vlastite jedinice-pljačka

DeletedUser

Guest
kak se mogu vlastite jedinice prebaciti u drugi grad,da idu u pljačku sa ostalim jedinicama.........:ludilo::zid:
 

DeletedUser

Guest
kak se mogu vlastite jedinice prebaciti u drugi grad,da idu u pljačku sa ostalim jedinicama.........:ludilo::zid:

Odabereš jedinice, stisneš prebaciti u drugo selo, i potvrdiš sa da :lool:
 

DeletedUser

Guest
kak se mogu vlastite jedinice prebaciti u drugi grad,da idu u pljačku sa ostalim jedinicama.........:ludilo::zid:

to se ne može raditi

samo jedinice iz grada mogu pljačkati za taj grad a možeš jedino poslati jedinice u drugi grad da ga brane :)
 

DeletedUser

Guest
kad su jedinice u drugom selu,mogu se samo povuči ,a nemru u napad i da se vrate u matično selo .........................
 

DeletedUser

Guest
kad su jedinice u drugom selu,mogu se samo povuči ,a nemru u napad i da se vrate u matično selo .........................

Pa ako su ti u drugom selu onda ih ne možeš slat u napad iz tog sela. Moraš ih prvo vratit u matično selo i onda ih slat u napad ako to želiš. :pivo:
 

DeletedUser

Guest
da ne otvaram novu temu,jeli poželjno srušiti zgradu (radionica) koja je do kraja istražena i izgrađena ,mislim da mi više ne treba:confused:
 

DeletedUser

Guest
da ne otvaram novu temu,jeli poželjno srušiti zgradu (radionica) koja je do kraja istražena i izgrađena ,mislim da mi više ne treba:confused:

Ako si deff igrac pozeljno je da imas izgradjenu radionicu do 15 lvl radi katapulti koji se brze proizvode...

A ako si off dovoljna ti je na 5 lvl ;)
 

DeletedUser

Guest
Ako si deff igrac pozeljno je da imas izgradjenu radionicu do 15 lvl radi katapulti koji se brze proizvode...

A ako si off dovoljna ti je na 5 lvl ;)

ma ako je izgradiš do 15 samo ostavi ne zauzima toliko mista u farmi da bi to bio neki problem,na kraju krajeva nikad ne znaš oćeš selo kasnije prebacivat u off/deff i dali će ti trebati da se malo brže izgrade kate
 

DeletedUser

Guest
izviđači,jel zavisik o broju izviđača u selu ,da neprijateljevi izvidnikine vide sve podatke ,cjelokupno stanje sela???????????:ludilo:
 

DeletedUser

Guest
Kol'ko se ja razumem u stolariju moras imati duplo vise izvidjace nego sto ti neprijatelj posalje,da ti nebi nista izvidio.
Npr.
Ti imas 20 izvidjaca u selo(nije vazan broj ostale vojske) i sada dobijes napad sad 10 izvidjaca,tvoj protivniku ce izginut svi izvidjaci.
 

DeletedUser

Guest
fala,tak sam si nekak i ja mislil o stolariji,ali ipak idem priupitati:eek:k::pivo:
 

walterr

Member
Reaction score
0
Kol'ko se ja razumem u stolariju moras imati duplo vise izvidjace nego sto ti neprijatelj posalje,da ti nebi nista izvidio.
Npr.
Ti imas 20 izvidjaca u selo(nije vazan broj ostale vojske) i sada dobijes napad sad 10 izvidjaca,tvoj protivniku ce izginut svi izvidjaci.

ali nemora znaciti da ce uvijek tako biti..
meni se desavalo da posaljem 1k izvidjaca a tamo covjek ima oko 2.5k i opet u mene ne izgine sve..

to su rijetki slucajevi ali desi se
 

DeletedUser

Guest
ali nemora znaciti da ce uvijek tako biti..
meni se desavalo da posaljem 1k izvidjaca a tamo covjek ima oko 2.5k i opet u mene ne izgine sve..

to su rijetki slucajevi ali desi se

a meni se desilo da pošaljem 572 izviđača,izvidim selo u kojem ih ima preko 2k,2 susjedna sela također, ubijem nešto koplja i spustim odanost sa 100 na 61 i to mi se desilo 2 puta

to su isto rijetki slučajevi,ali desi se
 

walterr

Member
Reaction score
0
a meni se desilo da pošaljem 572 izviđača,izvidim selo u kojem ih ima preko 2k,2 susjedna sela također, ubijem nešto koplja i spustim odanost sa 100 na 61 i to mi se desilo 2 puta

to su isto rijetki slučajevi,ali desi se

saljes plemice sa izvidjacima :zid::zid:
 

walterr

Member
Reaction score
0
a meni se desilo da pošaljem 572 izviđača,izvidim selo u kojem ih ima preko 2k,2 susjedna sela također, ubijem nešto koplja i spustim odanost sa 100 na 61 i to mi se desilo 2 puta

to su isto rijetki slučajevi,ali desi se

evo ovdje neznam sta si htio reci ali prema ovome izgleda da saljes plemice sa izvidjacima
 
Top