WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

bakho

Active Member
Reaction score
12
a sto nebi napadao i uzeo sela u sredini neprijatelja kad se pruzi mogucnost .

Znaci ipak ste znali da je acc u necijim drugim rukama ?

Ili je to samo slucajnost, da se istu vece hakuje acc i da ti i ostali posaljete napade bas na taj acc.
 

DeletedUser

Guest
Znaci ipak ste znali da je acc u necijim drugim rukama ?

Ili je to samo slucajnost, da se istu vece hakuje acc i da ti i ostali posaljete napade bas na taj acc.

iz cjelog posta izvlacis ono sto tebi odgovara, eto aj meni pojasni kako sam ja to znao ..aj mudrac jedan...

od ba 2 milion sam puta prenoblao acc od neprijatelja koji se daje( a ti nisi ) ..tako da suplja ti ta prica ..sad jos reci da sam ja hakovao acc:zid:
 
Reaction score
0
:eek:ok: Ma gluupost napadaci su napali normalno kad su u ratu a ne vidim nikakve dokaze i da su znali da je acc HAKIRAN kako bi neki rekli kako ce trawa hakirat acc de sve gluposti. Pa su mi dali BAN jer nisu znali sta da rade vjrjtno :woot:
 

DeletedUser

Guest
dobio sam pasword od duala njegovog, protres'o vam malo pleme, kao što ste vi RB milion puta prljavom igrom, samo što trawka nije od tog posla pa ima m*da da vam u oči kaže.

Ako mi vjerujete, osjećam se fino i nadam se da će mi se još ovakvih "royalljubivaca" javiti.

Da li je on usao na racun (najvjerovatnije jeste sudeci po svemu) ili dao nekome sa namjerom ostecivanja accounta je isto zbog upravo te namjere i zasluzeno ban.



A sto se tice toga da wanted nije znao da je trawka dobio pasword i on upao:

Podlivoguz Ožu 19,2013 16:28
[3/18/2013 5:34:57 PM] Andy.ba: pa kako ti to
[3/18/2013 5:35:01 PM] Andy.ba: hakujes racune ili
[3/18/2013 5:35:02 PM] Andy.ba: (rofl)
[3/18/2013 5:35:20 PM] Mr. Indigo aka Trawka <3: ne brate, ja i hakerstvo ko nebo i zemlja xD
[3/18/2013 5:35:28 PM] Mr. Indigo aka Trawka <3: haha ne znam na wordu raditi, bot (facepalm)
[3/18/2013 5:35:39 PM] Andy.ba: (chuckle)
[3/18/2013 5:35:53 PM] Andy.ba: pa jeli ti neki frend igrao na lakiju pa si dobio acc ili
[3/18/2013 5:35:53 PM] Andy.ba: :D
[3/18/2013 5:36:12 PM] Mr. Indigo aka Trawka <3: Ne znam lika, ne znam ni ko je taj nervozni laki
[3/18/2013 5:36:19 PM] Mr. Indigo aka Trawka <3: ali dobio sam pass
[3/18/2013 5:36:19 PM] Mr. Indigo aka Trawka <3: xD


Ban ne morate dobiti sto se mene tice jer niste ulazili na taj racun, ali prekinite vise sa pricom da niste znali jer evo gdje trawka andiju govori.
 

DeletedUser

Guest
A sto se tice toga da wanted nije znao da je trawka dobio pasword i on upao:




Ban ne morate dobiti sto se mene tice jer niste ulazili na taj racun, ali prekinite vise sa pricom da niste znali jer evo gdje trawka andiju govori.

A ti sve svojim suplemenicima govoris sto pricas sa drugim ljudima , prijateljima ili vec sta znam koga imas na skyp ili plemenima ??
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
iz cjelog posta izvlacis ono sto tebi odgovara, eto aj meni pojasni kako sam ja to znao ..aj mudrac jedan...

od ba 2 milion sam puta prenoblao acc od neprijatelja koji se daje( a ti nisi ) ..tako da suplja ti ta prica ..sad jos reci da sam ja hakovao acc:zid:

Zasto se uzrujavas?
Potrefio sam istinu, ili imas slabe zivce pa te nervira moje misljenje?
 

DeletedUser

Guest
Da li je on usao na racun (najvjerovatnije jeste sudeci po svemu) ili dao nekome sa namjerom ostecivanja accounta je isto zbog upravo te namjere i zasluzeno ban.



A sto se tice toga da wanted nije znao da je trawka dobio pasword i on upao:




Ban ne morate dobiti sto se mene tice jer niste ulazili na taj racun, ali prekinite vise sa pricom da niste znali jer evo gdje trawka andiju govori.

skype razgovori su zabranjeni stavljati na forumu koliko znam,
 
Reaction score
0
Da li je on usao na racun (najvjerovatnije jeste sudeci po svemu) ili dao nekome sa namjerom ostecivanja accounta je isto zbog upravo te namjere i zasluzeno ban.



