Spam

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Lud svijet, prevrtljiv.

Pokazalo se ono "ko jednom zajebe, opet ce", tj. kad su slovenci sjebali Davida koji im je valjo od samog pocetka, kad su svi bili protiv njih oni su im pomagali i onda jos onako im zavuku ljudi su pokazali da su skrsili bruku para i ne biraju sredstva sto bi se reklo mater bi prodali za svijet, dosli su sa tim ciljem i drze se "cilj opravdava sredstvo" ko pijan plota. Kad su mogli Davida, sto ne bi jedno slabo organizovano pleme kao CM sa kojima su i ratovali?

Ovo oko prelaska Pingvina, u cemu je problem rodjaci?

Kad su Slovenci sjebali SB slavilo se, sad kad su to ponovili samo preko druge koze sad ne valja?

Sasvim ocekivano...

Kad sam napustao hr22 rekao sam da CM nema nikakve sanse da osvoji, ni ovako odnosima ni snagom kao pleme.

Ovo je jos nekako i najrealnije.
 

DeletedUser

Guest
Lud svijet, prevrtljiv.

Pokazalo se ono "ko jednom zajebe, opet ce", tj. kad su slovenci sjebali Davida koji im je valjo od samog pocetka, kad su svi bili protiv njih oni su im pomagali i onda jos onako im zavuku ljudi su pokazali da su skrsili bruku para i ne biraju sredstva sto bi se reklo mater bi prodali za svijet, dosli su sa tim ciljem i drze se "cilj opravdava sredstvo" ko pijan plota. Kad su mogli Davida, sto ne bi jedno slabo organizovano pleme kao CM sa kojima su i ratovali?

Ovo oko prelaska Pingvina, u cemu je problem rodjaci?

Kad su Slovenci sjebali SB slavilo se, sad kad su to ponovili samo preko druge koze sad ne valja?

Sasvim ocekivano...

Kad sam napustao hr22 rekao sam da CM nema nikakve sanse da osvoji, ni ovako odnosima ni snagom kao pleme.

Ovo je jos nekako i najrealnije.

ćao maco :pivo:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Ps. ne mogu reci o hr22 a da ne spomenem vuleta, kako sam prestao hr22 nisam ni ovde zalazio al mi rekose na externom neka rasprava.

Moje misljenje je da vule nije ista osoba od prije par svjetova, kad sam krenuo sa CM, znaci bio sam presratan sto igram za vuleta, slavnog vuleta, jagodicabobica i ostala kompanija, nekako cast, niko ne moze reci da nisam davao maximum za pleme u svakom pogledu, neke ispravi direkttno vule ovde sad odma ako grijesim.

Ali je druga osoba kao osoba, covjek.

Prvo osjecao sam nepravdu kako prema sebi tako i prema drugima, pogotovo sa njegovog racuna koja je dolazila od onog govneta Bojane, znaci i dalje si za mene govno i ostat ces, govno odvratno et.

Vise puta si vule pokazao svoju nepravednost, udjes i gledas povrsno kad nesto bude, imao sam osjecaj da nemas puno vremena i da te jebe nesto u RL pa dodjes i nemas vremena ionako iznerviran i na prvu i et.

Dodatno, navikao si da pobjedjujes al svacije bude i prodje, Crnci na 19 nabili komplekse al hajd pravdalo se da je "usput onako" start, ovamo dosli zaorali, najbolji nacin za dokazat se poderat Davida, al nije islo pa se bilo krenulo na i neke nacine ispod vuletovog levela i normalno tu su kompleksi.

Preporuka za tebe vule: penzija, doslo je vrijeme za penziju, igrac dosao do 35 godina, nema smisla produzavat ugovor.
 

snowball

Member
Reaction score
0
Pišete gluposti. Pingvini nemaju nikakve veze s tim šta je bilo izmedju SB i WP.
David napravio savez, savez prekinut, David obrisao i sebe i pleme i otisli neki igraci. Pingvini su poceli sa 180 sela, a SB je imao oko 330. Da su nam ti "suigrači" ostavili barem sittove bilo bi sigurno drugačije. Mi smo se dobro držali, ali je WP odigrao pametno i dobro i preuzeo inicijativu nakon praznika. CM protiv Pingvina nije imao uspjeha čak ni kad smo počeli gubiti od WP.
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Pišete gluposti. Pingvini nemaju nikakve veze s tim šta je bilo izmedju SB i WP.

Zanimljiva recenica. da je jos i -WP- , u to vrijeme , kad su se formirali PINGVINI, razmisljao na isti nacin kao ti sad, pa da nas nisu dva mjeseca napadali bez pauze, gdje bi nam bio kraj.
Doduse, sad vise nisu tu isti oni igraci :p. Promijenio se sastav. Ovo je , koliko ja znam, vec treca postava -WP-a , otkako je svijet poceo.
A sto se vuleta tice, ispade vule dezurni krivac za sve sto se lose na ovom svijetu desi. Sjecam se kad nas je -WP- mucki napao tog sumornog jutra, pricalo se "vule ih navratio".A i kas smo vec kod vuleta, da se vratimo jos malo dublje u proslost i prisjetimo , da je vule , jos na pocetku svijeta, trazio savez sa SB, ali je bio odbijen. Ali eto, kako rekosmo, to je bio SB, koji nema nikakve veze sa PINGVINIMA.
 

haris22

Member
Reaction score
6
Pametno odigrano, Vule vas odbio otišli ste u Slovence koji bi i svaki mogući dogovor prekinuli, mislim naša je greška što vas nismo primili u pleme kad je trebalo da revanširamo Slovencima kad su vas zakucali ono jedno jutro kad je David prestao igrat.


Čestitke plemenu WP osvajate svijet nakon utrošenih stotinjak hiljada PB-a i nekoliko izdajničkih poteza, nemam ništa protiv SB-a koji se kasnije spojio samo Royal bi se trebao spustit na zemlju uvuče li se još više u guzicu morat ćete mu vezat konopac oko noge.
 
Top