Recent content by Mima22

  1. Na samom finishu

    pleme koje je izgubilo 1400 sela od royala se moralo staviti, to se ne vidja cesto :D
  2. Na samom finishu

    Royalsoldier neka ti nama znas zasto je i kako Royal uzeo svet pa kud puklo :) Zar nije iznad videa zahvaljeno svim bivsim igracima royala, znaci i tebe i belfabia ? Sta te tu sad muci ? Kao sto je zahvaljeno i protivnicima koje ovde sad pljuju. Sta vas to muci ? :D Dve trecine prve...
  3. Na samom finishu

    Royalsoldier pricas o osnivacu a svi znamo ovde da mislis na sebe i svom otprilke jednomesecnom doprinosu :D Kao igrac prve postave royala sa pocetka ja sam se nasla u ovoj recenici i koristim priliku da se zahvalim na tome iako nisam u videu. :) Cestitke royalu a pogotovo onima koji su...
  4. Amour de café ( spam birtija)

    Čuš, duso, nijesam ja od te sorte ! Ista ja, uvek :)
  5. Amour de café ( spam birtija)

    Cek - ja vredjam za PMS? Predmenstrulani sindrom je opstepoznata stvar koja strefi svako zensko jednom mesecno. I to je tebi uvreda?? Ne znam..ja sam zensko, meni ne bi to uvreda bila. Sta cu, to cinjenicno stanje , da bezis od toga ne mozes. Izvini ako sam te uvredila, samo sam htela da te...
  6. Amour de café ( spam birtija)

    U to ime Travcice moja -- caaasee looomiiiiiim ruke mi krvaveeee ..oci mi suzeee molim te vrati seeee :)
  7. Amour de café ( spam birtija)

    Draga, Kad te udara PMS ( momci zatvorite oci, ovo je cisto zenski savet) - kad te udara PMS , odes malo da se fizicki istrosis ..znas ono ..dva tri kruga, brzo trcanje po kraju ..ako vec nema nista drugo :) Ali daj mani se PMS-a po vanjskom ..nije fer prema momcima :(
  8. Amour de café ( spam birtija)

    Sto jes jes..Did je zaista frajer :) Smem li ja malko da mu namignem ? Samo malo? Necu ja puno ..najmanje..a?a?a? jel smem? :):):) To cu ja sa bezbedne udaljenosti ;) A nismo mi elektroni u celoj prici ..tj - naelektrisani :) Izvini, moram Did-u namignuti jos jednom hihihiih Sta cu kad...
  9. Amour de café ( spam birtija)

    Tako je. Mene sita sve vreme :) Uh, da mi nije Krigera na acc pa ja stvaaarano neee znaaaaam kako bih uspela da mi fejk-izvidjaci poslati sa 54285282852 sati daljine ne noblaju moja malecna voljena, ljubljena sela :( Hvala Kriger..sunasce mu poljubim, moram ti dati sitt danas opet ..moram! Da...
  10. Amour de café ( spam birtija)

    Oooooohohoohoho ..casni sude daaaaaaaa , ja cu ti odgovoriti za njega :) Da da da da..reci reci daaaaa...reci cu i ja, neka igra krene ..itd P.S. Nemo' se ljutis :) Odgovor je MOZDA.
  11. Amour de café ( spam birtija)

    Ejs..sad sam gotova..kako me citas, ko otvorenju knjigu! Uh! Tako ti je to kad je neko tako kao ti sposoban za munjevito uocavanje veza izmedju razlicitih elemenata i povezivanje u kompaktnu celinu..a sta cu ja..jadna..nisam britkog uma kao ti, pa mi prvo sklope pricu pa ja napisem..kako me samo...
  12. Amour de café ( spam birtija)

    Znam, ali moras priznati..nije lepo i nije fer. Valjda treba da postujemo jedni druge..svi smo mi razliciti, ima nas svakavih, ali ono je bilo jako ruzno. I citala sam sve , da. Zato sam ospetila potrebu da ti odgovorim. Bezveze je svadjati se. Cemu? Ok, mi smo "protivnici" na plemenima..pa...
  13. Amour de café ( spam birtija)

    Aha..dakle to je tvoooj posao? U tom grmu lezi zec! Pa sto ne kazes, sad cu na pp da te pitam da mi pojasnis par stvari, kazem, tek sam naucila da citam pa.. nesto mi ne ide čćžšđ ..sve to me jako buni :( Osim toga..pazi..vire ti nogice :) Bespotrebno zaista, bespotrebno.
  14. Amour de café ( spam birtija)

    Napisi "izvini" pa cu sve zaboraviti.Ja nisam zlopmatilo. A ti sad ovde izvrces ono sto sam ja napisala. nema potrebe, nisam mala ..jeste da sam tek naucila da citam latinicu, jedva, al eto..snalazim se :)
  15. Amour de café ( spam birtija)

    Ne, ja sam naucila na hr7 kako se razgovara sa takvima :)
Top