hr23-rasplet

zmajce

Banned
Reaction score
0
Mnogo si napisao,ocigledno si neki pacenik,al' to se znalo odavno
Moram samo reci da na hr23 nisam niti jednom restartovan,a ti si napisao da jesam 2x,poz cao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Mnogo si napisao,ocigledno si neki pacenik,al' to se znalo odavno
Moram samo reci da na hr23 nisam niti jednom restartovan,a ti si napisao da jesam 2x,poz cao

jesi jesi, 2 propala acca, dragon i sniper, na oba si propao ko kauc.
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
jesi jesi, 2 propala acca, dragon i sniper, na oba si propao ko kauc.

Drugo je biti banovan,a drugo je biti restartovan. :)
Uzeli mi 2 sela jer nisam bio kuci,i jer baklja nije bila tu,ali svejedno to nije bitno sela su pala,ali zaboravili ste da sam jos bio ostao,i da ste pokusavali nekoliko puta uzeti jedino selo koje je ostalo,bez defa,i bez aktivnosti,ipak kucali se od zid,i tako dalje :)
na kraju sam morao prepustiti selo svojima,jer ne znate
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Drugo je biti banovan,a drugo je biti restartovan. :)
Uzeli mi 2 sela jer nisam bio kuci,i jer baklja nije bila tu,ali svejedno to nije bitno sela su pala,ali zaboravili ste da sam jos bio ostao,i da ste pokusavali nekoliko puta uzeti jedino selo koje je ostalo,bez defa,i bez aktivnosti,ipak kucali se od zid,i tako dalje :)
na kraju sam morao prepustiti selo svojima,jer ne znate

aha, moral 5 pa se može kurčit hhh
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Drugo je biti banovan,a drugo je biti restartovan. :)
Uzeli mi 2 sela jer nisam bio kuci,i jer baklja nije bila tu,ali svejedno to nije bitno sela su pala,ali zaboravili ste da sam jos bio ostao,i da ste pokusavali nekoliko puta uzeti jedino selo koje je ostalo,bez defa,i bez aktivnosti,ipak kucali se od zid,i tako dalje :)
na kraju sam morao prepustiti selo svojima,jer ne znate

Kad bi degenerik znao da je degenerik, ne bi bio degenerik :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
pa kad se botino kucas od zid,saljes 50 koplja s plemice,ih i ti u top3 majko mila

Sta se ti javljas, ti njemu nisi znao uzet selo sa normalnim moralom, kad si bio i jaci zahvaljujuci pb i jos usao covjeku na racun :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da cestitam DKL-u na akciji, rekordan broj fejkova, ni u jednoj predhodnoj nije bilo ovoliko.

I naravno tu su rezultati odma, za razliku od prosle akcije koja je zavrsila 2:2, ova je zavrsila 8:7

Kazu da slika govori 1000 rijeci

http://prntscr.com/ajxm41
 
Top