SPAM

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Izbjeglica do straha.
To je nemoralno.

Prešli praktički kod saveznika.. ništa čudno.. Ispao bzvz svijet, nema neke logike,.. 1. i 2. pleme na svijetu skupa.. Protiv Bugara.. al ajde, kako je tako je..

diplomacijom do kraja izgleda.. :ludilo:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Prešli praktički kod saveznika.. ništa čudno.. Ispao bzvz svijet, nema neke logike,.. 1. i 2. pleme na svijetu skupa.. Protiv Bugara.. al ajde, kako je tako je..

diplomacijom do kraja izgleda.. :ludilo:

cuj protiv bugara, ma sila ste nema sta, izgleda vi neznate kako to izgleda kad je BNL protiv nekoga, nema tu diplomacije mi kad idemo, idemo u kost
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
cuj protiv bugara, ma sila ste nema sta, izgleda vi neznate kako to izgleda kad je BNL protiv nekoga, nema tu diplomacije mi kad idemo, idemo u kost

Ko je sila brate?? nešto pomješao, ja ni ne igram taj sv :love:
Samo komentirao, kako to sve skupa izgleda :predaja: A sad u čiju kost li idete sa CD uz sebe tako reć od početka pa do kraja, a oni i jedino pleme koje je uopče ličilo na na nešto osim vas..

i sad ti bugari nešto kao..
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Ko je sila brate?? nešto pomješao, ja ni ne igram taj sv :love:
Samo komentirao, kako to sve skupa izgleda :predaja: A sad u čiju kost li idete sa CD uz sebe tako reć od početka pa do kraja, a oni i jedino pleme koje je uopče ličilo na na nešto osim vas..

i sad ti bugari nešto kao..

ništa to , momci ratuju na dva fronta protiv mene prvog , xlnt jedan od jačih igrača definitivno , možda nema jaku ekipu toliko , ali bilky tw govori kakav je naspram tebe :festa:
 

azbaha

New Member
Reaction score
0
Bugari odlicno igraju,imaju nekoliko dobrih igraca,znam ja najbolje,borim se sa njima vec mjesec dana,samo mogu reci rijeci hvale..I da ,ne znam ko igra na xlnt,mozda vise njih,al je odlican igrac i dobar protivnik.....
Ma vazno je samo da se roka ....:eek:ok:
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
ništa to , momci ratuju na dva fronta protiv mene prvog , xlnt jedan od jačih igrača definitivno , možda nema jaku ekipu toliko , ali bilky tw govori kakav je naspram tebe :festa:

samo neznam gdje je taj drugi front, pokusavam da ga nadjem na karti ali me ne uspjeva, prosvijetli me molim te, za doticnog nisam nista rekao i nemoj mi porurati rijeci koje nisam izgovorio, niti mogu reci sta, jer neznam nisam ga susreo a vjeruj da bi volio naletiti malo na takve igrace da se nadmudrujemo, moj tw stats je upravo takav jer nisam naletio na nekoga sa kim bi mi bilo zabavno igrati(ustvari ja nisam ni ratovao citav ovaj svijet), nemogu isplivati na front nikako, dok dodjem do njega saplemenici ga rastjeraju, opet kazem drago mi je da ima takvih igraca koji su jos na ovom svijetu da se malo testiramo, bojim se da sam zahrdjao od ne igranja
 

Hellhammer

Banned
Reaction score
0
Koji Vi? Ja govorim samo u svoje ime ..Pozz ekipi :)

azbaha svaka cast, znam ja vrlo dobro koliko vas ratuje sa njima, i zbog toga nebi mogao da pohvalim bugare jer ako se vas par nadmudrujete sa njima to mi ne govori da je to pleme nesto extra jako, mozda ima pojedinaca kvalitetnih ali od njihovog plemena(govorim za citavo) i nisam vidio neku superiornost, prvo gledao sam izvjestaje i nisam vidio neku ozbiljnu kordinaciju u napadima, cak sta vise...
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
samo neznam gdje je taj drugi front, pokusavam da ga nadjem na karti ali me ne uspjeva, prosvijetli me molim te, za doticnog nisam nista rekao i nemoj mi porurati rijeci koje nisam izgovorio, niti mogu reci sta, jer neznam nisam ga susreo a vjeruj da bi volio naletiti malo na takve igrace da se nadmudrujemo, moj tw stats je upravo takav jer nisam naletio na nekoga sa kim bi mi bilo zabavno igrati(ustvari ja nisam ni ratovao citav ovaj svijet), nemogu isplivati na front nikako, dok dodjem do njega saplemenici ga rastjeraju, opet kazem drago mi je da ima takvih igraca koji su jos na ovom svijetu da se malo testiramo, bojim se da sam zahrdjao od ne igranja

nema fronta jer je vaš fazon igre , ajmo nap dok ne napravimo vojsku , a kad napravimo objavljujemo rat i ide nož kupimo preko noći , zato nema fronta macane :glazba: svi znamo kako igrate... :festa:
 

DeletedUser

Guest
nema fronta jer je vaš fazon igre , ajmo nap dok ne napravimo vojsku , a kad napravimo objavljujemo rat i ide nož kupimo preko noći , zato nema fronta macane :glazba: svi znamo kako igrate... :festa:


hajde molim te ako nije problem da nam napišeš na kojem ti to računu igraš da svi znamo

vule
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
momci žalosno ? ekonomista , jel nije tako ? igram s vuletom od ba5 , 8 , 9 , pusti tu priču , znamo svi vašu filozofiju , jel darnula istina , pa se ponosite što se tako preveliki borci ? sam NAP sa bugarima sve govori o tome :love:
 

Ekonomista

Member
Reaction score
0
Druže pošto vidim da si iz CD-a, mi smo odradili dobrih ratova što govore naše statistike, dok ste vi barbare noblali i vojsku gradili, al džaba vam sve.. uostalom ne vrijedi se raspravljat o tome, to je samo tvoje skromno mišljenje :)
 

DeletedUser

Guest
momci žalosno ? ekonomista , jel nije tako ? igram s vuletom od ba5 , 8 , 9 , pusti tu priču , znamo svi vašu filozofiju , jel darnula istina , pa se ponosite što se tako preveliki borci ? sam NAP sa bugarima sve govori o tome :love:

jel mozeš se predstaviti kada si već igrao sa mnom pa da vidim sa kime sam dugo igrao ,a ne prepoznajem ga
 

DeletedUser

Guest
Bugari odlicno igraju,imaju nekoliko dobrih igraca,znam ja najbolje,borim se sa njima vec mjesec dana,samo mogu reci rijeci hvale..I da ,ne znam ko igra na xlnt,mozda vise njih,al je odlican igrac i dobar protivnik.....
Ma vazno je samo da se roka ....:eek:ok:

Thanks man :) well played too
 

DeletedUser

Guest
bugari su dobri korise hrpu premijuma ali izgleda da se ponekad isplati pruch xlnt elica ostali se samo slepaju cast ovima i azbahi i al pacinu ljudi se brane prenoblavaju itd
 
Top