Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jao izvinite travko,nismo na džeja mislili hahahahaha,kako je meni bilo onih 2 mjeseca na ba8 s njim :(
 

Tartarus

Member
Reaction score
0
pleme Hell



I isto imate ako pogledate plemena:



Vodja plemena SEVEN je ZOKSON, koji je banovan, jer je vec bio 40 dana pod sittom... Cijim... to valjda svi pogadjamo...

I mogu jos da nabrajam.

Sve dok admini budu tolerisali ovakav nacin igre. Pravljenje ne samo multi racuna, nego i multi plemena.
Ovaj server ce se ugasiti.

I ovdje se javlja neki Tartarus koji je multi, to je i onim naivnim jasno!

Ovo postaje smijesno sta wicked dozvoljava.


Boki 13

134233_boki13v_f.jpg

razotkrio medjudrzavnu prevaru na plemenima.svaka cast !
 

vitez zamlata

Member
Reaction score
0
Vi ste naoruzani argumentima nema sta... Skidam kapu :) Cestitke... Jos da mi profa objasni sta to zaci, pa da i meni bude jasno :p
 

DeletedUser

Guest
Svi ovdje dobro znaju zbog čega je pleme Royal tu i svi ostali to znaju.
Nezanimaju nas ostala plemena ni najmanje vi ste nam meta i to ce ostati do kraja ili vi ili mi neko mora sa ovog servera.
Ja sam vam to obečao davno i mnogi od nas koji smo tu. Tu smo da se igramo sa vama ostala desavanja nas ni najmanje nezanimaju.
Jedino sto se nismo nadali je da ste premuntali PAT da se priklone vama ali eto sakupili smo i mi akademiu koja se cini i suvise dobra da bi samo bila akademia.

Prema tome samo ste nam vi neprijatelji a svi vasi neprijatelji su nasi prijatelji.
Tako ovaj put javno trazim neprijatelje vase da nam se jave kako bi postali nasi prijatelji.

Koji kompleks... :kokice:

Sram da te bude Fe, pa ti si mene premuntao. haha
 
Status
Not open for further replies.
Top