Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
De ba joge odvadi malo...šta si se digao da ne kažem ko ona stvar...opusti se momčino...moraš još mnogo pure jesti, još mnogo vremena provesti online na igrici, još mnogo ljudi upoznati...novi si, još uvijek nemaš pravo na takve komentare ;)

ko si ti?
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
e moj smayke ja mislio ti pametan lik al sam se posteno zajebao ... ovaj svijet ako dobijete dobit cete ga na najsugaviji moguci nacin ...znaci dno dna .... ajd ovi sto igraju i sute mogu da razumijem .... al ovi sto pricaju gluposti i prave se vazni ne mogu ...

lp Sandro :eek:ok:

vidiš, pametan u neku ruku i jesam kao i svi vi ovdje na forumu..a Benjo ti je sve objasnio, tako da ne moram i ja

lp Zmayke
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
De ba joge odvadi malo...šta si se digao da ne kažem ko ona stvar...opusti se momčino...moraš još mnogo pure jesti, još mnogo vremena provesti online na igrici, još mnogo ljudi upoznati...novi si, još uvijek nemaš pravo na takve komentare ;)

Nisam se tebi obratio ni jednom tako da tisina
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
a ja kad skontam prije dvije tri godine sam bio medju najmladjim,nisam se ovako ponašao po forumu i ig hahahahahha šta je ba ovo sad ljudi
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Nisam se tebi obratio ni jednom tako da tisina

Joge, sine, da li stvarno želiš tako da mi se obraćaš? Hajde razmisli još jednom! Kažu svakome treba pružiti drugu šansu, ja evo tebi pružam, iako je nisi zaslužio, ali biti ću fer.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
De ba joge odvadi malo...šta si se digao da ne kažem ko ona stvar...opusti se momčino...moraš još mnogo pure jesti, još mnogo vremena provesti online na igrici, još mnogo ljudi upoznati...novi si, još uvijek nemaš pravo na takve komentare ;)

ubio si ga faree nogama masakr tastaurom hahha
 
Top