WANTED+Žohari vs Ostali

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ajde disa ne povlači opet pitanje mr indiga,svi znamo u kojem plemenu igra andy i svi znamo da ste ga jednoglasno podržali(bar oni koji se javljaju na forum)-što dovoljno govori o vama
a kakav je vaš odnos s vašim saveznicima i zašto isti uvijek bivaju noblani od vaše strane podlo i s leđa to je vaša stvar,mi kao vaši protivnici najnormalnije da ćemo ih pokušat upozorit,također i naše je pravo da komentiramo očito
također i vaše je pravo da komentirate-jedina razlika je u tome što se vaši komentari temelje na uvredama i provokacijam

A sta je to neko uradio , trawka dosao i rekao imam acc hocete sela ..sto vi iz royala dobrice i nebi to iskoristili , vi bi se ubili raspituju ci se kako i odkle taj acc..hahaha aj nemojte biti smjesni ...
a druga stvar ..covjek rekao kako je dobio acc...ali vama to ne godi ...vama je vazno da prozivate onog koji nije ni imao pojma o tome ..ali dobro niko vam ne brani ...

a gdje smo to mi zabili noz u leda saveznicima bivsim , ono o cemu smo mi sa njima pricali i dogovorali a nisu prihvatili to ste vi uradili samo malo suptilnije ..pa tako danas od NM imate nekoliko racuna aktivnih a svi ostali znaju se gdje su ...e pa m neigramo tako ..posteno svi dobili prekid diplomacije i period mira ...

a rubo , ako se nasi postove napisani sa uvredama i provokacijama onda pregledaj malo vase... ili si imas zacrnjenje cvike kad citas od svog plemena postove ...

sve u svemu ...jos malo pa cica mica gotova prica ...
 

DeletedUser

Guest
A sta je to neko uradio , trawka dosao i rekao imam acc hocete sela ..sto vi iz royala dobrice i nebi to iskoristili , vi bi se ubili raspituju ci se kako i odkle taj acc..hahaha aj nemojte biti smjesni ...
a druga stvar ..covjek rekao kako je dobio acc...ali vama to ne godi ...vama je vazno da prozivate onog koji nije ni imao pojma o tome ..ali dobro niko vam ne brani ...

a gdje smo to mi zabili noz u leda saveznicima bivsim , ono o cemu smo mi sa njima pricali i dogovorali a nisu prihvatili to ste vi uradili samo malo suptilnije ..pa tako danas od NM imate nekoliko racuna aktivnih a svi ostali znaju se gdje su ...e pa m neigramo tako ..posteno svi dobili prekid diplomacije i period mira ...

a rubo , ako se nasi postove napisani sa uvredama i provokacijama onda pregledaj malo vase... ili si imas zacrnjenje cvike kad citas od svog plemena postove ...

sve u svemu ...jos malo pa cica mica gotova prica ...

Ahahahaahahah jesam li ti fino rekao nemoj da bališ po forumu.
Aj sad obriši nos i idi u vrtič da zabavljaš predškolsku generaciu.
 

DeletedUser

Guest
A sta je to neko uradio , trawka dosao i rekao imam acc hocete sela

kad se sjetim priče s početka hahahahhaa
tad nitko ništa nije znao,da vam je bilo vjerovati ispalo bi da ste slučajno poslali
p.s. da čovjek rekao kako je dobio acc-ili točnije pristup accu,i namjerno sabotirao uz vašu pomoć

a dali ste ili niste zabili nož u leđa savezniku
ja oduvijek mislio da je saveznik tu da mu se pomaže,vi iskoristite pa odbacite-i ta je opcija za vas prvi izbor,mi kad pomažemo savezniku onda komentirate kriger sitta ljude,jbg. mišljenja nam se ne podudaraju i možemo se raspravljat u beskonačnost
nego nitko se ne javlja-nije valjda da smo vodeći u broju "posjeta tržnici",pa ja to nekad i zaboravim da postoji
 

DeletedUser

Guest
kad se sjetim priče s početka hahahahhaa
tad nitko ništa nije znao,da vam je bilo vjerovati ispalo bi da ste slučajno poslali
p.s. da čovjek rekao kako je dobio acc-ili točnije pristup accu,i namjerno sabotirao uz vašu pomoć

a dali ste ili niste zabili nož u leđa savezniku
ja oduvijek mislio da je saveznik tu da mu se pomaže,vi iskoristite pa odbacite-i ta je opcija za vas prvi izbor,mi kad pomažemo savezniku onda komentirate kriger sitta ljude,jbg. mišljenja nam se ne podudaraju i možemo se raspravljat u beskonačnost
nego nitko se ne javlja-nije valjda da smo vodeći u broju "posjeta tržnici",pa ja to nekad i zaboravim da postoji

a maca im popapala jezik zato se nečuju.
A vidis i sam da je kod njih čiča miča i gotova priča
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
kad se sjetim priče s početka hahahahhaa
tad nitko ništa nije znao,da vam je bilo vjerovati ispalo bi da ste slučajno poslali
p.s. da čovjek rekao kako je dobio acc-ili točnije pristup accu,i namjerno sabotirao uz vašu pomoć

a dali ste ili niste zabili nož u leđa savezniku
ja oduvijek mislio da je saveznik tu da mu se pomaže,vi iskoristite pa odbacite-i ta je opcija za vas prvi izbor,mi kad pomažemo savezniku onda komentirate kriger sitta ljude,jbg. mišljenja nam se ne podudaraju i možemo se raspravljat u beskonačnost
nego nitko se ne javlja-nije valjda da smo vodeći u broju "posjeta tržnici",pa ja to nekad i zaboravim da postoji

Kako ste vi ALKOSIMA pomagali ?

Ustvari, vi ne pomažete, vi regrutujete pa noblate :D :festa:
 

DeletedUser

Guest
Ahahahaahahah jesam li ti fino rekao nemoj da bališ po forumu.
Aj sad obriši nos i idi u vrtič da zabavljaš predškolsku generaciu.

nije da ti toliko falim pa me zoves :D :D ili se osjecas usamljeno .... :p
 

DeletedUser

Guest
ti indigo kad se naučiš pristojno razgovarat onda navrati,do tada odrebućaj
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Sa vama se ne treba pristojno razgovarat, dovodite sa glupostima do iznemoglosti, samo što raja ba ne zna šta radite, a vi balite ovdje o nekim glupostima, "pristojno" , šta je ba pristojno, lažeš ovjde i SEBE i druge, pa eto ti prvi ti "nepoštenjaci" igraju sa tobom, kako ti tako "pošten" možeš igrat sa njima, kako možeš ?
btw. ko tebe kamenom, ti njega hljebom ! (kod mene to ne vrijedi)

-btw. Masa već zna kakvi ste (Vi-pojedinci) [Čast izuzecima, znate da sam cool sa vama], ali kako vas nije stid blatit nekog a znate šta vi radite ?
 

DeletedUser

Guest
O kakvom ba poštenju zjalate kriger i rubo, kad iste te igrače kojima sam se obratio imate u plemenu, SOVA i tadašnje vodstvo plemena NM, gdje su sad ti prljavi likovi ?

Gdje vam je razum kad tipkate po tastaturi, jadnici ! -.-'

Nemoj bolan trawka lagat i vrijedjat, prijavit ce te hahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ma ne mogu barabi ništa. :)

Stišaju se kad ih pogodiš u srž i odjednom smo svi nepristojni. :predaja:
 
Status
Not open for further replies.
Top