Recent content by DavidTes@novic

  1. DavidTes@novic

    -SB- oprostaj

    Nisam mislio da cu ovako nesto ikad napisati na forumu,ali poslije svega donio sam odluku za tako nesto,to jeste poslije ovakve sinocne reakcije sada vec bivsih saveznika -WP- Igram ovu igru skoro 10 godina i ovo do sada nisam nigdje vidio ovako nesto,ali eto za sve postoji valjda prvi put. Od...
  2. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 20

    Cestitke i od mene,svaka cast na 100% dominacije :festa:
  3. DavidTes@novic

    Spam

    Ajde osmicevicu prosvjetli me,samo tebe sam cekao kao neki znak sa neba :andjeo:
  4. DavidTes@novic

    Spam

    Da pozdravim Don juan-a,inace rekordera servera po multi racunima. Bravo majstore pokazao si kakva si igracina i kakav si covjek,sto se tice premiuma ja priznajem da jesam potrosio ali sam sigurno i ofarmao najvise resursa na serveru za razliku od tebe koji nisi imao ni 10000 ofarmani resa ni...
  5. DavidTes@novic

    Spam

    Ala me nasmija ova slika koja je objavljena... Svaka cast za glumu i ideju,treba ti oskara dati,zalim samo ove koji su ozbiljno krenuli igrati u loyalu :zid: Poslije ovog mozete zatvoriti HR server,jer svaki novi svijet postaje sve smjesniji :predaja: Toni dodji pomoci mineru na age 3,treba...
  6. DavidTes@novic

    Komentari na izmjene u verziji 8.34

    Pa cim su krenuli da za premium se moze i nick promjenuti bilo mi je jasno dokle je ova igra dosla... Svaki put sve veca i veca sranja cini mi se :predaja: Vratite nam igru od prije 8 ili 9 godina da uzivamo igrajuci,a vjerovatno da se i vrati puno starih igraca koji su pobjegli od ovih tako...
  7. DavidTes@novic

    Spam

    Nije forum odavno aktivniji bio cini mi se :pivo: Mada se presipa iz supljeg u prazno koliko vidim,opet bolje i to nego da je pustinja :ook: Ti sto sam ti idol isprazni sanduce ako hoces da ti uopste odgovorim na ove dve poruke koje si poslao :hmm:
  8. DavidTes@novic

    Spam

    Zato onakve zalbe kod mene na skajpu :hmm:
  9. DavidTes@novic

    Spam

    Opet ovaj Toni pravi belaj gdje god da igra :predaja:
  10. DavidTes@novic

    Pitanja i odgovori

    Neki su spominjali da se moze server lako zatvoriti a medju njima cini mi se da je bio i at animal http://prntscr.com/7forgy Koliko znam i svijet na ba serveru je otvoren par mjeseci prije nego sto je server konacno ugasen a nagrade su podijeljene na pola servera i po trenutnom rezultatu,zato i...
  11. DavidTes@novic

    Pitanja i odgovori

    Pitanje iskljucivo za tim HR servera. Sta ce se desiti sa premium poenima ako se desi ono sto je najavljeno i sto je ocekivano za vecinu a to je zatvaranje HR servera ? Da li ce se moci prebaciti na neki od drugih servera ili ce jednostavno propasti :ljut:
  12. DavidTes@novic

    Extand your knowledge, by white-hope.

    Korisna stvar,pogotovo da nebi morali ganjati stare verzije opere i namjestati :ok:
  13. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 18

    Cestitke jos jednom svim mojim saigracima :) Budice sad se mozes javiti na terapiju zvanu age of empires 2 the conquerors :hmm:
  14. DavidTes@novic

    Zatvaranje svijeta 18

    Koliko mene vid sluzi,svijet jos uvijek nije zatvoren :zid:
  15. DavidTes@novic

    End game faza sv 18

    hvala dusmane moj stari sa ba1 :D Miner je bio prevaga na nasu stranu na ovom svjetu,nasa uzdanica :hahaha:
Top