SPAM

DeletedUser

Guest
momci žalosno ? ekonomista , jel nije tako ? igram s vuletom od ba5 , 8 , 9 , pusti tu priču , znamo svi vašu filozofiju , jel darnula istina , pa se ponosite što se tako preveliki borci ? sam NAP sa bugarima sve govori o tome :love:

Pleme BNL od početka servera nije imalo nikada ni sa jednim plemenom savezništvo.
NAP sa plemenom CD i kasnije sklopljen NAP sa plemenom TAL.

Sada ti sebe slušaj o čem pričaš i o kojoj taktici,jel smo imali nap mozda sa plemenima sa kojima smo ratovali,tekila,rakija,OTP,bolje se poklopi po ušima i piši istinu ako već pišeš(da ne napominjem kada smo ratovali sa OTP da je pleme CD prekinulo NAP sa nama i objavilo nam rat)Jel ste vidjeli da smo mi negdje se bunili ili plakali.

Šta se desilo tada,nakon tri dana pleme CD trazi da opet se sklopi NAP,jel i za to mi krivi:))

A najverovatnije sve ova sela koja imamo i ODDA to sve dobili na poklon od admina,a ne zaslugom igrača:p
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Pleme BNL od početka servera nije imalo nikada ni sa jednim plemenom savezništvo.
NAP sa plemenom CD i kasnije sklopljen NAP sa plemenom TAL.

Sada ti sebe slušaj o čem pričaš i o kojoj taktici,jel smo imali nap mozda sa plemenima sa kojima smo ratovali,tekila,rakija,OTP,bolje se poklopi po ušima i piši istinu ako već pišeš(da ne napominjem kada smo ratovali sa OTP da je pleme CD prekinulo NAP sa nama i objavilo nam rat)Jel ste vidjeli da smo mi negdje se bunili ili plakali.

Šta se desilo tada,nakon tri dana pleme CD trazi da opet se sklopi NAP,jel i za to mi krivi:))

A najverovatnije sve ova sela koja imamo i ODDA to sve dobili na poklon od admina,a ne zaslugom igrača:p

ja do neki dan nisam htio da pričao o vodstvu , tako da to , hoće ovo hoće ono me ne zanima , tu sam bio samo da ratujem :ludilo:
a vama momci svaka čast za igru , to sam davno rekao , znamo se vule :eek:k:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
the monkey danas u 22:31 sati
ливади сте и ливади ще си останете:)

vec ste me zabrinuli :)
 

DeletedUser

Guest
momci na 2 fronta , vidjet ćemo vam drugu akciju :glazba:

na koja dva fronta,pa TAL ratuje samo sa BNL,neznam o čemu ti pričaš,pa CD je sklopio nap sa TAL-om istog trena čim smo mi objavili rat plemenu TAL :p
 
Top