WANTED + NM + NM@ + RB + RB@ vs ROYAL

Status
Not open for further replies.

Mima22

New Member
Reaction score
0
TO DA KRIGER KAO I CJELI ROYAL IGRA PRLJAVO TO VEĆ I VRAPCI PJEVAJU NA GRANAMA...EVO SKUPLJUJU SE PORUKE POGOTOVO OD KRIGERA PA ĆETE SE USKORO MOĆI UVJERITI KO JE KRIGER USTVARI AKO VEĆ NEZNATE:))):festa:

Ko si sad pa ti? I nema potrebe da pises velikim slovima, hvala Bogu svi vidimo dobro. I svi mi dobro znamo ko je Kriger :)
 

DeletedUser

Guest
za razliku od nas? Sta to znaci?

Sto se tebe licno tice, dakle ne pricam o wanted plemenu , tebe sam videla na hr7 i toliko o tvom postenju. Za razliku od nas. Nisi trebao ni da se javljas na ovoj temi, samo si se ukopao jos vise a ne znam otkud ti to da mislis da imas pravo da komentarises igraca kao sto je neji posle svega a i ostale momke i devojke iz mog plemena.

Srecno u igri i tebi.

boli vas hr7 hahaha neka neka :)
 

DeletedUser

Guest
ko si sad pa ti? I nema potrebe da pises velikim slovima, hvala bogu svi vidimo dobro. I svi mi dobro znamo ko je kriger :)
znate vi al neznaju drugi kako moli i kuka okolo ali brzo ćete sve vidjet...kako laže,obmanjuje ljude a ima puno,puno toga...uskoro sljedi pa čitajte...
 

DeletedUser

Guest
boli vas hr7 hahaha neka neka :)

Andy mislim da bi se trebao sakriti u rup ma ko god da si i odakle.
Wanted kao pleme fura poštenje a ti im radiš iza ledja prljave radnje i blatis drugare.
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
Ups :) Ono beze tvoj zadnji komentar? A ne boli nas a ni mene hr7, sto bi? Mozda tebe boli taj hr7 :) Savest valjda :)
 

DeletedUser

Guest
Andy mislim da bi se trebao sakriti u rup ma ko god da si i odakle.
Wanted kao pleme fura poštenje a ti im radiš iza ledja prljave radnje i blatis drugare.

Reko sam ja davno da je ovaj momak izgubljen...:zid:
 

DeletedUser

Guest
zanimljivo , ovo me vec podsjeca na stare svjetove kad je sam dolazak borisa privlacio masu raje i hrpu postova , mogu vam rec da mi nije drag ali mi je falio samo radi spamanja i prepucavanja .:kokice:..ajde ajde samo naprijed ...postaje zanimljivo pratiti :kokice:
 

DeletedUser

Guest
at,kriger nikog nije prevario da dođe do gradova

šta više zaslužio ih je :)
nije,nije samo je prenoblao 70 posto sela koja ima..to još nisam nigdje vidio prestrašno....a kako je došao do tih sela isto ćete se imat prilike uvjerit
 

DeletedUser

Guest
Andy mislim da bi se trebao sakriti u rup ma ko god da si i odakle.
Wanted kao pleme fura poštenje a ti im radiš iza ledja prljave radnje i blatis drugare.

Andy je na hr7 otisao upravo kod ekipe s kojom sad igra a kome to smeta meni je drago da mu smeta :)
 

Mima22

New Member
Reaction score
0
znate vi al neznaju drugi kako moli i kuka okolo ali brzo ćete sve vidjet...kako laže,obmanjuje ljude a ima puno,puno toga...uskoro sljedi pa čitajte...

