Hr21 Politika i Diplomacija

DeletedUser

Guest
Na osnovu cega? Na osnovu toga sto sam pogledao plemena po kontinentima i dao svoje mišljenje.
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
K44 - -Mmm- Momci su već zauzeli većinu kontinenta, ali definitivno najslabiji kontinent, neće biti puno ratova.
K45 - Loyal i akademije - Kontinent je njihov, nemaju veliku prijatnju.
K54 - Seljaci - Nemaju neku veču prijetnju, kontinent je njihov.
K55 - NM - Ovi momci su več pomeli večinu sa kontinenta.

Bit će zanimljivo kad krenu borbe za drugi kontinent.


NM pomeo većinu kontinenta ahahahah,ne pricaj sto ne znas lijep pozz iz UsHR
 

TevezKV

New Member
Reaction score
0
Evo i ja da se prvi i poslednji put obratim ovde sa jednom porukom,koja ce dosta nekima znaciti a nekima nista...

Ali cisto da se zna i javno sta i kako a ne da se prepricavaju posle lazi itd...

Posto ce ovo sigurno biti obrisano na forumu u plemenu Seljaci,evo da se ovde zabelezi da se zna za duzi period.

Raspustanje akademije Seljaka u 22:30

xemithR.png


Eto toliko od mene

Zelim svima vama prijatnu igru i druzenje u buduce...
Ovde se ne vidi ko se drsko ponasao i ko je preliko casu kod mene,ali dovoljno je reci Don Vitova miljanica,mnogi ce skontati...

Sretno u RL i mozda se sretnemo na nekom stranom serveru,jer se ovaj svakako gasi uskoro i vise nece biti kukanja na admine kao sto ste do sada radili vecine kada gubite bitke ;)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Evo i ja da se prvi i poslednji put obratim ovde sa jednom porukom,koja ce dosta nekima znaciti a nekima nista...

Ali cisto da se zna i javno sta i kako a ne da se prepricavaju posle lazi itd...

Posto ce ovo sigurno biti obrisano na forumu u plemenu Seljaci,evo da se ovde zabelezi da se zna za duzi period.

Raspustanje akademije Seljaka u 22:30

xemithR.png


Eto toliko od mene

Zelim svima vama prijatnu igru i druzenje u buduce...
Ovde se ne vidi ko se drsko ponasao i ko je preliko casu kod mene,ali dovoljno je reci Don Vitova miljanica,mnogi ce skontati...

Sretno u RL i mozda se sretnemo na nekom stranom serveru,jer se ovaj svakako gasi uskoro i vise nece biti kukanja na admine kao sto ste do sada radili vecine kada gubite bitke ;)

woow :kokice: to zanimljivo nešto.. neko nekog zajebo :hmm:
 
Top