A sto se tice toga da wanted nije znao da je trawka dobio pasword i on upao:




Ban ne morate dobiti sto se mene tice jer niste ulazili na taj racun, ali prekinite vise sa pricom da niste znali jer evo gdje trawka andiju govori.

:eek:ok: Sretno dalje jer odgovor nisam dobio niti cu dobit jer placete i tuzili ste ocito preko 20 i nesto ticketa na podrsci od acc mr. indigo ... Sto nisi govorio malo pre da ban ne moramo dobit nego kad su nam dali BAN jer trawa je mozda znao pass ali ne mora znacit i nema nikakvih dokaza da je andy ili trawa moji duall.. ulazio na racun. A to sto su napadali takodjer ne vidim lose u ratu su nece da vam salju pojacanje.
 

DeletedUser

Guest
Zasto se uzrujavas?
Potrefio sam istinu, ili imas slabe zivce pa te nervira moje misljenje?

Niti si potrefio istinu niti me zivciras... smjesna vam prica ....mogu samo rec

" help hakiran sam ali nemam namjeru prijaviti dok me neko ne napomene "
 
Reaction score
0
Ma jao likova nek banuju cijeli wanted i royal i rb samo nek daju dokaze o pogresnjim radnjama ne neki razgovor i tako su skontali da je moj duall na acc usao ziva glupost ako imaju dokaze da sam ja ili moji duall usli na taji acc cestitacu im i gotovo POSTO TO JE JEDNOSTVNO NEMOGUCE.
 

DeletedUser

Guest
Koliko znam jos uvjek ni jedan igrac wanteda upleteni u ovo krsenje pravila i ostecivanje naloga nije objasnio kako je dosao do informacija da su gradovi ocisceni i prazni.. nijedan izvidjac vam nije bio udario a gomile plemica dolazilo u nocnom sve sa 200 sjekira i full defom na kraju kod odredjenih igraca. moglo vam je samo biti javljeno od strane mr indigo nikako drugacije.
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
Koliko znam jos uvjek ni jedan igrac wanteda upleteni u ovo krsenje pravila i ostecivanje naloga nije objasnio kako je dosao do informacija da su gradovi ocisceni i prazni.. nijedan izvidjac vam nije bio udario a gomile plemica dolazilo u nocnom sve sa 200 sjekira i full defom na kraju kod odredjenih igraca. moglo vam je samo biti javljeno od strane mr indigo nikako drugacije.

Ma oni su vidoviti,znaju koje je selo prazno.
Ajd jednom na ovom hr serveru da pravila za sve budu ista.
 
Reaction score
0
Koliko znam jos uvjek ni jedan igrac wanteda upleteni u ovo krsenje pravila i ostecivanje naloga nije objasnio kako je dosao do informacija da su gradovi ocisceni i prazni.. nijedan izvidjac vam nije bio udario a gomile plemica dolazilo u nocnom sve sa 200 sjekira i full defom na kraju kod odredjenih igraca. moglo vam je samo biti javljeno od strane mr indigo nikako drugacije.

Ajde budi Einstein i kako je Mr. indigo usao na acc da wanted nobla par sela a da mi ban dobijemo lako je optuzivat i gluposti govorit..
 

DeletedUser

Guest
ako ce se ikom reci to ce se sigurno tebi rec, ti administrator , moderator , wicked ..sta li ...nadlezna osoba za to...:woot:

post za PlavoOko
 

DeletedUser

Guest
Kad ljudi gube ratove kako RB gubi spremni su na sve to je jasno svima.. i sam trawka je napisao ovdje da nije mogao da ne iskoristi takvu priliku da naudi nama

Inace nije bilo ni potrebe da kopiraju skype razgovori sam Andy(Podlivoguz) isto jutro kad je nalog ostecen je naspisao ovdje da je znao da je sifra data, a svejedno su njegovi plemici bili poslati na taj nalog umjesto da to casno prijavi administraciji.. a pricu da wantedovci inace napadaju u nocnom dubinu neprijatelja sa full def selom po plemicu mozete pricati u vrticu samo, i tamo vam ne bi povjerovali ;)

Koliko znam jos jedan wanted ugrac je ovdje napisao da je bio ubjedjen da se sela daju iako nikad nije objasnio ko ga je to ubjedio i ko je bio tako ubjedljiv da i nije izvidio prije toga
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hahahaha a ti bi cansno prijaviooo , cao postenje na plemenima hahahaha
 

DeletedUser

Guest
nisi mi odgovorio asterix,kako to da znate da laki nije promjenio šifru?
izgleda da sam pogodio :eek:ok:
 
Status
Not open for further replies.
Top