borna prva na svijetu 1

Status
Not open for further replies.

demon13

Member
Reaction score
0
ja sam napravio ovu temu i ja nisam tražio nikakve pohvala,narabno borna je prva zbog udruženja,ali zna se kad tad da bi borna prestigla zagor.
vidje li ste ljezin rast,a ovo je sam pripomoglo.


ja se ispričavam ako ja nisam trebo napraviti ovu temu,al ipak kad sam to čuo da je borna prva......motalo mi je se poglavi samo da to objavim to.............:zid::ludilo::hahaha::D
 

DeletedUser

Guest
ja sam napravio ovu temu i ja nisam tražio nikakve pohvala,narabno borna je prva zbog udruženja,ali zna se kad tad da bi borna prestigla zagor.
vidje li ste ljezin rast,a ovo je sam pripomoglo.


ja se ispričavam ako ja nisam trebo napraviti ovu temu,al ipak kad sam to čuo da je borna prva......motalo mi je se poglavi samo da to objavim to.............:zid::ludilo::hahaha::D

hahah motalo ti se
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
moj dobri jack000 stavljaš što očeš ,moje sve poruke stavi ako hočeš ,kakav sam takav sam i neću se promijenit...samo da nešto dodam


ispravak netončnog navoda nemate 2 akademije nego 4.... i znam što znaći stvarat jer i ja sam stvorio jako dobro pleme na ba2 koje se osnovalo tek 2-3 mjeseca nakon otvaranja svijeta i ušli smo u top10 i nismo imali 4 akademije i 80 članova u gl. plemenu ;)

što ti stvaraš,stvaraš bootove koji će tako na nekom drugom svijetu napavit 5 akademija i gl pleme..stvaraš najomražniju stvar što se može stvorit na ovoj igrici,ajde pođi na tw.net i napravi što si ovdje napravio i onda ćitaj malo forum kako će te ljudi ismijat
 
Last edited:

Jack000

New Member
Reaction score
0
moj dobri jack000 stavljaš što očeš ,moje sve poruke stavi ako hočeš ,kakav sam takav sam i neću se promijenit...samo da nešto dodam


ispravak netončnog navoda nemate 2 akademije nego 4.... i znam što znaći stvarat jer i ja sam stvorio jako dobro pleme na ba2 koje se osnovalo tek 2-3 mjeseca nakon otvaranja svijeta i ušli smo u top10 i nismo imali 4 akademije i 80 članova u gl. plemenu ;)

ja se toplo nadam, da kao vođa svih tih Borni znam s čime raspolažem;)

jedna ta navodno akademija je puna klinaca koja nikaj ne radi samo spama:kisa: a sad ti meni reci tko ovdje normalan ima srca uskratiti djeci igru? jesi ti više vrijedan od njih, pa se imaš pravo igrati zato kaj si u zagoru?
pošto si stvorio neko pleme, doista ti onda i vjerujem da znaš kaj to znači i koliko je to sati non-stop provođenja ispred kompa... samo jednu stvar svi izbjegavate napomenuti ali si se ti upecao sad sam, veliš 2-3 mjeseca nakon otvaranja servera, a ne kao Borna godinu i još nešto nakon otvaranja servera:confused: kad su svi već bili full jako razvijeni i tlačili koga su htjeli... najlakše je početi od početka na serveru. kaj sad svi odustajete od s1? ne vidim nove članove ovdje ali vidim jako puno pametnih ljudi s svojim komentarima. ja sam sam rekao da je idealno pleme od 40-60 članova i vjerujem da se svi slažu s tim, ali koliko se sjećam ima plemena koje imaju oko 70 pa su vaši saveznici i za to šutite svi kao lije. niste u redu. da ne pričam o mnogim drugim plemenima koja su imala i oko 90 članova i u diplomaciji s zagorom. to je sve ne bitno. bitno je jedino da se svi zabavljamo i igramo. zato svi mlatimo svoju lovu i vrijeme ovdje.
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
zar je bitno sad s kim smo imali diplomaciju,i pleme je oformljeno tada nakon godinu dana,a kad si ti počeo igrat,nisi nakon godinu dana sigurno i svi veći igraći....ajde daj dijeci sise i stavi ih spavat tom i jerry su završili već je kasno..... ;)
 

Jack000

New Member
Reaction score
0
naravno da nije bitno kad ste vi u pitanju, jedino je bitno kad je Borna u pitanju... malo jadno... ako te zanima, ja ne stvaram te akademije već su ostatak nekih spajanja itd... ne bitno za tebe:p
ja, kao igrač sam došao na ovaj svijet Join date: 27th December 2009
priznajem samo dvije akademije Borne, ovo dalje je više manje smijeh i za mene, a kamoli za druge...
onda i tebi moram dati cice kad si još dijete:zid: bumo se nekaj dogovorili preko tvojih špijuna koji rade za zagor:eek:ok:
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
naravno da nije bitno kad ste vi u pitanju, jedino je bitno kad je Borna u pitanju... malo jadno... ako te zanima, ja ne stvaram te akademije već su ostatak nekih spajanja itd... ne bitno za tebe:p
ja, kao igrač sam došao na ovaj svijet Join date: 27th December 2009
priznajem samo dvije akademije Borne, ovo dalje je više manje smijeh i za mene, a kamoli za druge...
onda i tebi moram dati cice kad si još dijete:zid: bumo se nekaj dogovorili preko tvojih špijuna koji rade za zagor:eek:ok:


ti si ovdje najveće dijete,nemoj da ti se koji izgubi imaš ih puno....sigurno ima zanimljivih tema za priću sa klinicma od 10-13 godina...;)

ok nećemo se sad vrijeđat i spamat bzvz...........
 
