Zimski događaj 2013 - tema za komentare

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
nikako nemogu da se slozim sa tobom... unutra ako ima i jedan res bit ce barem 20-30k deffa i kolko ti tu nuka trebas srokat da to unistis.. recimo i da ofarmas to sve sto ima, kolko ti je vremena potrebno da ponovo napravis te nuke.. tako da mi se uopce nesvidja, a za 16k resa dobijes okretanje tombole, i dobijes vrlo vjerojatno jedno veliko nista, 10h 30% novacenja i takve gluposti, em pre kratko traje, em trenutno nemam od takvih stvari koristi, jedino se isplati ako ces dobit 50% resa.. za zadnja dva dogadjaja na plemenima jedan veliki minus..

vitezovi i oni drugi su kao 40k kopalja i 40k maceva
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dragi igrači,

hvala svima na povratnim informacijama vezanim uz zimski događaj. Čuli smo vaše komentare kako neke stvari na početku događaja nisu bile korektne te se slažemo s njima. Ishod nekih nagrada nije kakav smo predvidjeli. Ispricavamo se zbog neugodnosti koje je to izazvalo.

Kako bi osigurali da svim imaju šansu uživati u događaju i nagradama koje pruža, dati ćemo svim igračima dovoljno čelika za koristiti tombolu oko 3 puta.

Sretni praznici svima!
 

bilokoje

Member
Reaction score
0
kako oko 3 puta, kada je dovoljno za samo 2 puta :D daj nam još tih 400 čelika koliko fali pa da ne bude za oko 3 puta nego da bude za točno 3 puta :pivo:

jbg,sad sam ispao nezahvalan, hvala i na ovome samo sad će mi ovih 200 čelika trunut bezveze:(
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dragi igrači,

hvala svima na povratnim informacijama vezanim uz zimski događaj. Čuli smo vaše komentare kako neke stvari na početku događaja nisu bile korektne te se slažemo s njima. Ishod nekih nagrada nije kakav smo predvidjeli. Ispricavamo se zbog neugodnosti koje je to izazvalo.

Kako bi osigurali da svim imaju šansu uživati u događaju i nagradama koje pruža, dati ćemo svim igračima dovoljno čelika za koristiti tombolu oko 3 puta.

Sretni praznici svima!

gospodine admine neko za oko 3, ja za oko nijednom.. :D
kEOk0hs.png
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
ovo je sad vec mnogo bolje

tEYfoUP.png


dignes skladiste na 30 i zavrtis je i dobijes po 200 k ressa u svim selima i tako svaki dan dogadjaja,ovo je odlicno hehe
 

Vebit

Member
Reaction score
0
napadati ih se ne isplati, ja probao i 2 ful nuke zabio:kisa:
srića ima se pa nije probkem ;)
ali koriste za druge svrhe , što je-je :kokice:
 

DeletedUser

Guest
Moj savjet ne udarajte po tim selima ako nemate dosta ekstra nuka.. zamka za naivne :D
 
Top