Vojni kampovi

Tose23

Member
Reaction score
0
Zanima me kako funkcioniraju
do sad se nisam sreo s ovim
pa me zanima kako to funkcionira
u kratkim crtama sve o njima
kako se napada iz njih kako se brane dal mogu biti unisteni i tako dalje i dalje i dalje
:p
 

DeletedUser

Guest
LOL, pa po svemu napisanom... Kamp je veća šteta nego korist... Al ajd, tko voli nek izvoli :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
da,,,to i mi mislimo.... mi=rasta :ljut::ljut::ljut:

exp, koja rasta? ne znam takve :p

nego da, max bacanje resa na zlatnike za kamp... totalno ne kužim smisao kampa onda... kao neki novitet a užas... đabe truda za uvođenje tog kampa u igru XD
 

experience

Member
Reaction score
0
ma bas katastrfa....kamp odma vidljiv = gubi se element iznenadjenja.....
vojska kad se napadne se vraca u maticno selo....dakle napad je jednokratan....
nezna se dali se mogu slat trainovi ili se mora slat cijela vojska odijednom....
kamp se brani kao selo bez zidova...
.....

neznam sad ternutno ali ima jos dosta nedostataka... :predaja:

ja sam vise za klasicno razvaljivanje....tako da mi najvjerovatnije necemo ici po kamp.... :)
 

DeletedUser

Guest
hehehe, da još jadnije je što ne možeš poslati iz kampa train... piše kao nema dijeljenja vojske, jer onu količinu koju pošalješ, recimo 8k sjekiraša, 2.5k lake, 300 ovni, 4 plemića možeš poslati samo kao takve... dakle 4 plemića odjednom?! LOL

upravo to, klasika je najbolja... pa neka netko kaže šta hoće :cool:

makar, čuo sam da su se neka plemena (da ne imenujem koja) već tako zeznula, sagradili kamp i nestao u roku odmah... ali ajde, na greškama se uči... valda :eek:
 

DeletedUser

Guest
hehehe, da još jadnije je što ne možeš poslati iz kampa train... piše kao nema dijeljenja vojske, jer onu količinu koju pošalješ, recimo 8k sjekiraša, 2.5k lake, 300 ovni, 4 plemića možeš poslati samo kao takve... dakle 4 plemića odjednom?! LOL

upravo to, klasika je najbolja... pa neka netko kaže šta hoće :cool:

makar, čuo sam da su se neka plemena (da ne imenujem koja) već tako zeznula, sagradili kamp i nestao u roku odmah... ali ajde, na greškama se uči... valda :eek:

Kapmovi su za takticare... i kampovi se mogu jako pametno i efektivno iskoristit ako znas kako...

Neces bit blesav pa slat train od 4 plemica, zato ces poslat npr u kamp 50 lakih konjica i po 1 plemica 4 puta... itd

Ima tu dosta trikova samo ih treba otkrit i znat iskoristit :eek:ok:
 

experience

Member
Reaction score
0
daj azazel pricas gluposti......:hahaha::hahaha::hahaha:

u kampu moze bit maximalno 20 vojski.....dakle 1 sijekira iz jednog sela i 7000 sjekira 3000 lake 250 ovnova i 4 plemica se racunaju isto.....:confused:
 

DeletedUser

Guest
kamp traje samo 5 dana... ne trebam nista vise govoriti o koristi kampa
 

era-to sam ja

Member
Reaction score
0
Zar nebi bio kamp korisniji u jos malo kasnijoj fazi igranja kada igraci stancaju zlatnike kao na pokretnoj traci?onda nebi trebali zaustavit proizvodnju plemica asmo zbog kampa koji traje 5 dana a nit ga znaju svi pravilno iskoristiti! :andjeo:
 

experience

Member
Reaction score
0
pa zlatnici se vec stancaju ko na pokretnoj traci....:lool::lool: ali kampu i dalje ne nalazim smisao...:zid::zid:
 

DeletedUser

Guest
mozda bude korisno kada se bude kamp pravilo 2-3 igrača koji dobro surađuju i naprave neku akciju

da napomenem deff koji se stavlja u kamp nema nikakvog bonusa zastite(zid npr.)
 

experience

Member
Reaction score
0
mozda bude korisno kada se bude kamp pravilo 2-3 igrača koji dobro surađuju i naprave neku akciju

da napomenem deff koji se stavlja u kamp nema nikakvog bonusa zastite(zid npr.)

ima zastitu kao da je pod crkvo....ali da....bez zida... :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
hahahaha, čudim sa da ima i utjecaj crkve uopće :p kakve su ostale postavke ovo je odlično onda :)

@ era: neovisno o zlatnicima, smisao kampa je nikakav... ako smo prije mogli i bez kampa, itekako se može i sad... a ono pleme koje sagradi kamp, ide u sigurni gubitak vojske... to je barem moje mišljenje ;)
 

snowball

Member
Reaction score
0
kampovi su nova stvar pa jos nije razradjeno kako ih najbolje koristiti. vjerovatno je tako bilo i kad su uvedene crkve i oruzja paladina
 

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
Kampovi su skoro pa beskorisni,traju jako kratko,a dok svi igraci posalju svoju vojsku i dok se organizuju,kampu je vec kraj :D
U kamp moze stati 20 armija (1 armija=min 1 vojnik, max koliko moze jedan igrac poslati iz jednog grada). Kamp uglavnom sluzi za masovno napadanje sa istog mjesta (znaci ne treba racunanje na attack planneru) i od razlicitih igraca. Ali ima dosta mana,pa ako vam se koristi slobodno ga napravite ali se nemojte razocarati :D
 
Top