vlastite jedinice-pljačka

DeletedUser

Guest
da vas citiram "to su rijetki slučajevi,ali desi se"

mislio sam da će te shvatit zajebanciju,ali nažalost......
još tragičnije da u vašem krivoshvaćanja nije čudno što odanost spustim sa 100 na 61 što skautiram 3 sela istovremeno vama je važno dali ja šaljem plemića sa izviđačima??? i ako vas baš zanima nekad da neka ne
 

DeletedUser

Guest
da vas citiram "to su rijetki slučajevi,ali desi se"

mislio sam da će te shvatit zajebanciju,ali nažalost......
još tragičnije da u vašem krivoshvaćanja nije čudno što odanost spustim sa 100 na 61 što skautiram 3 sela istovremeno vama je važno dali ja šaljem plemića sa izviđačima??? i ako vas baš zanima nekad da neka ne

A imas li ti skepticku jamu ?
 

phaenomeN

Member
Reaction score
0
a meni se desilo da pošaljem 572 izviđača,izvidim selo u kojem ih ima preko 2k,2 susjedna sela također, ubijem nešto koplja i spustim odanost sa 100 na 61 i to mi se desilo 2 puta

to su isto rijetki slučajevi,ali desi se

Hahahaha, sad se vadiš na šalu...Sa izviđačima ubiješ koplja i spustiš odanost? I to ti se 2 puta desilo? Hahahahahahahahahah
 

walterr

Member
Reaction score
0
da vas citiram "to su rijetki slučajevi,ali desi se"

mislio sam da će te shvatit zajebanciju,ali nažalost......
još tragičnije da u vašem krivoshvaćanja nije čudno što odanost spustim sa 100 na 61 što skautiram 3 sela istovremeno vama je važno dali ja šaljem plemića sa izviđačima??? i ako vas baš zanima nekad da neka ne


ovo vjerovatno mene citiras..

ja sam rekao da je rijetki slucaj da izvidis selo koje ima 3,4 puta vise izvidjaca nego sto si ti poslao u napadu..
(mozda si ti pogresno razumio ali nisam ti ja kriv)..

i sam si napisao da saljes plemice sa izvidjacima..
i nemoj se sad vadit na salu..
 
Top