WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Pa da diplomacija zna ugušit dobre igrače.
Kao odgovor tebi na tvoje upiranje jedno pitanje- bili pleme koje vam unaprijed javi kad će vas obojat u crveno a u mogućnosti je iznenadit i pokupit puno više sela nego taj mali račun ima nekoliko dana kasnije zajebavalo se s hakiranjem jednog bezveznog računa?

Vodstvo plemena je jedna stvar, isfrustrirani pojedinci koji se kuckaju pa traze laka sela na mutne nacine su vec druga stvar.. Cim se krije informacija ko im je i kako rekao za prazna sela, te kako su stvarno dosli do sifre, tu vec dosta toga smrdi.
 

DeletedUser

Guest
Pa da diplomacija zna ugušit dobre igrače.
Kao odgovor tebi na tvoje upiranje jedno pitanje- bili pleme koje vam unaprijed javi kad će vas obojat u crveno a u mogućnosti je iznenadit i pokupit puno više sela nego taj mali račun ima nekoliko dana kasnije zajebavalo se s hakiranjem jednog bezveznog računa?

Slušaj brat moj mili i pravedni da ja tebi nesto kazem.
Uskratili ste nam nesto sto se moralo dogoditi jako brzo a to je RB.
Nije nam krivo a nije nije nas ni strah ratovati sa tri jaka plemena a vi ste se svi plasili izgleda sami na Royal. To je ono svako za se travu pase. Sto se tice zohara nebi me iznenadilo da se i oni udruze da vam pomognu ali bi im bilo definitivno puno pametnije da iskoriste priliku i napadnu sa ledja mogli bi mnogo dobro proci.
 

DeletedUser

Guest
Vodstvo plemena je jedna stvar, isfrustrirani pojedinci koji se kuckaju pa traze laka sela na mutne nacine su vec druga stvar.. Cim se krije informacija ko im je i kako rekao za prazna sela, te kako su stvarno dosli do sifre, tu vec dosta toga smrdi.

Ti si stvarno dosadan. Po 150ti put, trawka je sam priznao da je neko njemu javio sifru. Koga je on poslao na racun i kako smaraj njega brate. Vrtis se u krug s tim, a covjek sam objavio sta je uradio. Ne razumijem te nikako.
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
Ti si stvarno dosadan. Po 150ti put, trawka je sam priznao da je neko njemu javio sifru. Koga je on poslao na racun i kako smaraj njega brate. Vrtis se u krug s tim, a covjek sam objavio sta je uradio. Ne razumijem te nikako.

Nema sta evo disa potvrdio wanted hakuje :)

Campo brate prijavi i njega .
 

DeletedUser

Guest
Ne smije nam vise niko rat objaviti inace pustamo trawku na njih :D

Ja sam rekao da ce Krampo da prebije sviju :D
 

DeletedUser

Guest
Za toliku provalu Unpredictable uopce nemam komentar. Ne trebas prijavljivat nista, prijavio sam ja jos danas i WANTED i ROYAL pa nek admini pregledavaju sve racune.

Ne vidim smisao više prozivanja, ljudi, eto vam slike, dobio sam pasword od duala njegovog, protres'o vam malo pleme, kao što ste vi RB milion puta prljavom igrom, samo što trawka nije od tog posla pa ima m*da da vam u oči kaže.

Ako mi vjerujete, osjećam se fino i nadam se da će mi se još ovakvih "royalljubivaca" javiti.

Ajmo sad zapaliti, odo igrat basketa :pivo:

Btw. PlavoOki, saznaćeš ko ti ruši pleme, polako, a vi idalje mislite da je Wanted. :festa:


Neji, opet griješiš ili namjerno infiltriraš komentar ili imaš stil tog kontradiktornog razgovora, ne znam, ali..

Imaš sliku kako mi lik daje pass.

Ja sam u noblanje uključio pojedine igrače, sve individualno, daj ubacite ovdje kako NM napada, SOVA mu je noblala 1 grad, šta je to ? Nebitno nešto ?? Oni su bili najbliži i njima je javljeno, vođe nisu čak ni upoznate bile :)
Ahh da, Nervozni Laki, izvini brate, ništa lično, da sam mogao birat, nisam, a priliku nisam propustio, kao što ni vi niste od početka servera.

