WANTED+Žohari vs Ostali

Status
Not open for further replies.
Reaction score
0
Sto se tice zohara i prelaska nekih igraca u wanted, evo ja cu da kazem kako i sta.. Igrac Fasto je pregovarao sa vodjama wanteda o savezu iako smo mi vec imali diplomatiju sa royalom.. Cilj tih pregovora je bio cisto da oduzimo taj svjet umesto da ga poklonimo royalu.. Ja u pocetku nisam bio za tu diplomatiju, a pogotov ne za prelazak u wanted jer sam znao da ce nas to oslabiti.. Ali da smo mi sa royalom udarali na wanted i prazili ih, zohari posle ne bi imali nikakve sanse jer zohari su imali samo 7-8 aktivnih igraca (vodje i nekoliko nas povlastenih) i sve sto je se organizovalo, samo mi smo znali.. Ostali su tu bili samo radi brojnog stanja.. Niti sta noblaju niti se javljaju da su zivi.. Posto mi vise aktivni smo bili gotov na frontu, mi smo planirali osigurati front sa royalom tako sto bi presli u wanted i oni bi nas zadefali.. Posle je bio plan probrati igrace koji vrijedei koji su imalo aktivni.. Jer dosta je bilo pozutjelih i pocrvenelih igraca.. Ubrzo po prekidu diplomatije sa royalom, uslijedila je akcija na debila kojeg je sabahko sittao jer ovaj radio trecu smjenu.. Bilo je tu prebacivanja sitta al vec je bio haos na acc i nije se moglo nista braniti.. Tad je vlasnik acca odustao a zajedno sa njim i ostatak vodstva zohara.. Kad je vodstvo otislo prestali smo i mi neki povlasteni.. Moj dual je ostao na mome acc da se igra.. Ovi zohari sad nemaju veze sa onim zoharima koji su tu bili na pocetku.. Vecina racuna je i izmjenjala vlasnike.. Sto se tice sad tog prekida saveza sa wantedom nisam upucen.. I to sam saznao ovde na eksternom.. Ali kako god ne cudi me da je doslo do prekida jer ovi zohari nemaju veze sa onim zoharima koji su napravili savez sa wanted... A i glupo bi bilo da nisu prekinuli.. Nece valjda sjediti i gledati kako royal kupi besplatna sela kao sto su zohari gledali kako royal kupi RB ali mi ih ipak nismo napali jer imali smo nap od pocetka svjeta.. Da su zohari udarili po rb vjerovatno bi bilo sve drugacije.. Al sta je tu je..
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
jel se tema mozda zove ponizavanje krigera ? :)


uglavnom ako je ovo dopusteno na ovim forumima ovo je zadnji put kad cete vidjeti krigera ovdje

tako da eto animal mozete odmah brisati racune jer necete imati vise motiva :D

pa da se tema zove ponižavanje krigera onda bi se vjerovatno samo o tome i pisalo, ovako se piše uopšteno o ratu i (napaćenim) akterima rata :)
 

DeletedUser

Guest
Može neko citirat piploka
momak se trudi da ga primjetite a vi ništa cc
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
naHhRXq.png


kao što vidiš tvoj dragi vođa me je citirao, zato sjaši s mene :)
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
drug, i ovi i oni zohari su toliko nesposobni da vjerovatno nebi uzeli niti jedno selo plemenu rb koje je tada bilo u raspadu... tako da ne znam sta bi tu bilo drugacije... hmmmm, imali bi manje offa? ahahhaha
 

DeletedUser

Guest
Vidiš da bubaju ko u praznu šerpu.
Moraju nešto pisati kako bi neko ko neigra ovaj svjet pomislio da su oni oštečeni ili prevareni.

