Vicevi

DeletedUser

Guest
Pita mali Ivica tatu:
- Tata, što je to pijanac?
- Sine ... vidiš li one dvije gredice na ogradi? Eto, pijancu se čini da su tamo 4 gredice.
- Ali tata, ja vidim samo jednu gredicu.
 

DeletedUser

Guest
- Što je predizborna šutnja?
- Jedini dan kada političari ne lažu!
 

DeletedUser

Guest
Pita mali Ivica tatu:
- Tata, što je to pijanac?
- Sine ... vidiš li one dvije gredice na ogradi? Eto, pijancu se čini da su tamo 4 gredice.
- Ali tata, ja vidim samo jednu gredicu.

hahahaha ovaj je dobar :hahaha: :hahaha:
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Razgovaraju Srbin i Crnogorac i pita Crnogorac Srbina:
• Dje ćeš na ljetovanje ove godine?
Srbin odgovara:
• U Tursku.
• Zašto, čoče, u Tursku? - Crnogorac će pomalo uvrijeđeno.
• Imaju lepše more i plaže, povoljnije su im cene, a i duže smo bili u zajednici

---------------------------------------------------------------------



Razgovaraju Kinez, Albanac i Srbin o tome čija je vjera najjača. Da bi to utvrdili, odluče da se popnu na vrh nekog solitera koji ima 100 katova, i da skaču sa njega, pa ko preživi njegova vjera će biti najjača. Skače Kinez i zove:
• Budo, Budo... - pada, prolazi 90 sprat, zove ponovo, ali nikakvog efekta, prolaze spratovi, 80, 70, 60, 50 i zaustavi se na 40-om katu, preživi.
Drugi skače Albanac i počinje sa prizivanjem Allaha. Zove i priziva, kao i Kinez, ali kod njega nema nikakvog efekta. Prolaze katovi, 90, 80, 70, 60, 50..., ne uspije da ga dozove i razbije se.
Zadnji ostao Srbin i skače i on, siguran u svoju vjeru, počinje dozivanje i moljenje:
• Molim te Bože pomozi mi da preživim, pomozi Bože molim te... - i tako on pada, 90...50, 40, 30 i šta će, vidi nema nikakvog efekta, i počinje ponovo da priziva:
• Budo, Budo, Budo...

----------------------------------------------------------

U Saudiskoj Arabiji se napili Bosanac, Srbin i Hrvat. Privede ih policija sultanu i on kaze:
- "Posto niste znali da se ovde ne pije necu vas puno kazniti. Svaki ce dobiti po 50 puta bicem po ledjima, ali svaki moze da trazi jednu zelju u vezi sa batinama, a ti Bosanac imas pravo na 2 zelje."
Hrvat kaze:
- "Prije nego sto me pocnete mlatiti svezite mi jastuk na ledja."
Nakon 25 udaraca spade jastuk.
Srbin kaze:
- "Prije nego sto me pocnete mlatiti svezite mi 2 jastuka na ledja. Nakon 25 udaraca spadose oba jastuka."
Bosanac kaze:
- "Prva mi je zelja 100 udaraca umjesto 50."
Sultan se cudi, ali dobro.
- "A druga mi je zelja: Svezite mi Srbina na ledja!"

:hahaha:

-----------------------------------------------------------

Penju se na Mount Everest Hrvat, Srbin i Slovenac. Naiđu na mračnu spilju, te izvlače šibicu ko će je ići istražiti...
Hrvat izvuče najkraću, te krene unutra...
Šunja se on šunja, kad vidi Jetija kako maže palamar od pola metra bočicom ulja...
Usere se Hrvat, počne se šunjati van, ali ga Jeti uoči i brutalno ga siluje.
Izlazi Hrvat, sve mu neugodno... Ovi ga pitaju:
"Daj reci, što je bilo!?"
A Hrvat će: "Unutra je Jeti, slomio sam mu nogu, Slovenac, samo uđi I dokrajči ga!"
Uđe Slovenac, šunja se šunja, kada vidi Jetija živog i zdravog kako palamar od pola metra maže bočicom ulja. Usere se i Slovenac, pokuša uteci, no Jeti ga vidi i naguzi i njega.
Po izlasku će Slovenac:
"Slomio sam mu drugu nogu, Srbine, ulazi i skrati mu muke!"
Uđe Srbin, kad se iznutra začuju demonski urlici.... Hrvatu neugodno:
"Znaš stari, moram ti priznati da mu nisam slomio onu prvu nogu!"
A Slovenac će: "Nisam ni ja drugu, ali sam mu uzeo bočicu sa uljem!"
 

*TeZeY*

Member
Reaction score
0
Ukinuše nam vize! Sad možemo preko Njemačke u Irak i Afganistan. :festa:

btw,

Jednom je Cristiano Ronaldo izjavio:
"Bog nogometa je mene poslao na zemlju da pokažem ljudima kako se stvarno igra nogomet."
Kada je Messi čuo šta je on rekao,nekoliko trenutaka je gledao u zemlju,razmišljao i onda rekao:
"Ne sjećam se da sam ikoga poslao."
 
Last edited:

ginosaji

Active Member
Reaction score
0
Ukinuše nam vize! Sad možemo preko Njemačke u Irak i Afganistan. :festa:

btw,

Jednom je Cristiano Ronaldo izjavio:
"Bog nogometa je mene poslao na zemlju da pokažem ljudima kako se stvarno igra nogomet."
Kada je Messi čuo šta je on rekao,nekoliko trenutaka je gledao u zemlju,razmišljao i onda rekao:
"Ne sjećam se da sam ikoga poslao."

nije messi nego ANTE VUKUŠIĆ
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
Off topic : Hahaha i ti si :D

On topic : Grupa dječaka,dobacujući se loptom, dolazi do staklarske radnje i jedan se obrati starom staklaru:
- "Imamo za Vas dobar poslovni prijedlog, budite sponzor našeg fudbalskog tima a mi ćemo Vam obezbjeđivati mnogo posla!"

Šta je vrhunac licemjerja?
- Kada Amerikanci izvrše genocid na Indijancima pa onda po njima nazovu najubojitija oružja: Apač, Tomahavk...!
 

DeletedUser

Guest
Zashto Je Bog Stvorio Cunami ?

Odg.

Pa,Da Bi I Sirotinja Vidjela More :D
 
Top