WANTED+Žohari vs Ostali

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Niste vi skidali diplomatije nego uvjetovali - dajte toliko i toliko sela ako hocete mir od nas - pa pojedinci prihvatali zrtvovat kolege da spase sebe :D

To da ste "skupa i trazena" roba, heh, pa kome da se ljudi obracaju nego nama ili vama. Svi gledaju poredak, top 2 - 3 plemena su uvijek najtrazenija za diplomatiju jer znaju moraju na jednu stranu. Jave se nama, mi odbijemo, pisu vama,,,,i obrnuto. Nema tu filozofije.

ako nas neko napadne naravno da cemo da dajemo uslove za uspostavu mira.. zanimljivo je sto ljudi masovno pristaju na to, prebacuju se negdje u pozadinu za mirniju igru unutar nase akademije a niko se ne zali osim vas wantedovaca :D
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
ako nas neko napadne naravno da cemo da dajemo uslove za uspostavu mira.. zanimljivo je sto ljudi masovno pristaju na to, prebacuju se negdje u pozadinu za mirniju igru unutar nase akademije a niko se ne zali osim vas wantedovaca :D

Samo vi prebacujte, nama nesmeta :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ako nas neko napadne naravno da cemo da dajemo uslove za uspostavu mira.. zanimljivo je sto ljudi masovno pristaju na to, prebacuju se negdje u pozadinu za mirniju igru unutar nase akademije a niko se ne zali osim vas wantedovaca :D

da bas zanimljivo ...
 

DeletedUser

Guest
A ne znam što ste se vi uopće raspričali,jutros ste zabili nož u leđa saveznicima,ja bi se poklopio ušima i šutio.

ps. do pre neki dan vam je na opisu profila plemena pisalo "Čuvaju nas i paze buba švabe aka žohari"

:( sigh
 

DeletedUser

Guest
ako ti smeta sto smo se mi raspricali onda aj ti citaj nesto drugo ..ha ja ..i sto se sekiras kome smo mi zabili noz a kome nismo ...gledaj u svoje pleme ..i poklopiti se usima trebali ste odavno ...:p
 

DeletedUser

Guest
nema sikiracije samo je zanimljivo kako bas zbog opste rasirene price da igramo prlljavo (koja je potekla od porazenih rb-ovaca) zohari otrcase vama u zagrljaj.. koji autogol :festa:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
kako je golemo da vi dodete kao spasioci na ovom serveru ...hahahaha ..neka ..znaci ne kupimo zohare nego royalu sela ..:andjeo:
 

DeletedUser

Guest
Zohari su od wanteda imali 5 dana mira po prekidu diplomatije, uostalom kao i svako pleme do sad. Zbog tog naseg stava, sto svima dajemo sansu da se obrane bez obzira kako nam situacija teska bila i koliko ce na nas to lose uticat i jeste uspjeli da iskoristite sela i polozaj od NM kad se desilo slicno. Zohari su, srecom, rasporedjeni da to ne mozete odigrat na isti nacin, inace da su blize vama za deff i noble nikakve uslove vi nebi davali (sto je i logicno) nego bi ih sittali, deffali i nebi nas prozivali ovuda posto bi vam koristila takva situacija. A kad se pogleda nazad realno, imali smo info da ste sklopili sa NM tajni savez i znali smo da cete ih i sittat i deffat, i bez obzira na to dali smo im mir, ako me pamcenje dobro sluzi, sedmicu dana, dali smo im ono sto niko ziv nebi dao obzirom na informaciju koju smo imali. S druge strane vi vazda uvjetujete nekakvim selima, nekakvim zabranama i sto ja znam cime, i u redu, vase potpuno pravo, ali mislim da to dovoljno govori o postenju i da ste zbilja zadnje osobe koje bilo koga mozete prozivati za takvo sto. :)


Samo ne znam dal je vise smjesno ili vise zalosno da kad vec imate sve info iz zohara i znate kad je diplomatija prekinuta lazete po vanjskom neke stvari, ali evo ja i to shvacam, morate se zanimat necim sad dok su offovi pokucani da se vrijeme ubije :)

Kbap, ti si razocarao :)
 

DeletedUser

Guest


Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: ROYAL, ZoHari

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 29
Side 2: 3
Difference: 26

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 222,721
Side 2: 29,249
Difference: 193,472

chart


:pivo:
 

DeletedUser

Guest
što sam se skucao :D,au bre..skinuo sam 5 levela zida,i to je nešto

zakucat se i ne noblat , ili noblat a ne potrositi nista off je sve dio igre ..danas ovako sutra onako ... nek se desava nestoo..ubrzo ce biti vise kucanja i tamo i vamo ..:festa:
 

DeletedUser

Guest
@Disa ako ti ne vidis razliku od postavljanja uslova za mir porazenoj strani(koja je i prva napala) sa nase strane te vasoj konstantnoj politici pravljenja saveza te i rusenja istog onda nemamo sta pricati o ozblijnim temama ovdje.. mozda jedino na spamu negdje ;)

inace zar ne vidis i da se bas ne podadaraju te tvoje statistike sa naslovom teme (koju ste vi i napravili) :D

@asterix prijavljen si, vidjecemo sta ce plava reci na ta prozivanja
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: WANTED
Side 2:
Tribes: ROYAL

Timeframe: Last 24 hours

Total conquers against opposite side:

Side 1: 2
Side 2: 3
Difference: 1

chart
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
@Disa ako ti ne vidis razliku od postavljanja uslova za mir porazenoj strani(koja je i prva napala) sa nase strane te vasoj konstantnoj politici pravljenja saveza te i rusenja istog onda nemamo sta pricati o ozblijnim temama ovdje.. mozda jedino na spamu negdje ;)

inace zar ne vidis i da se bas ne podadaraju te tvoje statistike sa naslovom teme (koju ste vi i napravili) :D

@asterix prijavljen si, vidjecemo sta ce plava reci na ta prozivanja

odma da ti ja kažem da ti neće ništa reći jer ničime nisi uvrijeđen, lik je samo na malo humorističniji način opisao tebe kao igrača

;)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
@Disa ako ti ne vidis razliku od postavljanja uslova za mir porazenoj strani(koja je i prva napala) sa nase strane te vasoj konstantnoj politici pravljenja saveza te i rusenja istog onda nemamo sta pricati o ozblijnim temama ovdje.. mozda jedino na spamu negdje ;)

inace zar ne vidis i da se bas ne podadaraju te tvoje statistike sa naslovom teme (koju ste vi i napravili) :D

@asterix prijavljen si, vidjecemo sta ce plava reci na ta prozivanja


Ti cinis bitnu razliku između vas i nas :)
Kad malo bolje razmisli, ti nam dajes motiva svojim pristupom, sitom, porukama, statistikama, postovima cime god... Hvala ti na tome :pivo:
 
Status
Not open for further replies.
Top