Amour de café ( spam birtija)

Status
Not open for further replies.

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
zasto pricas u mnozini? da nisi podvojena osoba :D da.. slabiji sam od tebe i sa bodovima, i sa ODA i sa ODD.. i ljubomoran sam na tebe i dosao sam da lijecim komplekse :D djevojko nebitna si :D

Ovo je pisalo: Došli smo skoro kao klapa da se obracunamo samo sa RB-eom i nasa prava misija je sa tim i zavrsena. Ali ako zeliš mozemo i tebe ukljuciti u tu misiju.

-th- prvo se nauči pročitat. Izgleda tu disciplinu još nisi savladao.

Kolika je campova zasluga u obrani nekog sela ti definitivno neznaš niti možeš znat. To se ne vidi iz OD bodova.

Campo je tu zalijepio izvještaje u temi u kojoj se to i očekuje,
a ako se tebi ti izvještaji ne sviđaju to je tvoj problem. Ne maltretiraj ostale svojim suvišnim i pogrešnim zaključcima.

A pošto ti i nisi iz ove teme, nebitan si, razguli.
 

DeletedUser

Guest
Ma crni pusti lika vidis da se nafurao da je neko i nesta.
A i on je jedan od pačenika koji je imao priliku da igra protiv mene i nije se dobro zavrsilo po njega.
Račun na koji sam dosao kao ispomoč mu zagorčao svjet i ostao bez onog nesto.
 

killer102

Member
Reaction score
5
Vanjuha said:
Killer, pa šta vadiš mast ozbiljnim igračima, ispadamo neozbiljni volovi...
Tko ne mazne Barbaru s vremena na vrijeme, kao da nije nikad ni igrao!!! Odgovorno (sa) tvrdim!

Ma moram malo,barbari su postali ozbiljna prijetnja,treba ih se rijesit iz okoline :)
 
Reaction score
0
Ma crni pusti lika vidis da se nafurao da je neko i nesta.
A i on je jedan od pačenika koji je imao priliku da igra protiv mene i nije se dobro zavrsilo po njega.
Račun na koji sam dosao kao ispomoč mu zagorčao svjet i ostao bez onog nesto.


Sta i ti igras hr10?
:glazba:
 
Reaction score
0
Ovo je pisalo: Došli smo skoro kao klapa da se obracunamo samo sa RB-eom i nasa prava misija je sa tim i zavrsena. Ali ako zeliš mozemo i tebe ukljuciti u tu misiju.

-th- prvo se nauči pročitat. Izgleda tu disciplinu još nisi savladao.

Kolika je campova zasluga u obrani nekog sela ti definitivno neznaš niti možeš znat. To se ne vidi iz OD bodova.

Campo je tu zalijepio izvještaje u temi u kojoj se to i očekuje,
a ako se tebi ti izvještaji ne sviđaju to je tvoj problem. Ne maltretiraj ostale svojim suvišnim i pogrešnim zaključcima.

A pošto ti i nisi iz ove teme, nebitan si, razguli.

jesam li te pitao nesto?

ajde neka nam Crampo pokaze ovde svima nagrad za pomoc saigracima.. da vidimo koliko njegovog deffa je zaginulo kao pomoc i u koliko borbi je njegova vojska ucestvovala..

Ma crni pusti lika vidis da se nafurao da je neko i nesta.
A i on je jedan od pačenika koji je imao priliku da igra protiv mene i nije se dobro zavrsilo po njega.
Račun na koji sam dosao kao ispomoč mu zagorčao svjet i ostao bez onog nesto.

ja koliko znam ti mi na ba9 nisi uzeo ni jedan grad niti si nesto uradio protiv KMC tako da ne baljezgaj tu bez veze.. ja se bar ne kitim tudjim perjem..
 

DeletedUser

Guest
Da si na ba9 bio prijetnja izgubio bi sve jedan grad.
Znaci nisi bio zanimljiv ni meni ni PMS igracima.
E sad ja se kitim tudjim perijem to nikako ali da se volim ogrnuti dobrim jorganom to da.
Znaci imam pravo da se kitim plemenskim perijem koliko zelim i ti nisi taj koji treba da zna koliko ja pomazem saigracima to oni najbolje znaju dali vrijedim ili ne. Za mene nije bitno koliko sam ubio ja ili neko drugi bitno je koliko je pleme učinkovito a trenutno smo u tome odlični.

Eto ti RB-ea oni su bas roknuli i off-a i deffa na nas milionima ali nema uspjeha.
Razlog tome timska igra koja je jako bitan faktor u igri. A da bi to imao treba crve iz stabla istjerati da ga ptice pojedu.
 
Status
Not open for further replies.
Top