Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
A ko kaze da su nam neprijatelji? Kad si dobar igrac svaka budala ce ti ostaviti sit kad dodje 5 do 12 sto ti cer berus vjerovatno nikad neces ni dozivjeti :)
 

DeletedUser

Guest
hahaha pukao siii :)
Znači mi ćemo od sada,kada nam padaju sela,ostavljati vama siteve ? :)

Oke,niste neprijatelji...ali ovo me dekoncentriše

cestitam na prenoblavanju

toliko od fantasticnoj teoriji o royal - skype saveznistvu :)
 

DeletedUser

Guest
Ovaj forum je čista glupost

Ni jedna strana nikad neće popustit hahahaha
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
AT ANIMAL said:
Rasprava zatvorena na određeno vrijeme dok neodlucim tko ce sve biti oslobođen nerviranja tri dana po forumu.
Napomena: Nemorate mi na private zahvaljivat.

Plava, brani me :D :D :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da vam AT želi samo osigurati ljepši doček nove nego šta bi vam to bilo na forumu :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
ja mislim da vam AT želi samo osigurati ljepši doček nove nego šta bi vam to bilo na forumu :hahaha:

A ja mislim da je on los administrator. :eek:k:

Cjenim kritiku, pogotovo od vas. Sretna Nova Godina
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Lijepo je misliti, još ljepše znati, a najljepše je promatrati.. onako sa strane ;)

Igračima je također zabranjeno namjerno provocirati moderatore. Postovi napravljeni kako bi se izvazvao sukob između igrača i osoblja će biti izbrisani i njihovi autori će biti strogo kažnjeni.
 

DeletedUser

Guest
Koliko puta često čujemo kod ljudi kada kažu: „Trebam napraviti, a ne filozofirati (misliti).“ Došli smo do toga da misliti znači „ništa ne raditi“, a to nam se skupo osvećuje na svakom koraku. Štošta što radimo, radimo nepromišljeno, nedomišljeno, improvizirano, slučajno, igrajući se slijepo ili na sreću, zalijećući se, a najčešća metoda je metoda pokušaja i pogrešaka. :eek:k:
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Sad sam 2x kažnjen.. :/ A'e dobro.. Nemam zlu namjeru, znaš to, zna to i At Animal, ok. Samo da još koju pjesmu objavim na temu za slušanje i onda ide ban komotno :boks: :cool:
 

DeletedUser

Guest
sve najbolje svim igračima u novoj godini želim...
može li mi netko reći do kad traje zabrana napadanja...zahvaljujem
 
Status
Not open for further replies.
Top