Vojni kampovi

experience

Member
Reaction score
0
mene nesto zanima dali moze sitter i sittani igrac poslat oboje vojsku u kamp?? to nigdje nije avedeno
:confused::confused::confused::confused:
 

Tose23

Member
Reaction score
0
mozda bude korisno kada se bude kamp pravilo 2-3 igrača koji dobro surađuju i naprave neku akciju

da napomenem deff koji se stavlja u kamp nema nikakvog bonusa zastite(zid npr.)

sta ce vam zid u kampu dopeljaljte u njega 10000 kata s paladinom i nek budale rokaju po njemu:predaja:
 

DeletedUser

Guest
zaključak bi bio
kamp je dobar ako je pleme slozno i organizirano u protivnom je bacanje vremena i ressa;)
 

DeletedUser

Guest
hehe
da pa ljepo ste ga iskoristili
moze to i bolje kad se upoznamo sa svim čarima kampa
budemo oda smislaji strategije kako ga sto bolje upregnut:lool:
 

DeletedUser

Guest
Na pocetku ove rasprave nisam znao nista o kampovima nit sam bas procitao pa sam iznosi bezvezne zakljucke ... no nakon malo citanja i pricanja na net serverima naso sam par dobrih stvari... car je u tome da ih necu sve rec osim jedne koji mi se jako dopala...

To bas kod nas na nasem malom serveru ne pali al na net serveru je savrsen...

npr postavke svijeta su da je najdalje sto se moze noblat 58 sati sto automatski znaci da dva velika plemena ne mogu izvesti dalekometni rat nego su primorani noblati mic po mic i tako si bespotrebno stvarati vise odvojenih skupina sela koja im bas ne sluze nicem osim da se priblize neprijatelju.

E tu dolazi vojni kamp u igru i treba ga za to maksimalno iskoristit
 

DeletedUser

Guest
po meni vojni kamp je jako dobar,koriste ga ovi moji s ba servera i da se pohvalim doniro sam 4 zlatnika a imam 11ooo bodova tamo :)
 
Top