Spam

master.ba

Member
Reaction score
0
Jedne večeri stari Indijanac, sedeći kraj vatre, ispričao je svom unuku kakva se bitka odvija u svakom čoveku:
– Sine moj, u svakom od nas bore se dva vuka. Jedan je Zlo : bes, ljubomora, zavist, kajanje, pohlepa, nadmenost samosažaljenje, krivica, osećanje manje vrednosti, laganje, gordost, lažni ponos, nemogućnost praštanja,… Drugi je Dobro: radost, bezuslovna ljubav, praštanje, nada, ljubaznost i dobrota, spokojstvo, staloženost, poniznost, blagonaklonost, razumevanje drugih, velikodušnost, istinitost i vera.
Unuk je nekoliko trenutaka ćutao i razmišljao o onome što mu je deda rekao, a onda ga je upitao:
-Koji vuk pobeđuje?
-Onaj kog hraniš – rekao je stari Indijanac, bez razmišljanja.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Haha gamma lijepo ti je spijun dojavio vrijeme plemica,kao sto sam rekao,to je nacin kako osvajate svijetove <3 :D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
suplemenici izvinite , al nikad od vas nema igrača dok ne priznate poraz,kako u jednoj bitci tako i u ratu
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Benjo lako je pobijediti sa 50 spijuna,i besplatnim gradovima :)
evo sada sam trebao dati selo,islo je tri plemica od slonovekure,i gamma je svog uklopio iza,znaci prljavo ko spreca
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Benjo lako je pobijediti sa 50 spijuna,i besplatnim gradovima :)
evo sada sam trebao dati selo,islo je tri plemica od slonovekure,i gamma je svog uklopio iza,znaci prljavo ko spreca

sve je to dio igre,na sve moraš spreman biti
 

master.ba

Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/9z3ht7 covjek je 100% upravu !!! ovvaj svijet je toliko sranje pa za nepovjerovati .... nemojte mi sad srat ovo je igra ovde je sve dozvoljeno ma ovde se najbolje pokazuje ko je govno a ko covjek ... crnci sramota bgm ...

:ljut:
 

SilverKing

Member
Reaction score
0
Ali isto tako ne postoji svijet na kojem nisu bili spijuni. Svako je barem jednom bio u situaciji da ih je spijun izdao ili da su imali svoga. U to se je igra pretvorila.....
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Halo ljudi jesu izdajice stoji to sve , al sto sramota crnce da bude što se naši igrači prodaju za šta već ? šta vam je ljudi u nama je problem a ne u crncima
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Ma nisu to nasi igraci,to nisu igraci uopste,spijuni si samo jedne obicne kukavicke ulizice
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nisu spijuni krivi sto ih vodja ubaci u pleme , znam dobro na prethodnim svjetovima šta sam znao radit da ih izofiram s računa na kojima se nisam nadao da imaju ,al šta ćeš jbg
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
sve je to dio igre,na sve moraš spreman biti

To dio igre pa daj molim te suzdrži se komentara
Zbog ovakvih stvari ljudi odustaju
Špijuna jest uvijek bilo ali uzimati poklonjena sela ili ovako ubacivati plemića to je strašno to samo dokazuje da je ljudima jedino stalo do osvajanja A ne do borbe pola vas govori želiti dobar fajt kur*c vi želite kad uzimate poklonjena sela na sred kontinenta i bavite se špijunskim poslovima
Da hoćete dobar fajt odbili bi špijune i ljepo odali njihova imena protivniku i kad bi se to radilo ova igra bi licila na nešto i nebi ljudi odustajali tek tako
Rekao sam već i svome plemenu da ne mogu optuživati crnce za špijune kad i mi također imamo špijune,treba poći prvo od sebe pa možda i ostali se ugledaju ...
Uglavnom nista od dobre borbe na ovom svijetu
Mnogi dobri igrači nakon ovog svijeta odlučili su odustati tako da na idućim svijetovima neće se naći dva dobra plemena
Malo duži komentar od mene posto je vjerojatno i zadnji na forumu
Odlučio sam sa neću više igrat iduće svijetove završit ću što sam započeo tako da pozdrav sve svoje prijatelje koje sam upoznao ovdje i sretno vam :)

Lp
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Jel opet treba ponavljat? Sjeti se Adine kad si slikavao i ovdje postavljao te slike, sa našeg foruma? OD TVOG, VAŠEG ŠPIJUNA!?? Jel nije tako ?

