Zatvaranje svijeta 17

WiCkED

Administrator
S obzirom na to da je svijet pobijeđen od strane plemena EiB koje je skupilo sve tajne, svijet 17 ćemo uskoro zatvoriti.

Tako će svijet biti aktivan do 11.09 (čet) u 18h kada ce biti i konacno zatvoren te ce biti podijeljene nagrade pobjednicima.

Ovaj period je ostavljen da se stignete pozdraviti i obaviti sto god mislite da treba prije nego se svijet trajno ugasi.

Nagrade su premium iznosima iste kao i kod prijašnjih svjetova:

1.: 1400 premium bodova
2.: 1000 premium bodova
3.: 600 premium bodova

Svi članovi pobjedničkog plemena: 200 premium bodova

Čestitke pobjednicima!

Svijet je gotov, sretno svima koji misle igrati dalje, vidimo se!

Bogdan Bogdanovic.

Guest
Nema. Samo pleme koje je pobijedilo dobija nagradu, inace bi se moglo 5 minuta prije zatvaranja pojaviti jos 10 akademija na svakom serveru :)
Pa svi koji su ucestvovali trebaju dobiti PB 5 plemena je Fate-u trebalo da uzme server tako da treba nagraditi :predaja:

Domingus

Active Member
Ubuduće za svijetove s tajnama stavite tribe limit:300 tako da jedno pleme osvoji, da se akademije ne rade.

Last edited:

Fate

Member
Ma nema TW pb-a koliko su ovi akademija imali :hahaha:
JA sam zadovoljan sasvima :) , Ipak ovo je igra i svako zasluzuje sansu da igra , da pokusa da pokaze da umije,a ne da se i ovaj server ugasi jer se sva elita svukla na 1 mjesto, zar je to resenje? Plaseci se bezajuci u masu? Ne ja sam vam pruzio otpor sa obicnim ljudima nekim novim iskoristivsi vase greske i sasvim posteno smo vas porazili. Smatram da je ovo sahovska tabla i da oni glavni prave te poteze. Moji potezi su bili s postovanjem sa ciljem, zrtve su uvjek bile neminovne ali cilj je bio zacrtan. Ja sam cijenio te pijune i svaki potez sam promisljeno vukao. Vi moze te se tjesiti time sto ste u masi uvjek, ali probati srcem i zeljom vi se nemozete uporediti sa nama.

:) Pozdravljam sve svoje ljude i cestitam im na pobjedi!