Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

piplok

Active Member
Reaction score
0
Jel treba da poruke vadim iz rukava ?? Kako je uzet sit od tog istog igrača, od strane Krigera, nakon toga stižu noble od Dekkera na njega ??

Ne budi vraga u meni !

Off Topic-Animal, kad mi već brišeš postove i primjećuješ šta ja pišem, obrati pažnju i na ostale. :D



------------
sFun_comp.gif
oko sokolovo...

ahahahahahahhah, at ludjaku, ahahahhahahahahah xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Santa Fe

Member
Reaction score
0
karabaya,

prije nego sto napises nesto informisi se kod svojih vodja tacnije kod krieger (kuacpalac) kako su zeznuli tog momka, kuacpalac je jutros bio na sittu kod ckmood i vidjevsi da je probijen i snizena odanost, umjesto da prime momka u pleme i da ga dekker deffa, dekker salje 1 plemica da pokupe grad.. znaci da mu je kuacpalac javio odanost, cim je znao koliko nobli da salje.. svog saveznika kojeg sitta svjesno restartovao :S.. da bi nakon uzimanja grada dekker onda natrpao deffom... kojeg smo probili i noblali...

dakle, karabaya nemoj da siris dezinformacije okolo.. odigrali ste ovo krajnje prljavo i ali to je vase pravo.. umjesto da odbrani momka kojem je uzeo sitt, on ga svjesno posalje na restart od strane svog igraca..

PS: pitaj dekkera sta ce sada bez deffa? jel pocela kuknjava u plemenu? A?
 

DeletedUser

Guest
hahaha care od dekkera cijeli RB moze uciti igrati a on garant ima deffa za jos jednu onakvu turu napada :)
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Niko nije rekao da dekker ne zna igrati, taj čovjek je sa mnom igrao u AIDS-u, respect, ali ne znam zašto se vi javljate ?? Ne znate ni protumačiti tuđe postove, samo vam je bitno da nešto napišete...
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Nije me dugo bilo , i nakon 2 tjedna uđem na forum i vidim da se nista nije promjenilo ... i nikad nece :)
Uvijek ce se naci saka budala (to su najcesce iste osobe) koje ce uvijek biti u centru neke svađe ...
U vecini slucajeva oni ni ne znaju oko cega se svađaju , ali bitno je da lete uvrede i omalovazavanja na sve strane :D

Hajde , nastavite gdje ste stali , ne dajte da vas ja smetem , the show must go on :D
Smarajte nas , koji smo dosli malo prijateljski popricati , i dalje , mi imamo celicne zivce :)
 

DeletedUser

Guest
da ima odbranio bi grad.. zasto bi pustio da pola deffa strada uzalud??

Možda zato što je odigrao pametno ?
Što bi trpao deff u grad gdje je zid skoro pa 0 a zna da će te nastavit sa napadima a on nemože sam protiv vas ?
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Možda zato što je odigrao pametno ?
Što bi trpao deff u grad gdje je zid skoro pa 0 a zna da će te nastavit sa napadima a on nemože sam protiv vas ?

hahahahha, pa zasto je onda uopste ubacivan deff ako ga je vec kanio prepustit? :p
 

DeletedUser

Guest
Fe jos kad bi nam skypovci bili saveznici mozda bi tvoj post imao kakvog smisla. Da meni neko deseti da sit i da vidim da idu plemici naravno da cu da javim svom najblizem igracu da to prenobla.. A to sto ste vi nesposobni pa se plemici odugovlace na dve sekunde pa niste uspjeli uzeti selo iz prve to je vec druga prica :D
 

DeletedUser

Guest
A koja slučajnost da baš kriegeru da sitt ? :)..zar se to sitt daje neprijateljima?
 
Status
Not open for further replies.
Top