaš o Smajketu !
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Kao prvo, možeš trošit bruku pba a ne potrošiti niti marke, bona, centa, eura, kune, lire, dolara i svih tih sranja. Jedan dokaz smo Vedad i ja na hr23, nismo dali niti pola bona, a otključali smo nekih 80-90 plemića, to ti je oko 8-9k pba. Kad već imaš burzu da kupuješ, također imaš i da prodaješ. Samo je i fazon što je svijet23 bio ogroman plus za prodavat resurse za pb, ne kao na sv24 i sv25 gdje nakon 7-10 dana burze zakuju i ne možeš prodat ništa.. A naravno i fazon je farmat, znat farmat. Ne kažem ja da so-si zna da farma, mislim ono svi znamo kako je lik farmao od hr21 pa na hr22 pa i na hr23 i na svakom računu je dobio ban. Znači, ne možeš ti igrat pošteno i dobit ban. Znači so-si prevarant onaj ološ teški, izvini što te vrijeđam ali jednostavno situacija mi tako nalaže i moram jbg. Da igraš pošteno, ban ne bi dobio nikad, a pošto ne igraš pošteno, kita si od igrača. Imaš lijep pozdrav, a ima ga i Adin, sve dok se ne počne kurčit :p

Udarajte se fino na 25ici i nemojte mi Smaykana dirat, da ne bi ko jeban bio ovdje :D

:love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kao prvo, možeš trošit bruku pba a ne potrošiti niti marke, bona, centa, eura, kune, lire, dolara i svih tih sranja. Jedan dokaz smo Vedad i ja na hr23, nismo dali niti pola bona, a otključali smo nekih 80-90 plemića, to ti je oko 8-9k pba. Kad već imaš burzu da kupuješ, također imaš i da prodaješ. Samo je i fazon što je svijet23 bio ogroman plus za prodavat resurse za pb, ne kao na sv24 i sv25 gdje nakon 7-10 dana burze zakuju i ne možeš prodat ništa.. A naravno i fazon je farmat, znat farmat. Ne kažem ja da so-si zna da farma, mislim ono svi znamo kako je lik farmao od hr21 pa na hr22 pa i na hr23 i na svakom računu je dobio ban. Znači, ne možeš ti igrat pošteno i dobit ban. Znači so-si prevarant onaj ološ teški, izvini što te vrijeđam ali jednostavno situacija mi tako nalaže i moram jbg. Da igraš pošteno, ban ne bi dobio nikad, a pošto ne igraš pošteno, kita si od igrača. Imaš lijep pozdrav, a ima ga i Adin, sve dok se ne počne kurčit :p

Udarajte se fino na 25ici i nemojte mi Smaykana dirat, da ne bi ko jeban bio ovdje :D

:love:

Jel mogu ja malo jeban da budem , al malo ne daju mi moji puno.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
nećemo više prostačit banovat će nas animal, on meni dopušta sedmično jednu prostu riječ, ne smijem više :p
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Kao prvo, možeš trošit bruku pba a ne potrošiti niti marke, bona, centa, eura, kune, lire, dolara i svih tih sranja. Jedan dokaz smo Vedad i ja na hr23, nismo dali niti pola bona, a otključali smo nekih 80-90 plemića, to ti je oko 8-9k pba. Kad već imaš burzu da kupuješ, također imaš i da prodaješ. Samo je i fazon što je svijet23 bio ogroman plus za prodavat resurse za pb, ne kao na sv24 i sv25 gdje nakon 7-10 dana burze zakuju i ne možeš prodat ništa.. A naravno i fazon je farmat, znat farmat. Ne kažem ja da so-si zna da farma, mislim ono svi znamo kako je lik farmao od hr21 pa na hr22 pa i na hr23 i na svakom računu je dobio ban. Znači, ne možeš ti igrat pošteno i dobit ban. Znači so-si prevarant onaj ološ teški, izvini što te vrijeđam ali jednostavno situacija mi tako nalaže i moram jbg. Da igraš pošteno, ban ne bi dobio nikad, a pošto ne igraš pošteno, kita si od igrača. Imaš lijep pozdrav, a ima ga i Adin, sve dok se ne počne kurčit :p

Udarajte se fino na 25ici i nemojte mi Smaykana dirat, da ne bi ko jeban bio ovdje :D

:love:

baš tako, svi znamo kako su on i Adin farmali na hr21 i kako su njih dvojica prvi ofarmali 1 mil. :love:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Jao kako ste mi vi posteni igraci, Bravo , Bravo.
Mozda se vi ne sjecate mene igrali smo zajedno u na 15 u dragon pleme ja vama i anesu cuvao po 2 racuna za farmanje, ko fol meni rekli ljudi prestali igrati. I SADA vi meni nasli pametovat ko igra posteno idi poklopi se serpom po glavi i suti bgt ono fakat ti nisi igrac koji mi moze govoriti o postenju,
Tako da imas pozdrav , i mars.......

Izvini neće se ponoviti :hahaha: :festa: :predaja:
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
baš tako, svi znamo kako su on i Adin farmali na hr21 i kako su njih dvojica prvi ofarmali 1 mil. :love:

Sta pricas ti ba covjek nije sa mnom bio na racunu,a sta kako sam ofarmo ?
Ja farmo multice? ljubomoro dusa jos u 7 dana pocetnicke sam odmakao svima bio u farmanju na veliko(procitaj ponovo 7 DANA POCETNICKE) znaci samo na barbare,bio sam vam na kilometre.
Nasli ovdje prozivat,mars prijavljuj podrsci djubrad' jedna ako vas zanima kako igramo pa cete vidit,Estagfirullah da mi Allah swt oprosti sto vas vridjam uz Ramazan,msm sto vas usporedjujem sa trulom zemljom
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nemoj srat ba i ti Adine opet, nemoj bgt..

Znamo svi ba, znamo svi.. Ne možeš opljačkat milion u 7 dana na barbare a nemaš za 7 dana većeg barbara od 100p, pa odakle ti resursi? Šta, kako? Naprave se multići, dignu se rudnici, multići se obrišu, farmaju se multići, ofarma se milion, lagano, jel tako smajke, easy, nonšalantno.

so-si ne javljaj se ba, najveća prevaro igrice ikad :*
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Sta pricas ti ba covjek nije sa mnom bio na racunu,a sta kako sam ofarmo ?
Ja farmo multice? ljubomoro dusa jos u 7 dana pocetnicke sam odmakao svima bio u farmanju na veliko(procitaj ponovo 7 DANA POCETNICKE) znaci samo na barbare,bio sam vam na kilometre.
Nasli ovdje prozivat,mars prijavljuj podrsci djubrad' jedna ako vas zanima kako igramo pa cete vidit,Estagfirullah da mi Allah swt oprosti sto vas vridjam uz Ramazan,msm sto vas usporedjujem sa trulom zemljom

Nemam ja tebe sta prijavljivat, sta me briga kako igras. Ti i sosi ste predobri igraci, svaka vam cast, to je moje misljenje, samo vam ne valja sto se puno kurcite
 
Top