Ja bi rekao da su :

1. Neznalice
2. Nadmudreni
3. Nadjačani
4. Napušteni
5. ....................
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
hehe, jel wanted iskim ratovao a da prije nisu bili saveznici? :hmm:

Jel ti hejtas po naruđbi pa dopilotas na poziv necij ili to vam vec tako uslo u krv ? Wanted je sve onima koji igraju za njega, pa da nadovezem vise nije ni smjesno sto je ocito i vama sve u životu Wanted. Odi zabavljaj se na nekom novom svijetu, uzivaj u igri....

kad se sjetim priče s početka hahahahhaa
tad nitko ništa nije znao,da vam je bilo vjerovati ispalo bi da ste slučajno poslali
p.s. da čovjek rekao kako je dobio acc-ili točnije pristup accu,i namjerno sabotirao uz vašu pomoć

a dali ste ili niste zabili nož u leđa savezniku
ja oduvijek mislio da je saveznik tu da mu se pomaže,vi iskoristite pa odbacite-i ta je opcija za vas prvi izbor,mi kad pomažemo savezniku onda komentirate kriger sitta ljude,jbg. mišljenja nam se ne podudaraju i možemo se raspravljat u beskonačnost
nego nitko se ne javlja-nije valjda da smo vodeći u broju "posjeta tržnici",pa ja to nekad i zaboravim da postoji

Ti si oduvijek mislio da je saveznik tu da mu se pomaze.. ma hajde, vidis ja mislio da vam je tu da preko sita, šifre, proxya, obavite sto vam treba da vam racuni ostanu zivi, ili vasi ili za prenoblat, ili pak za ispraznit pokojeg po nama.. hah, svasta, mora da krive poruke cuvam, ili citam sa nerazumjevanjem.

ako njih ne bude
imam sifre za svaki slucaj
pa preko proksija ili javis ovoj dvojici three i kuacpalac

Zato rubo kaze se odrebati, a ne odrebućaj... Klikaj na svom trojcu a vas je dvoje i nastavi biti primjer odnosa prema saveznicima. Negdje sam procitao kako bi sjajna ekipa bila Vi i Mi. Jest, bila bi, ali to se nece nikad dogoditi dokle god je par pojedinaca u vasim redovima. Moze se i drukcije reci, dok je mene nece se to dogoditi...Zbog istih principa kod nas nema popunjavanja svime i svacim. Kod vas ?

Jedini koji je ovdje prijavljivan adminima sam ja.
Bas sam vam smetao.

Iznenadio bi se sto sve se po forumu prijavljuje . Od dobar dan do uvrede. Nemoj se tjesit da samo tebe se prijavljivalo, gotovo da nema iznimaka po prijavljivanju jednih drugih, a tko prevladava u tome, necu spominjat. Ali cisto da se zna pojava je rasirenija nego sto mislite. I u pravilu vecina je jako nabrijana, hrabra na pp kad je stvar između moderatora i njih samih... ;)

pa da se tema zove ponižavanje krigera onda bi se vjerovatno samo o tome i pisalo, ovako se piše uopšteno o ratu i (napaćenim) akterima rata :)

Tema je takva kakva je, sada vise i nema prevec smisla. Jedino sto je sigurno jest da je ovo najprljavij svijet ikad. Sto i nije neocekivano sobzirom na neke pridoslice. Dok se jedni trude da sto bolje odigraju drugi su se svojski potrudili odigrat na svaku mogucu rupu koju su pronasli. Hah, neki imaju sad i pozamasne racune zbog prelazaka tamo vamo. Tako to biva na brdovitom balkanu. Srecom, da nije tako, nebi bio ni poseban gust ;)
U svakoj nasoj obrani, u svakoj nasoj akcij ili vasoj ;)

Have a nice day
;)
 

DeletedUser

Guest
Jest evo od tih olosaaa postala sam i ja losaaaaaaa nemam ja godine nemam ime i prezimeeeeeee opp
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
wanted je meni vise od zivotaaaaaaaaa za njega ja bih sve sto imam daooooo, i kada umrem voljecu ja njegaaaa, za tebe wantede i zivot je malooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
wanted je meni vise od zivotaaaaaaaaa za njega ja bih sve sto imam daooooo, i kada umrem voljecu ja njegaaaa, za tebe wantede i zivot je malooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laza brat moj po navijanju :D

Nas je Wanted nam sve na svijetu!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top