WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja još čekam :p

možeš i ti AT pokušat odgovorit na moj predzadnji post,roman
 

DeletedUser

Guest
Prijavili smo sebe u prvom redu da dokazemo da nitko od nasih igraca nije ulazio na acc niti ima pass, niti imamo sto skrivati kao pleme. I prijavili smo vas jer po priznanju trawke vas igrac je njemu dao pass i time prekrsio pravilo. Također nadamo se da ukoliko je acc ukraden da ce se kazniti krivac. Mi nemamo sto skrivati, cega vas onda strah? Idalje je fascinantno kako vas vise zanima wanted za kojeg sam vidis da nista nelegalno nije napravio, nego krivac :p
Neji se bar zalozio za igraca, tebi je bitnije prosipati jedno te isto ukrug. Neznam, dođe mi da se zapitam jel tebi krivo sto ti vlastiti igrac nije tebi ostavio sela vec vasem najljucem neprijatelju :pivo:

Nas igrac je negirao da je nekome dao pass, sto znaci da ste zajedno sa trawkom dosli do tog passa na neki drugi nacin ili neko nekog ovdje mulja..
Sad Trawka ispada nevinasce sto ulazi na tudje naloge pa ga niste prijavljivali,vec ste poslusno poslali plemice na sela koja vam je on licno javio da je ocistio, ali su zato po tebi clanovi Royala zasluzili ban zbog navodnog davanja passa vodji neprijateljskog plemena po njegovom sopstvenom priznanju :D E sta su oni sve priznali do sada od toga da nam admini pomazu do toga da varamo i imamo vatrene u selima trebali ste nas i vi prijaviti za sve to :D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Meni je sada zao sto sam otvorio ovu raspravu "hackiranja", al' eto makar je ozivio ovaj vanjski forum :p
 

DeletedUser

Guest
Evo meni nagrade

Trenutni rekordi
Pljačkaš dana
danas ste opljačkali najviše sirovina na ovom svijetu (4.786.077 sirovina)!
Držite ovaj rekord do 0:00 kako biste dobili nagradu!

Moj odgovor na sve ovo : Farmaj dok se ostali svadjaju :p
 

ellene

Member
Reaction score
0
Pohvaljujem administratore za brzu reakciju na one bezobrazne ivanine postove.

Šteta da je i moj prvi post na ovom forumu nastradao kao 'kolateralna žrtva' :)
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Nas igrac je negirao da je nekome dao pass, sto znaci da ste zajedno sa trawkom dosli do tog passa na neki drugi nacin ili neko nekog ovdje mulja.. Sad Trawka ispada nevinasce sto ulazi na tudje naloge pa ga niste prijavljivali,vec ste poslusno poslali plemice na sela koja vam je on licno javio da je ocistio, ali su zato clanovi Royala zasluzili ban zbog navodnog davanja passa vodji neprijateljskog plemena po njegovom sopstvenom priznanju :D Nisko od vas, ovo nisam ocekivao ;)

Evo na opet optuzbe, ko gramofon, mila majko.... Uglavnom nadam se da ce se krivac pronaci i nase i vase pleme procesljat. Objasnio sam ti iz kojih razloga... Po tvojim nastupima ja mogu zakljucit da se tu nesto drugo krije. Pa mi se veselimo provjerama, nemamo se cega bojati, ti pak nastupas kao da te strah, samo okreces vrtis. Isprike nigdje

Jel vi imate pp gdje vam je sa računa Nervozni Laki pisano koji su gradovi prazni i kako neko sa tog računa govori da prestaje sa igrom i nas ne voli te da vam daje gradove. (Što naravno niko normalan ne bi uradio jer bi mogla biti zamka)
Ili imate odakle vam je Trawka pisao (skype,pp bilo šta) ?

Gle kbasher, jasno ti je ovdje bio postavljen skyp razgovor, dakle pp nepostoji. Postoji po svemu sto je danas isplivalo, vas igrac, i jos jedan vas igrac na tom acc i travka sa svojim priznanjem i njihov razgovor pa zatim ponudena sela nasim igracima. Sto je istina od tog, neka pokaze istraga, mi svoju istinu znamo i veselimo se provjeri te iste.
 

DeletedUser

Guest
Evo ispricavam se sto ste nam upali na nalog u dogovoru sa trawkom i pokusali nam uzeti ta sela :D I ispricavam se sto ste prijavili sve one koji sigurno nisu krivi ni za sta nelegalno, a niste glavnog i odgovornog koji je ovdje sve i priznao ;) Pobogu zasto da vam pomagac dobije ban nije to u redu, ko ce vam pomagati sljedeci put sa provaljivanjem na naloge.. sve razumljivo ;) Zadovoljan admine ?
 
