Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Pa dobro i meni je zao sto Luksemburg nije Bosna pa da cijeli cas budes na internetu,ali eto drugacije je ovdje,izadji malo u inostranstvo,informisi se

Pa vidiš, išao sam više puta u Njemačku, gdje nema nigdje besplatnog wifija, ali kod njih sve na pretplatu i namjestiš koliko ćeš MB, GB interneta mjesečno i svi bulje u mobitele, dok evo čitao sam ove godine će uvest besplatan wifi, a da nisi na benzinskoj, meku ili starbaksu
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Pa vidiš, išao sam više puta u Njemačku, gdje nema nigdje besplatnog wifija, ali kod njih sve na pretplatu i namjestiš koliko ćeš MB, GB interneta mjesečno i svi bulje u mobitele, dok evo čitao sam ove godine će uvest besplatan wifi, a da nisi na benzinskoj, meku ili starbaksu

Vidis ja sam u Lukesmburgu,po skoro citavom glavnom gradu je pusten besplatan wi fi,kao i na zeljeznickoj stanici,na mnogo mjesta ima takodje besplatnih wi fi-a,u skoli imaju kompjuteri sa internetom koje mozes da koristis ako nemas nastave,ali ja ti kazem da sam se skolovao,a ne visio na plemenima :D
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
mene sad zanima smao gdje su ti spijuni sto su spijali za psihu dok nije nestala
sad prpa smirili se
 

master.ba

Member
Reaction score
0
samo mi žao Jogeta, de mi joge sendaj u pp nick da te pozovem u Crnce

e moj smayke ja mislio ti pametan lik al sam se posteno zajebao ... ovaj svijet ako dobijete dobit cete ga na najsugaviji moguci nacin ...znaci dno dna .... ajd ovi sto igraju i sute mogu da razumijem .... al ovi sto pricaju gluposti i prave se vazni ne mogu ...

lp Sandro :eek:ok:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
e moj smayke ja mislio ti pametan lik al sam se posteno zajebao ... ovaj svijet ako dobijete dobit cete ga na najsugaviji moguci nacin ...znaci dno dna .... ajd ovi sto igraju i sute mogu da razumijem .... al ovi sto pricaju gluposti i prave se vazni ne mogu ...

lp Sandro :eek:ok:

de ba sine mojne te priče ja sam sad u amaterima , a u karijeri sam igr'o za sva plemena ,čak i vodio neka veća , u ljubavi i ratu je sve dozvoljeno ,pravila nema,pošteno pa ko koga zajebe, i sam sam se nekad furo time dobićete šugavo ovo ono, svaka pobjeda je pobjeda,gledaj pa i ti s*ebi ako ništa drugo ne znaš
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
reci mu benjo :D

Sad smo mi nepošteni, a vi što ste uzeli psihine igrače to je uredno, ono za to vas niko ne krivi, vi ste pošteni..... Svi su pošteni osim onih koji dobijaju u ratu... čuj te priče ba hahahhaha dan te j

Čuj, uvijek je bilo i uvijek će biti tog prepucavanja. SVI ZNATE sa početka servera fajt između snipera i nas, i podjebavanje snipera, i pb sniperov, i dizanje sela sniperovog, sad kad si popušio dva sela, eto i taj offić što si poslao na mene, sad je kao ma de ba, ovo ono, nismo bili tu, škola, mi ne visimo na plemenima kao vi, bla bla bla bla bla šuplja priča, priča vonja ubi brate..

Onda dođe sandro pa on nešto palamudi, aj ne seri sandro i ti sviju ti..

Uvijek je bilo prepucavanja između plemena, logično, da nema toga vanjski bi bio mrtav, ovako makar nešto, i ova svađanja između protivničkih igrača, logično..
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ma kad gubiš neko bolji kako tako pruži ruku ako izgubiš , stalno neki izgovori jebeni :D ajd naučit će i oni
 
Top