Last edited:

Jack000

New Member
Reaction score
0
što ti stvaraš,stvaraš bootove koji će tako na nekom drugom svijetu napavit 5 akademija i gl pleme..stvaraš najomražniju stvar što se može stvorit na ovoj igrici,ajde pođi na tw.net i napravi što si ovdje napravio i onda ćitaj malo forum kako će te ljudi ismijat

vidim da se nisi tamo baš naigrao... inače ne bi ovakvu glupost napisao. jer tamo ima plemena koja imaju i po 5 filijala. zato ako želiš biti pametan dečko tipkaj o onome što znaš, a ne što misliš da znaš;) sretno tebi i zagoru :eek:ok:
pozz svima. Jack has left the building :lool:
 

DeletedUser

Guest
Kick I Ti Si Dete, Imas 16 Godina -.- .
Dovoljno Je 0 Vama Pokazalo 0no Sto Je Dobri Napisao, Na Pocetku Igrice -.- .
I Jos 0no Izbegavanje Da Se Nepojavite Na Sv3 Kada Vas Je Milos Prozivao, Da Ces Prestajati Igrati!

Uzivaj!
 

DeletedUser

Guest
Familije mogu biti dobra stvar ako ih se zna koristit, no ovaj hr server je jos nov i dosta igraca je novih sto ce automatski znacit da familije nece ovdje dobro proci, ja sam inace protiv njih no ako vi mislite da mozete drzati kontrolu nad njima sretno
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
Kick I Ti Si Dete, Imas 16 Godina -.- .
Dovoljno Je 0 Vama Pokazalo 0no Sto Je Dobri Napisao, Na Pocetku Igrice -.- .
I Jos 0no Izbegavanje Da Se Nepojavite Na Sv3 Kada Vas Je Milos Prozivao, Da Ces Prestajati Igrati!

Uzivaj!

neznam što je dobri napiso ,pa što ako vođe ne žele igrat više hr servere bar ne dok ne završimo hr1.....

sad ću 17 i završio sam drugi srednje i znam što ću u životu , i nisam dijete dovoljno sam odrastao da odgovaram za svoje postupke,ako sam za vas dijete oko onda

nisam reko da ću prestat hr1....ćini se da se ipak nemogu za sad odlijepit od ove igre pa sam došo na hr3-koji nick saznat će te s vremenom...eto imate priliku me rasturit aako vam je baš stalo,iako će teško ići,vi ste umišljeniji od nas iz zagora jer stvarno mislite da nešto posebno :lool:
 

DeletedUser

Guest
neznam što je dobri napiso ,pa što ako vođe ne žele igrat više hr servere bar ne dok ne završimo hr1.....

sad ću 17 i završio sam drugi srednje i znam što ću u životu , i nisam dijete dovoljno sam odrastao da odgovaram za svoje postupke,ako sam za vas dijete oko onda

nisam reko da ću prestat hr1....ćini se da se ipak nemogu za sad odlijepit od ove igre pa sam došo na hr3-koji nick saznat će te s vremenom...eto imate priliku me rasturit aako vam je baš stalo,iako će teško ići,vi ste umišljeniji od nas iz zagora jer stvarno mislite da nešto posebno :lool:

Ne, Ne...
Vi Ste Umisljeni!
Znas Ti Sta Je Dobri Napisao Za Spijune!
Nemogu Sad Da Nadjem Tu Temu! :(
 

kickyourass

Member
Reaction score
0
dosad sam imao par plemena,ali mi je sa sadasnim clanovima jos najbolje,ali sam mislio da cu tu biti u izolaciji,da ste svi napuhani,ali sam sa prevario,u biti sam vidio da ste svi vjerujem bas odabrani tim,za prijatelja i ruku dati,i to me fasciniralo..i drago mi je..


...evo jedan igrać što nam se pridružio što mi je napiso preko skype,mislim da niste upravu ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobri Je Napisao Da Trazi Spijune Da Mu Prenose Informacije Iz Neprijateljskih Plemena! :hahaha:
Da Ce Ih Zagor Zastititi ! :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Ko visoko leti nisko pada:hmm:
Ovo me posijeca na s2 i tamo se jedno pleme hvalilo i sad je palo al skroz:predaja:
 

DeletedUser

Guest
KTA ?
The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 
Status
Not open for further replies.
Top