Last edited by a moderator:

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Evo, već mi se novi javljaju, daju mi passworde, mogao sam i ŽoHare uključiti u akciju. Bit će veselo, bit će 0:2 :festa: :pivo:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Evo ispricavam se sto ste nam upali na nalog u dogovoru sa trawkom i pokusali nam uzeti ta sela :D I ispricavam se sto ste prijavili sve one koji sigurno nisu krivi ni za sta nelegalno, a niste glavnog i odgovornog koji je ovdje sve i priznao ;) Pobogu zasto da vam pomagac dobije ban nije to u redu razumijjivo ;)

Hajde za mene izmisli nešto
Ako me snađu neke opsesije.
Hajde za mene izmisli nešto



§1) Jedan račun po igraču

Svakom igraču je dozvoljen samo jedan račun po svijetu (osim čuvanja računa). Dijeljenje vaše šifre sa igračima koji igraju druge račune je strogo zabranjeno.


Krivci nek se kazne, jel ti to mozes procitat sa razumjevanjem ?

edit:
nisam admin vec moderator, ni to ti nije razumljivo
 
Last edited:
Reaction score
0
Ne vidim zasto bi trawa trebao biti kaznjen jer nije nista uradio nelegalno.. Pa svako bi od vas iskoristio priliku da udje na neko acc koji je u neprijateljskom plemenu.. Ne moze dobiti za multi jer nije duzan da prijavi djeljenje veze 24 ili 48 sati.. Ispravite me ako grijesim.. Wantedovci nisu krivi sto su poslali plemice... Svako bi poslao.. Tu jedini kruvac je royal zato sto je zadeffao gradove pre dolaska plemica..
 

DeletedUser

Guest
pozdrav svim igračima.

zbog velikog broja ticketa koje smo dobili kao i velikog broja acceva koji se pregledavaju, zasad se wicked neće službeno oglasiti na ovu temu.

bolje je da se sve pregleda detaljno, samim tim i sporije nego da se kazni nekog ili optuži nekog bez pravih dokaza.

sve ovdje napisano je pročitano.

molim vas za strpljenje kao i za što manje međusobnog optuživanja.

nakon provedene istrage wicked će se službeno oglasiti na ovu temu.

hvala!
 

DeletedUser

Guest
zanimljivo je da nam se u svoj toj masi ticketa i masi napisanog na forumu nije uopće javio vlasnik acca oko kojeg se digla cijela prašina.

sve se zapravo vrti oko trećih osoba, treće osobe se svađaju i optužuju, a onaj tko je nejviše u svemu tome oštečen, dakle acc
Nervozni Laki nije se oglasio niti sa ticketom niti na forumu.

pozivam igrače royala da prenesu dotičnom igraču da se u najhitnijem roku javi na podršku i da iznese problem, sa točnim datumom i satima kad se desila zlopotreba acca.

10 ljudi sa deset različitih verzija događaja su nam u ovom trenutku manje bitni.

accevi, ip-i i logovi se nastavljaju pregledavati.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Vodstvo plemena je jedna stvar, isfrustrirani pojedinci koji se kuckaju pa traze laka sela na mutne nacine su vec druga stvar.. Cim se krije informacija ko im je i kako rekao za prazna sela, te kako su stvarno dosli do sifre, tu vec dosta toga smrdi.

treba se nekad i okupat, hahahahaaha :D


evo krajnje logicno da royalovci mlate suplju, svi se javljaju samo se ne javlja onaj ko treba, a vazda bilo da se taj odma prvi javi, tako da moglo bi bit banovanja plemena :D
tek sad vidim da mozda ono pravilo sa tw i nije lose koje limituje koliko osoba se smije medjusobno sitat...
 

DeletedUser

Guest
13. krieger 18.03. u 19:57 sati
kopiraj ovdje napada bb kod sela i sta ima unutra
Nervozni Laki 18.03. u 19:57 sati
aa da me neko drugi sitta pa da ti kaze sta ide,jer Bgm nisam bio tu tako da nez sta idi
13. krieger 18.03. u 19:55 sati
mogu ali onda ti ne mogu poslati def
Nervozni Laki 18.03. u 19:54 sati
Krigi evo sitt imam neke napada tako da nezz sta ide nisam bio kuci nikako mozes li me sittat

Momak je u obavezama,javit će se.
Svi ga znamo,igrao sa disom i sa nekim royalovcima na ba10 na računu Plexy.

Razgovarat će sa administratorima,i kao što plava kaže dosta je šupljih piplok.
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
13. krieger 18.03. u 19:57 sati
kopiraj ovdje napada bb kod sela i sta ima unutra
Nervozni Laki 18.03. u 19:57 sati
aa da me neko drugi sitta pa da ti kaze sta ide,jer Bgm nisam bio tu tako da nez sta idi
13. krieger 18.03. u 19:55 sati
mogu ali onda ti ne mogu poslati def
Nervozni Laki 18.03. u 19:54 sati
Krigi evo sitt imam neke napada tako da nezz sta ide nisam bio kuci nikako mozes li me sittat

Momak je u obavezama,javit će se.
Svi ga znamo,igrao sa disom i sa nekim royalovcima na ba10 na računu Plexy.

Razgovarat će sa administratorima,i kao što plava kaže dosta je šupljih piplok.

nigdje suplje kod mene nema, ja govorim kako jest i kako mislim
 
Status
Not open for further replies.
Top