Zagor vs Borna

Status
Not open for further replies.

kickyourass

Member
Reaction score
0
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:

apsolutno se slažem neka svi pogledaju na tw stats igrača tbone-lik je uzo 4 sela od nekih malih igrača i sve ostalo je noblo barbare-jedva cekam da dođe i on na red :D
 

izo10

Member
Reaction score
0
da a ako pogledate na moj twstats vidjecete jednu veliku brojku pod tribe change :woot:
 

DeletedUser

Guest
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:

Hej, pa ja sam u top 20 ;)

Heh da ja imam vremena igrati ove godine kako sam imao prošle još bi bio na 2-3 mjestu :(
 

Tose23

Member
Reaction score
0
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:

istina ima ih a jbg tako je to

tbone:hahaha:

a tek ekipa iz jčg lol
 

Tose23

Member
Reaction score
0
ajde bar je forum malo zazivio lol
a i igra s ovim ratom izmedu vas i nq
lol
vec sam razmisljo da se preslim negdi kad ono bum akcija u mom dvoristu iz vedra neba
:festa::festa::festa::festa:
 

DeletedUser

Guest
tose23 brate vidi se da si sretan ovih par dana, nadam se da ces uskoro biti jos sretniji
 

Jobube

Member
Reaction score
0
Dobra večer.

Tose23 ja neznam tko si ti. Ja samo s Jack000 razgovaram. Jel ti pretstavljaš Borna ili si samo dosao da se malo bahatiš ovdje?

Ako si se došao bahatiti onda možda je važno spomenuti da ste ta osvojena sela dobili protiv igrača koji cijelo vrijeme nije niti jednom rekao da je napadnut i bio je totalno neaktivan, te protiv igrača kojeg smo primili baš zato jer je bio protiv vas a svi ste ga napadali (tu smo znali da ce biti negativne statistike ali to nam nije važno). Niti jedno selo niste uzeli našim starijim iskusnijim igračima. Nakon toga smo NAP dogovorili.

Naš prekid diplomacije s INQ je imao jako dobar razlog, i to Velimir zna što je. Kada nemaš diplomaciju s nekim plemenom nema razloga da ga se ne napada onda.
Mi smo časno pleme i INQ je bilo na vrijeme obaviješteno o prekidu diplomacije.

Dalje mi INQ nismo razbili, i taj "rat" je tek počeo. Ali smo zato razbili [o_O], JOKS (kasnije Barbar pa SAS), ZIN, RASTU i TM, neke od njih i u isti čas i to dok smo morali s unutarnjim izdajama se bakćati. Vi s druge strane se tek morate dokazati isto kao INQ. Jedino je još Kill pokazao da zna igrati.
A tko ti daje informacije o odustajanju pola plemena moraš plaćati više jer ti daje neke krive info LOL



Tose 23 je jedan te isti igrac koji je igrao na Disorderovom racunu i na jos jednom kojeg nisam uspio saznat.

Al dovoljno da kazem da ima 2 racuna s kojima igra u s1.
 

Tose23

Member
Reaction score
0
nemam vise 2 nazalost jednog ste mi izbrisali:p
al nema veze ne zamjeram vam ja nista
bilo je to zanimljivih mjesec dana:pivo:
 

DeletedUser

Guest
a da...to stoji...definitivno ima dobrih clanova....mislim da bodovno stanje ne govori bas sve jer u top 20 ima likova koji znaju igrat daleko losije od mene....nemojte sad mislit da przivam zagor... :p....nego ima nekih sto je zalosno...:zid:

aj nece te ih vi nabrojat al znam ih ja par

to su:lavoslav,plevac,mmare,shegy,lord-nerko,game over i mozda ih ima jos dobri a ja ih neznam samo znam za ove
 
Reaction score
0
ee i ja dok sam bio Xd ali sada ja opet ponovno pocinjem :D


Maj ja cu sve sebi acc ibrisati na kojim nisam aktivan i klrenem samo sa 1 :D Xd
 

marli

Member
Reaction score
0
aj nece te ih vi nabrojat al znam ih ja par

to su:lavoslav,plevac,mmare,shegy,lord-nerko,game over i mozda ih ima jos dobri a ja ih neznam samo znam za ove




lol! ovi su ono koji NE znaju igrat.. :D

radi ovih igraca mi je prisjeo ovaj server..

geme koji se zeli "naci na trgu i potuci" i takve fore. :zid: ima iskustvo od 4 godine olfa a ne zna osnovne stavri.
ajme napora od dotičnih igraca.
mulci.
 

DeletedUser

Guest
[/B]


lol! ovi su ono koji NE znaju igrat.. :D

radi ovih igraca mi je prisjeo ovaj server..

geme koji se zeli "naci na trgu i potuci" i takve fore. :zid: ima iskustvo od 4 godine olfa a ne zna osnovne stavri.
ajme napora od dotičnih igraca.
mulci.

Imam I Ja Iskustvo 0d 4 Meseca :festa:
Da Sam Znao Ranije Za Igru Bio Bih I B0lji...
:lool:
 
Reaction score
0
[/B]


lol! ovi su ono koji NE znaju igrat.. :D

radi ovih igraca mi je prisjeo ovaj server..

geme koji se zeli "naci na trgu i potuci" i takve fore. :zid: ima iskustvo od 4 godine olfa a ne zna osnovne stavri.
ajme napora od dotičnih igraca.
mulci.

Joj ajde marli samo ti fof sta im to ne govoris u lice i to sto kazes e to nije istina to je LAŽ
 

experience

Member
Reaction score
0
amateur soldier mi smo to rspravili preko skajpa sa gameovverom...i da pozvao me je da se potucen sa njim na trgu....
 

experience

Member
Reaction score
0
zamisli ti koje je to dijete....on meni kaze da neka dodjem na trg bana jelacica da ce me razbit....katastrofa...i on je neki takticar... :D :D :hahaha::hahaha:
 

DeletedUser

Guest
zamisli ti koje je to dijete....on meni kaze da neka dodjem na trg bana jelacica da ce me razbit....katastrofa...i on je neki takticar... :D :D :hahaha::hahaha:

hahahhahahahaha... Ja se jos ne pretajem smijat... .Hahhahaahahhaha
 
Status
Not open for further replies.
Top