Međunarodno natjecanje: Speed round 2012

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
bez spama

Ponašanje

Molimo tretirajte jedni druge s poštovanjem i ostanite pristojni. Ne zaboravite da na ovom forumu ima ljudi različitih starosti i sa različitim znanjem igranja. Stoga, molimo imajte razumijevanja ukoliko se u raspravama pojave pitanja koje smatrate "glupima" ili "djetinjastima".
Slobodni ste korsititi taktiku kako biste isprovocirali vaše protivnike u političkom dijelu foruma, tako dugo dok su te taktike i provokacije vezane uz događaje unutar igre.

Osobne uvrede nisu dozvoljene nigdje na ovom forumu. Molimo držite se pravila kako su sve uvrede ili "flames" vezane striktno za igru. SVe uvrede vezane uz stvarni život (RL uvrede) biti će strogo kažnjavane.

Korisnicima nije dozvoljeno predstavljati se kao moderatori. Pokušaji da se impersonalizira moderatora ili admina je zabranjeno i biti će opomenuto ili kažnjeno. Molimo nemojte odgovarati na troll rasprave ili na rasprave koje će se vjerojatno zatvoriti. Postovi poput "in before lock" su zabranjeni.

Igračima je također zabranjeno namjerno provocirati moderatore. Postovi napravljeni kako bi se izvazvao sukob između igrača i osoblja će biti izbrisani i njihovi autori će biti strogo kažnjeni.

Igrači koji se namjerno ponašaju stvarajući razdor i pomutnju te sprečavaju stvaranje zajednice dobiti će zabranu pristupa ovim forumima.


Sad cemo da cekamo djelitelja pravde dragu Plavu :love:
 
Last edited:

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Update:

Runda u kojoj se bira momčad za reprezentaciju starta danas u 18 sati na http://www.tribalwarsmasters.net/.

Svi koji igraju moraju imati oznaku svoje verzije u nazivu na kraju - za Hrvatsku je to .hr. Znači za mene bi nick na speed rundi bio wicked.hr. Kombinacija je uvijek nekoime.hr, molim registrirajte se s takvim nazivima.

Svi oni koji ste već registrirani isprike ali morati ćete se registrirati ponovno, s imenima koja završavaju na.hr .


Vidimo se!
 
Last edited:

BiK69

Member
Reaction score
0
Hmm..
Ne razumijem sada.
Gledajte ovo:
#110 .HR Team Pick Round - Server 3Start: Wednesday, 02/08/2012 17:00
End: Wednesday, 02/08/2012 21:00
 

DeletedUser

Guest
Al malo zbunjuje poruka u igri "znači meni wicked.hr." ili je opet kraj rečenice ili će biti banova usred speed-a :hmm:
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Update:

Runda u kojoj se bira momčad za reprezentaciju starta danas u 18 sati na http://www.tribalwarsmasters.net/.

Svi koji igraju moraju imati oznaku svoje verzije u nazivu na kraju - za Hrvatsku je to .hr. Znači za mene bi nick na speed rundi bio wicked.hr. Kombinacija je uvijek nekoime.hr, molim registrirajte se s takvim nazivima.

Svi oni koji ste već registrirani isprike ali morati ćete se registrirati ponovno, s imenima koja završavaju na.hr .


Vidimo se!

Lozinka je "TWMIS316", dobili ste je u ingame poruci, evo je jos jednom.
 

DeletedUser

Guest
ne znam po čemu je ekipa slaba ili jaka... - ako je suditi po tome onda bolje da su pozvani samo "elitni igrači"....
 

DeletedUser

Guest
čestitam svima :)

I predstavite nas u lijepom svijetlu ;) A u to ne sumnjam da nećete :pivo:
 
Top