Search results

  1. Osvajanja

    sta ima lose u tome sto je ellene noblala selo od 3k,od lika iz akademije. realno,to je najjaca taktika u pocetku,lik ti razvije selo i igras duala sa njim, vi samo na to mozete biti ljubomorni.. Village Points Old Owner New Owner Date/Time Barbarsko selo (491|456) K44 1,247 Barbarian ellene...
  2. Amour de café ( spam birtija)

    Ajde BRE,razlaz!!
  3. Osvajanja

    Citiracu jednog,velikog' mislioca: "bravo brate, dabogda ih jos 1000 noblao :D"
  4. Amour de café ( spam birtija)

    Joj spameri,blago majci.
  5. Amour de café ( spam birtija)

    2 amena1974 -RB- 3.808 1 3808 Opa,RB stajl :D
  6. TOP 2O - mišljenje o igračima

    jeste i on ce da te pojede u mraku :D p.s. da se nadovezem za igraca broj 1. mislim da je lik pun offa,pricajte vi sta hocete.. jednostavno ja mislim da njega neko opasno puni resursima :D
  7. Poredak plemena

    Kolumbo !!!! :festa::festa::festa::zid:
  8. Duall

    evo ja bi ti dao,ali mi ne da dual,stradao bi od njega :D
  9. TOP 2O - mišljenje o igračima

    u pravu si.. ko zna a mozda je momak napravio neki multi,nesto smuljao sa drugog IP,pa farma taj acc.. ima raznih nacina.. ko zna :D
  10. Amour de café ( spam birtija)

    ako si shta ima,klico ti je bio dual :D cim si s njim dobar obadvojicu vas treba ispleskati malo :D
  11. TOP 2O - mišljenje o igračima

    Ko nam je to postao pametan ? :P <33
  12. Amour de café ( spam birtija)

    Poredak Ime Pleme Bodovi Sela Prosjek bodova po selu 1 amena1974 RHN 509 1 509 2 FENIX *WAF* 456 1 456 3 kalimero00 MID 445 1 445 4 old shegy KkMm 430 1 430 5 Ranjeni KkMm 426 1 426 6 Blago Zadro KkMm 418 1 418 7 bartolomeo KkMm 417 1 417 8 Lord Evgeny -ML- 410 1 410 9 Hellboy -StR- 405...
  13. Amour de café ( spam birtija)

    :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
  14. Amour de café ( spam birtija)

    lol
  15. Amour de café ( spam birtija)

    pazi sta pricas,bote.
  16. Amour de café ( spam birtija)

    Ovo il' je neki pro sa ba servera(ma da sumnjam)pa nas zeza.. ili je neki mentol teski :D
  17. Amour de café ( spam birtija)

    alo bolan, otkud tebi pravo da se javljas ? cilj ti je doci do vrha,nebitno sto ces svoje takozvane "prijatelje" zgaziti na tom putu gnjido jedna. i ja sam bio na tom putu,vjerovao ti,dok mi neki likovi oci nisu otvorili. zato se ne javljaj,ja te licno cekam na ovom svijetu,da ti pokazem...
  18. Amour de café ( spam birtija)

    svijetu juce poceo,vi se vec svadjate,zalosno :D
  19. Amour de café ( spam birtija)

    :ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo::ludilo:
  20. Amour de café ( spam birtija)

    Sretno im ;) ;)
Top