WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
niko nije ni noblao barbara u njegovom hramu, pa mu se opet zgadilo.. sad odjednom promjenio misljenje .. valjda je jasno sad sta je rat i kad se nema izbora
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Nigdje nije spomenuo da ON neće noblat barbarsko u svom hramu. :)

niko nije ni noblao barbara u njegovom hramu, pa mu se opet zgadilo.. sad odjednom promjenio misljenje .. valjda je jasno sad sta je rat i kad se nema izbora

-.-'

Lik nije rekao ni da mu je neko noblao u NJEGOVOM hramu, šta ti je ? Naime, općenito je rekao to što je rekao, jer je u nekom vremenu royal noblao barbare u hramovima igrača NM, to im se zgadilo.
 

DeletedUser

Guest
-.-'

Lik nije rekao ni da mu je neko noblao u NJEGOVOM hramu, šta ti je ? Naime, općenito je rekao to što je rekao, jer je u nekom vremenu royal noblao barbare u hramovima igrača NM, to im se zgadilo.

Samo u mom hramu je noblao 4 barbara isti taj robilad.
A vjerujem da su bili i u njegovom hramu e sad ko je trebao hram srusiti pa da nam barbari nisu u hramu od drugog.
Njima se gadilo sto smo mi kupili barbare a nije im se gadilo sto oni kupe barbare baš zanimljivo.
A na kraju krajeva koga briga sta ko nobla ako moze razviti jako brzo barbarsko selo onda tu nema problema za njega vec za protivnika.
 

DeletedUser

Guest
Za tvoju informaciju Trawka njemu se zgadilo sto mu je izginulo 5 lake konjice na tom barbaru sto je neko nas uzeo, to je bilo u tom gore spojleru.. vjerujem da su takve gluposti biile i uzrok rata te masovnog gubitka sela NM, tj kako Disa kaze nama poklonjenih sela ;)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ne ulazim u dalju raspravu !

A da su sela poklonjena, hmmm, msm da bi do sad bio restartan, pošto nije, znači vodit ćete gorke muke i sa njim i sa ostatkom NM..

:eek:ok:
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
travo, ti izgleda ne shvatas da je royal od samog pocetka gospodar kontinenta 44 i 45, sto ce sad i da dokaze... nisu to njihovi hramovi nego nasi :D
 

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Dakle, nakon dosta kopanja po logovima i pregledavanja cijele priče zaključak je sljedeći:

1. Mr. Indigo dobija trajnu blokadu a razlog je neovlašten ulazak na račun (od strane vlasnika racuna), odnosno ulazak u racun s namjerom da se ošteti račun. To se računa pod hakiranje računa (nevezano kako je igrač došao do lozinke drugog igrača) a kazna za to je svakako trajna blokada. Ako na bilo koji način saznate nečiju lozinku, umjesto ovakvih stvari javite podršci (bez da ulazite na račun od kojeg ste saznali lozinku!) da to riješimo s vlasnikom računa.

2. Ostali napadači na račun nisu mogli znati da se radi o neovlaštenom upadu na račun, nema ih se temelja kazniti. Isto tako je nervozni laki mogao popiti koje piće viška i poslati vojsku na dugo putovanje. Ili jednostavno napraviti krivu procjenu u slanju ili nešto deseto.

3. I dalje pregledavamo i pratimo neke igrače iz svih upletenih plemena, lista kažnjenih se možda poveća (iz nekih drugih razloga).

Molim da se suzdržite od prepucavanja, ako imate nekih upita i komentara obratite se na podršku.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Dragomi je da ste donjeli odluku , ali i da niste odustali od daljnje pretrage ...svako ko iskoristava sistem treba kazniti , prvog mene ako svjesno zgrijesim :eek:ok:
 
Reaction score
0
2. Ostali napadači na račun nisu mogli znati da se radi o neovlaštenom upadu na račun, nema ih se temelja kazniti. Isto tako je nervozni laki mogao popiti koje piće viška i poslati vojsku na dugo putovanje. Ili jednostavno napraviti krivu procjenu u slanju ili nešto deseto.