Pozz i uzdravlje :pivo:



I kakve veze to ima sa WANTED?

Zdravo, dovidjenja
 

DeletedUser

Guest
I sada jedna velika misao kako bi to jedan igračina umeo da kaže :

Hoće li taj pp više?
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Ljudi moji, manite se javnog foruma, meni pune farme.. :p


btw. Eto, molio bih svakog iz Royala koji će odustati, da se javi Trawki, taj momak radi čuda ! :kokice:
 

Unpredictable

Banned
Reaction score
0
Za toliku provalu Unpredictable uopce nemam komentar. Ne trebas prijavljivat nista, prijavio sam ja jos danas i WANTED i ROYAL pa nek admini pregledavaju sve racune.








I kakve veze to ima sa WANTED?

Zdravo, dovidjenja

Sta se primas kao saucesce,lozim te liku :)

I da ste hakovali pola royala svejedno mi je,ovako jedan acc manje vise :p

Trawa sta ima u royalu ? :D
 

DeletedUser

Guest
@Disa

Jel vi imate pp gdje vam je sa računa Nervozni Laki pisano koji su gradovi prazni i kako neko sa tog računa govori da prestaje sa igrom i nas ne voli te da vam daje gradove. (Što naravno niko normalan ne bi uradio jer bi mogla biti zamka)
Ili imate odakle vam je Trawka pisao (skype,pp bilo šta) ?

Eh sad,kako da se desi da vi ne posumnjate da nije provaljeno na račun ?

Znači javi se neko iz plemena RB,SA KOJIM VI NEMATE APSOLUTNO NIŠTA i nudi vam sela i vi to naravno deff nukama sa plemićima popratite.

Ako ćeš bit ljubazan da mi odgovoriš al da potvrdiš sa dokazima a ne romanima jer ovo danas je već bilo previše od nas svih.Nema potrebe za svađanjem i prepucavanjem al vidiš da tema ide u nedogled.
 

DeletedUser

Guest
Znaci clan RB prizna da je usao na nalog clana ROYALA, odredjeni clanovi WANTEDA iskoriste priliku, a disa prijavi WANTED i ROYAL clanove.. bravo !
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
ma sta je ovo? sve se posten svijet skupio:)
Zapamti kada nešto pričaš prijatelju da i on ima svog prijatelja:)))
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Znaci clan RB prizna da je usao na nalog clana ROYALA, odredjeni clanovi WANTEDA iskoriste priliku, a disa prijavi WANTED i ROYAL clanove.. bravo !

sve ste prijavili osim ocigledno one prave krivce - igrace RB-a odnosno MR. INDIGO koji priznaje ovdje da je bio na nalogu..vi nista uradili nista nelegalno ocigledno ali ste ocigledno namjerno ucestvovali u noblanju naloga za koji ste morali znati da je neko drugi na njemu jer vam je javljeno preko skype ili pp preko necijeg drugog naloga da uzmete ta sela

Prijavili smo sebe u prvom redu da dokazemo da nitko od nasih igraca nije ulazio na acc niti ima pass, niti imamo sto skrivati kao pleme. I prijavili smo vas jer po priznanju trawke vas igrac je njemu dao pass i time prekrsio pravilo. Također nadamo se da ukoliko je acc ukraden da ce se kazniti krivac. Mi nemamo sto skrivati, cega vas onda strah? Idalje je fascinantno kako vas vise zanima wanted za kojeg sam vidis da nista nelegalno nije napravio, nego krivac :p
Neji se bar zalozio za igraca, tebi je bitnije prosipati jedno te isto ukrug. Neznam, dođe mi da se zapitam jel tebi krivo sto ti vlastiti igrac nije tebi ostavio sela vec vasem najljucem neprijatelju :pivo:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
Ti si stvarno dosadan. Po 150ti put, trawka je sam priznao da je neko njemu javio sifru. Koga je on poslao na racun i kako smaraj njega brate. Vrtis se u krug s tim, a covjek sam objavio sta je uradio. Ne razumijem te nikako.

Travka je osoba od povjerenja.
Evo, čim on zine ja mu sve vjerujem.
Sveti travka :ludilo:
 
Status
Not open for further replies.
Top