Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Santa Fe

Member
Reaction score
0
Svi ovdje dobro znaju zbog čega je pleme Royal tu i svi ostali to znaju.
Nezanimaju nas ostala plemena ni najmanje vi ste nam meta i to ce ostati do kraja ili vi ili mi neko mora sa ovog servera.
Ja sam vam to obečao davno i mnogi od nas koji smo tu. Tu smo da se igramo sa vama ostala desavanja nas ni najmanje nezanimaju.
Jedino sto se nismo nadali je da ste premuntali PAT da se priklone vama ali eto sakupili smo i mi akademiu koja se cini i suvise dobra da bi samo bila akademia.

Prema tome samo ste nam vi neprijatelji a svi vasi neprijatelji su nasi prijatelji.
Tako ovaj put javno trazim neprijatelje vase da nam se jave kako bi postali nasi prijatelji.

(facepalm)
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
Čime ga ja vrijeđam ovim što sam rekao ?

a te argumente što spominješ znamo i ja i ti da su čiste gluposti
čitav smisao FE posta je to što je stavio WANTED u neprijatelje,pa nema ti baš ovdje previše djece,hvala bogu svi imamo mozak i znamo šta time pokušava da postigne
evo da ti ja još pojasnim,mi još nikakvog kontakta sa wantedom nismo imali to može disa i da potvrdi a vi ako gubite u ratu i hvatate se svakojakih metoda ne bi li nešto postigli samo vas još više ukopava i jača žar da vas što prije restartujemo.

I da naravno,sada će doći neko i napisat imate sreće što nismo blizu dok su njihove glavonje tik kraj naših gradova i još ništa nisu postigli što se za nas nemože reći.

Ajde idemo sada i naravno gey,krezuba,pipi opovrgnut ovo što sam ja napisao nekakvim budalašćinama

pozdrav

kad me vec prozivate ja se javit moram :)
da prvo iznesem razlog zasto se vise i ne javljam toliko na forumu, ne vrijedi se ba sa budalama raspravljat :) citav svijet vidi kako stoji situacija tako da nema potrebe da je mi vise docaravamo :)

nemoj da se izvlacis na to da nije bilo sukoba, kopirana vam je diplomacija sto ne mora da znaci da imate rat sa wantedom ali su vam oznaceni u crveno, to je sigurno :)

te svoje "srece" okaci macku o rep, receno vam je, sitne ste ribe za nas, skype nam je veca prijetnja od vas, tako da su oni primarni za sada :)

PS. nije budalašćinama nego budalaštinama ;)

kad vec hoces da koristis "elokventnije" izraze nauci se kako se isti pisu :)


Da je u pitanju vrijedjanje davno bi vi prijavili doticni post koji bi bio obrisan... Ali eto neki moraju malo praviti dramu ovdje, od smijesnih navoda "bruka" i "sramota" zbog necije navodne diplomatije do navoda da "vrijedjamo" zato sto nam je zao doticnih osoba.

Inace opste je poznato, oni koji nemaju argumente o temi o kojoj se pise, obicno se vade na gramaticke greske ili statistike onih koji pisu ovdje.. Skretanje sa tebe i bacanje prasine u oci umjesto da kao ljudi priznate da lupate po forumu bez i jednog jedinog dokaza

nismo svi tako da se izrazim "pizde" u dusi, pa da za svaku sitnicu prijavljujemo svakoga, ljepse je kad vas ubijemo ovako na forumu pricom u pojam :) jer je ocigledno da vam ne cvjetaju ruze onako kako bi vi zeljeli, cak sta vise, suse se :)

nemoj dzaba da lazes da nemamo argumente, mi vam ih iznosimo ali vi kako lazete ostale ljude po forumu tako lazete i mazete oci svojim pijunima u plemenu i saveznicima kako bi im odrzali moral na kakvom-takvom nivou :)

pozdjav

pusa pusa cmok cmok :*
 

DeletedUser

Guest
PS. nije budalašćinama nego budalaštinama ;)

kad vec hoces da koristis "elokventnije" izraze nauci se kako se isti pisu :)

može još neki elokventan izraz ozim "budalaština"
da svi koji čitaju ovaj forum osim tone budalaština čuju i neku pametnu
idem malo prelistat anića,možda tamo piše što je "glupaština" - možda ima i link na piplok :)
 

piplok

Active Member
Reaction score
0
naravno momak, za mene si ambivalentan bio i ostao :D
nazalost, danas su ljudi toliko zatupljeni da i jedna "budalastina" se ubraja medju elokventne izraze...sto duze to rjedje...
sve se zasniva na mozda :)
 

DeletedUser

Guest
Puca nam forum od obrazovanja i elokventnosti. :D

Ima li koga iz NM ovdje? :)

boriss bijaše,jel ?
Ček,znači ti si "pro" player imaš nekakvu svoju školu igranja,bolji si od svih i igraš toliko dugo a toliko malo znaš.

Kakve veze ima ako Royal ima savez i sa alkosima i sa NM ?
hoćemo im mi određivati s kim će oni ratovati ili ne ?
 

DeletedUser

Guest
boriss bijaše,jel ?
Ček,znači ti si "pro" player imaš nekakvu svoju školu igranja,bolji si od svih i igraš toliko dugo a toliko malo znaš.

Kakve veze ima ako Royal ima savez i sa alkosima i sa NM ?
hoćemo im mi određivati s kim će oni ratovati ili ne ?

Hajde prvo procitaj sta sam napisao ranije.

Nisam bolji od ostalih.
Kakva skola igranja!? :facepalm:
 

DeletedUser

Guest
Koji ste vi paćinici,kampo,karabaja(koji je pokupio nik od mene(pikny.ba-zaboravio sam šifru :D) i sada sere tu a nema samostalnih ideja :)
Dalje...kampo ti si pukao,počeli su da ti konci bježe iz ruku? :) ili je možda prerano za to qq,imaš 10h do najbliže crvene tačkice hihihi,ti si sebe osigurao u početku,drugari na jednu,ja ću na drugu :)


I još jedna stvar..kada spominješ borisa dodaj ispred Prof. :),jer ga očigledno nisi upoznao...djelio sam tvoje mišljenje do prije par sedmica :)
 

DeletedUser

Guest
Koliko god vas bolilo statistika ne laze sve pise crno na bijelo a vi slobodno pravite teme poput RB vs Skype pa kacite tamo statistike koje zelite ovdje je druga tema i molio bih administratore da obrisu svaki takav pogresan post i neodgovoarajuce statistike na ovom forumu.
 

g@l3b

Member
Reaction score
0
Ovaj forum, ispada čista glupost..

Ionako.. Samo svađe i prepucavanje.. :zzz:
Jel ima ko tu uopče.. a da je neutralan.. da ne igra ni na jednoj.. od te 2 strane.. :hmm:
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Kakav je ovo novi forum, sta je ovo :D
Pogubio se , jedva , uz krajnju muku i napisao ovaj komentar ccc :p
Sta sve nece smislit...
 
Status
Not open for further replies.
Top