Isto tako je mogao taj laki uci preko indigovog racunara.. Ja bih sve kaznio koji su poslali napade.. Ta prica da nisu znali ne pije vodu.. Ili ih sve kazniti ili nikoga
 

DeletedUser

Guest
Znam šta pričam...ko je kome pomagao i kako :) u to ne bih da ulazim :)

Još vam trane fali...zovite i njega...i dalje nema :D
 
Reaction score
0
Dakle, nakon dosta kopanja po logovima i pregledavanja cijele priče zaključak je sljedeći:

1. Mr. Indigo dobija trajnu blokadu a razlog je neovlašten ulazak na račun (od strane vlasnika racuna), odnosno ulazak u racun s namjerom da se ošteti račun. To se računa pod hakiranje računa (nevezano kako je igrač došao do lozinke drugog igrača) a kazna za to je svakako trajna blokada. Ako na bilo koji način saznate nečiju lozinku, umjesto ovakvih stvari javite podršci (bez da ulazite na račun od kojeg ste saznali lozinku!) da to riješimo s vlasnikom računa.

2. Ostali napadači na račun nisu mogli znati da se radi o neovlaštenom upadu na račun, nema ih se temelja kazniti. Isto tako je nervozni laki mogao popiti koje piće viška i poslati vojsku na dugo putovanje. Ili jednostavno napraviti krivu procjenu u slanju ili nešto deseto.

3. I dalje pregledavamo i pratimo neke igrače iz svih upletenih plemena, lista kažnjenih se možda poveća (iz nekih drugih razloga).

Molim da se suzdržite od prepucavanja, ako imate nekih upita i komentara obratite se na podršku.

Ja igram dualla tamo i opet kazem da nikakvih dokaza nisi dao da je moj duall ili ja usao na acc nervozni laki , a to da ostali nisu dobili BAN je cudno dakle opet ti prica ne piju vodu i dao si mi BAN bez da sam prekrsio i jedno pravilo. Uvijek se prozivam provociram na forumu ali kako ste dosli do ovog zakljucka ne mogu nikako da skontam ?
 

DeletedUser

Guest
Ja igram dualla tamo i opet kazem da nikakvih dokaza nisi dao da je moj duall ili ja usao na acc nervozni laki , a to da ostali nisu dobili BAN je cudno dakle opet ti prica ne piju vodu i dao si mi BAN bez da sam prekrsio i jedno pravilo. Uvijek se prozivam provociram na forumu ali kako ste dosli do ovog zakljucka ne mogu nikako da skontam ?

Rekao je da ce mozda biti duza lista kaznjavanja prema tome pricekajmo.
I ja sam za to da se kazne napadaci jer su svjesno napali iako su znali da je neko hakovao racun.
Da je bio fer i korektan prijavio bi podrsci a ne napadati.
 

DeletedUser

Guest
Džej brate nema se šta kontat...poslat ću ti jedan dokaz nekad na skajp..i sveti bude jasno što mi u RB dobijamo banove..a royalovci ne..
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Berus molim te odjavi se.
Ali kada te molim.
Ne mogu da shvatim te komplekse koje imas prema nama.
Zasto je sada ovde ROYAL kriv?
Molim te cuti i ne prosipaj se po forumu. Druze ispadas smijesan.
 
Last edited:
Reaction score
0
Campo ne interesira me ta lista brate.. kolko me znas (uvijek kao neprijatelja) al nije bitno.. da je trawa usao na acc prijavio bi sam i rekao da je usao mozda je pass znao... i imam dokaz da nije usao i isto tako ocu dokaz od admina da je moj duall ovo napravio a znam da nije i reci cu svakom zasto znam. Zasto bi mi riskirali dobiti BAN? kakve koristi od toga ne vidim ?

Berus znam vec to.. mozda su im zaprijetili: AKO NE KAZNITE 1 RACUN NECEMO PB KUPOVAT :predaja:
 

DeletedUser

Guest
Bio sam medu napadacima i nigdje nisam upoznat da je racun ukraden ako je ukraden ako tebi odgova da mi izbrisemo i racune , pa da mozes reci da si uzeo svjet ...ko prvo Sto laki nije mjenjao sifru , igram toliko plemena i niko mi nije hacovo racun nikad, jer niko nezna sifru ...niko mu nije kriv sto daje okolo sifru ...a sto nebi napadao i uzeo sela u sredini neprijatelja kad se pruzi mogucnost .

Ne kupuju samo oni premijum ...ako cemo tako gledati :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top