Šta hoćeš sad? Kad smo mi pleme očistili od špijuna, kad za akciju znaju dva čovjeka, eventualno 3, vama je muka, vama je krivo, onda krivite nas. Po ko zna koji put se ponavljam, tražili ste takvu igru, i ti i toni, pokušali ste uvest u naše pleme neke probleme, pokušali ste nas navući da izbacimo gammu, kao da je on vaš špijun... hahahhahahhah sve je to jadno jado moj jadni :)

Pogledaj sebe i postupke svojih igrače, pa tek onda komentariši crnce :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Vratimo se koju desetinu stranica unazad, gdje Toni postavlja prntscr-inove foruma Crnaca, pa se vratimo malo gdje si ti zmajce napadao nekog igrača iz plemena Negro, i pjana povukao deff i tu ti odmah šalješ plemiće na pjanu, i postavljate slike foruma gdje pjana kuka za deff itd. itd.

Pa kad ste provalili na račun Ivana i izmakli vojsku 15-20 min prije plemića tvojih....tad je sve bilo lijepo i fino...

Manite se šuplje priče, igraj i pobijedi ili izgubi, pruži ruku pobjedniku, čestitaj..

Na hr21 šta se izdešavalo svega i svačega, ali opet sam ja lično i Kid Cudi i Martina i ekipa sa tih acceva i ovi što su ostali boreći se do zadnjeg vojnika, lijepo i fino momcima i djevojkama, ako ih je bilo u NMu, čestitali, pružili ruku, sem Marku Antoniju, igrali su prljavije i to je to.. a ko je ostao da ih blati, da pljuje po njima, naravno, Mario i ti tipovi kao što je on, što su odmah pobjegli sa svijeta bez ikakve borbe
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
To dio igre pa daj molim te suzdrži se komentara
Zbog ovakvih stvari ljudi odustaju
Špijuna jest uvijek bilo ali uzimati poklonjena sela ili ovako ubacivati plemića to je strašno to samo dokazuje da je ljudima jedino stalo do osvajanja A ne do borbe pola vas govori želiti dobar fajt kur*c vi želite kad uzimate poklonjena sela na sred kontinenta i bavite se špijunskim poslovima
Da hoćete dobar fajt odbili bi špijune i ljepo odali njihova imena protivniku i kad bi se to radilo ova igra bi licila na nešto i nebi ljudi odustajali tek tako
Rekao sam već i svome plemenu da ne mogu optuživati crnce za špijune kad i mi također imamo špijune,treba poći prvo od sebe pa možda i ostali se ugledaju ...
Uglavnom nista od dobre borbe na ovom svijetu
Mnogi dobri igrači nakon ovog svijeta odlučili su odustati tako da na idućim svijetovima neće se naći dva dobra plemena
Malo duži komentar od mene posto je vjerojatno i zadnji na forumu
Odlučio sam sa neću više igrat iduće svijetove završit ću što sam započeo tako da pozdrav sve svoje prijatelje koje sam upoznao ovdje i sretno vam :)

Lp

Poštovanje Dario, PSIHA u koju ste vi iz CMY prešli je krenula igru špijuna, fino im je rečeno da i Crnci znaju igrat tu istu igru i to još prljavije, pa nakon raspada PSIHE fino je rečeno Amaterima da ne primaju igrače te pojedine, ali et šta ćeš
 
Top