Top 25 IGRACI

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nismo na tebe nego na 70% psihinog defa kod tebe, 22 paladina nisi ti :D
A da si neki igrac, ne bi bas svaki server zavrsio na rr i to po nekoliko puta za jedan server :D
Hr23 samo koliko ja znam na 3 racuna si ispusio, strasna statistika :D

Po meni si gori ti nego on, raspravljaš se sa likom koji igra jedva godinu i po, dvije :) I još mu objašnjavaš :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Izdajico :p :love:

nije to botu jedan već po vanjskom priča u 1k pba da će neki pire prije nekog otić na rr i tako to

Tu je jedan igrač bio ta prevaga servera ahahhaha nemoj da ti tražim sad komentare sa tog svijeta hahhaha
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Nismo na tebe nego na 70% psihinog defa kod tebe, 22 paladina nisi ti :D
A da si neki igrac, ne bi bas svaki server zavrsio na rr i to po nekoliko puta za jedan server :D
Hr23 samo koliko ja znam na 3 racuna si ispusio, strasna statistika :D

Pa onda nisi ti osvojio svijet,nego Crnci,a logicno je da si i ti i crnci,kao sto je logicno da ste se kucali na mene i psihu,malouman si.
Ja sam igracina :DDD imal ko jaci ?
samo sto ja nisam nehljebar ko ti i pjana da visim 24h na plemenima,da bih uzeo grad,bas me zaboli,malo se zabavim i to je to,pokazem vam kako se dominira i pustim vam da se igrate,ne bi bilo fer da vas sve restartam :D
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
nije to botu jedan već po vanjskom priča u 1k pba da će neki pire prije nekog otić na rr i tako to

Tu je jedan igrač bio ta prevaga servera ahahhaha nemoj da ti tražim sad komentare sa tog svijeta hahhaha

Pa i otiso bi da je se igralo postenokako sam mislio da ce bit,al naravno svaki svijet se guzice dadne da bi se osvojilo.
Benjamine ti si najveci ljubisupak ovdje nemoj da se javljas vise ulizico dupasta
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Poceo sam plemena igrati od 10ete godine,znaci skoro pa 7 godina od kako igram ako te bas toliko zanimalo moga si pitati.

hahahahha imas 17 godina i raspravljas se sa LJUDIMA.....ti si dijete jos....
nemam nista protiv tebe ali reci da dodjes,izdominiras i das da te rr,to je pa eto bar smijesno...hahahah
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
hahahahha imas 17 godina i raspravljas se sa LJUDIMA.....ti si dijete jos....
nemam nista protiv tebe ali reci da dodjes,izdominiras i das da te rr,to je pa eto bar smijesno...hahahah

Izvinjam se punoljetnice,nisam te prepozno
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
iskreno moje misljenje je da godine nemaju veze sa ovom igrom,stvar je glave i kako se stavis,vodim pleme i imam ljude od 50 godina i slusaju me,nisu godine bitne :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Sad mi žao Vedade što nismo krenuli ozbiljno hr25, al ima vremena valjda da te opet negdje restartujem, ako, ako nastavim igrat ;)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pardon, nisam te ja rr znači 'al ima vremena valjda, da te opet negdje poderem' ...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Poceo sam plemena igrati od 10ete godine,znaci skoro pa 7 godina od kako igram ako te bas toliko zanimalo moga si pitati.


Pa dobro ali mislim da imaš pogrešan pristup prema drugim igračima, tako sam i ja nekad, budem ja jak sve je to u fazonu svi znaju da mogu igrati na nivou sto slabo ko moze ali nisam imao pristup drugim plemenima, imao sam ograničen pristup u koje pleme mogu ući zato ti kažem treba znati s kim se treba kačati..

Evo npr, sa Vedadom i Pjanom ne trebaš jer oni imaju mnogo staža (kao i ja :$ ) i oni uvijek mogu naškoditi tvom plemenu preko nekog prijatelja i uvijek ce tvoje pleme recimo biti pod strepnjom od spijuna jer si nekoga iznervirao onako bzvz na vanjskom..

A trebao si se naviknuti da će se igrači koji su u top 5 uvijek pljuvati (multici, premium i slično )
a ti trebaš biti veličina da se smiješ na to sve , logično :D
 
Reaction score
6
Pa dobro ali mislim da imaš pogrešan pristup prema drugim igračima, tako sam i ja nekad, budem ja jak sve je to u fazonu svi znaju da mogu igrati na nivou sto slabo ko moze ali nisam imao pristup drugim plemenima, imao sam ograničen pristup u koje pleme mogu ući zato ti kažem treba znati s kim se treba kačati..

Evo npr, sa Vedadom i Pjanom ne trebaš jer oni imaju mnogo staža (kao i ja :$ ) i oni uvijek mogu naškoditi tvom plemenu preko nekog prijatelja i uvijek ce tvoje pleme recimo biti pod strepnjom od spijuna jer si nekoga iznervirao onako bzvz na vanjskom..

A trebao si se naviknuti da će se igrači koji su u top 5 uvijek pljuvati (multici, premium i slično )
a ti trebaš biti veličina da se smiješ na to sve , logično :D


Pa smijemo se mi na sve te prozivke :D
Jesmo dosta na startu potrosili pb ali na laku naravno sto se sada dobro isplacuje,ali sad i ne trosimo pb nikako, ljudi zavidni kazu trosi pb i tako to,a da i oni imaju ili su u stanju da nabave i oni bi trosili kao ludi'...
Hvala Bogu ima se,a i moze se :D ;)

jasko
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
hahahahha imas 17 godina i raspravljas se sa LJUDIMA.....ti si dijete jos....
nemam nista protiv tebe ali reci da dodjes,izdominiras i das da te rr,to je pa eto bar smijesno...hahahah

hajd to nego je kulturnija krava kod nene u štali nego on,e moje dijete još ti prohe trebaš jest
 
Top