Pazi, nemoj da pricas u prazno. Argumente na sunce pa da vidimo. Osim toga, valjda je najvaznije da mi znamo sa kim igramo, sta vise svi ga jako postujemo.A to sto ti pricas "kuka, moli" blabla bla ...ne znam zaista kakva je to tvoja dusevna hrana, ali ocigledno da nemas nista pametnije da kazes , pa kao dete kad mu se otme igracka..znas piska i vriska na sav glas :) Ali dobro, ima nas svakavih :)
 

DeletedUser

Guest
nije,nije samo je prenoblao 70 posto sela koja ima..to još nisam nigdje vidio prestrašno....a kako je došao do tih sela isto ćete se imat prilike uvjerit

Ti nemas poima ko je kriger i koliko on radi za pleme i igrace koji igraju kao pleme.
Eto drug pokusaj mu uzeti selo ili igraj sa njim jedan na jedan pa ces da vidis a sigurno si ti vec jedna napacena dusa koju je kriger noblao a nisi nista mogao da ucinis. Znas drug ili te noblao zato sto si glumio facu tamo gdje netreba.

Takve on nevoli kod sebe i blizu sebe ako si u plemenu ima da rais sta ti se kaze glavom kroz zid ima to i da uradis bub glavom u zid.
 
Reaction score
0
Trawo veceras upadni kod kriegera ...:pivo:
Nije trawa dzaba moji duall svaka cast trawo ljudina si.. bgmi nisi trebao ovako ;) oko 4:30 si trebao :D

Svaka cast brate... cestitam na ovom sto si uradio.
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Trawka nemoj da lazes da ti je duall dao sifru, posto sam ja bio duall povremeno i od mene nisi dobio sifru. Tako da jedino si mogao da upadnes na nalog preko proksija. Niko drugi nije igrao na accu tako da lazes.


Fidel castro je dual Nervoznog Lakija za kojeg vi tvrdite da je dao sifru.. Posto momak kaze da to nije tacno ovo pitanje i dalje ostaje otvoreno i ko zna da li bio uopste Trawka tu ili neko drugi te kako ste provalili na taj nalog.. Bilo bi jasnije kad bi neko od ovih wantedovaca koji je slo plemice na Nervoznog jasno kaze od koga je dobilo poruke da ih salje.. ako vec govorite da igrate casno dajte vec jednom tu poruku od koga ste dobili instrukcije.. zasto krijete to kao zmija noge ?
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ovo sve je jako zalosno s tim igra pcinje da gubi smisao ne mogu da se nacitam raznih gluposti jaooooooo cirkusa

samo bih jedno pitanje nadam se da necu popiti kaznu :D

ko moze da potvrdi da kurva nije postena zena
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Sve se pitam zašto je kriger morao promijenuti nick iz KuacPalac u 13.krieger

pa gde zivite ljudi-još uvije u kamenoj dobi


to nije korektno postavljeno pitanje, korektno postavljeno pitanje je zasto je kriger krenuo sa kuacpalac ;)
a odgovor svi znamo, da ne bi popusio katanje poput onog na ba 6 ;)
 

DeletedUser

Guest
nismo drugovi i ne zovi me tako jel se ne bih htio spustit na tako niske grane da sa tobom budem bilo što....mene taj žicar nije noblao nit ćeme noblat to sigurno jel igram samo "hrvatske servere" ako me razumiješ u što čisto sumnjam....a takav lažov i te duše koje spominješ me uopće ne zanimaju kao ni ti....samo da se ljudi uvjere pa kad izvjesim sve ovdje na forum baš me zanima šta će reć ljudi
 

DeletedUser

Guest
ovo sve je jako zalosno s tim igra pcinje da gubi smisao ne mogu da se nacitam raznih gluposti jaooooooo cirkusa

samo bih jedno pitanje nadam se da necu popiti kaznu :D

ko moze da potvrdi da kurva nije postena zena

dobra ti ova nema sta iako nista nekontam: ko je kurva a ko postena zena :eek:k:
 

DeletedUser

Guest
nismo drugovi i ne zovi me tako jel se ne bih htio spustit na tako niske grane da sa tobom budem bilo što....mene taj žicar nije noblao nit ćeme noblat to sigurno jel igram samo "hrvatske servere" ako me razumiješ u što čisto sumnjam....a takav lažov i te duše koje spominješ me uopće ne zanimaju kao ni ti....samo da se ljudi uvjere pa kad izvjesim sve ovdje na forum baš me zanima šta će reć ljudi

Posto necitiras, da te ja iscitiram citator jedan.
Dušo napačena.
 
Status
Not open for further replies.
Top