hr23-rasplet

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
e moj vedade, ti si kurata bakica bln idi moli pjanu da te nobla bln sta pricas vidjeli smo te na mastersu kakav si

Taj isti vedad nije igrao na mastersu, nego naš duall.. I igrao je sam, a sam na svijetu bez noćnog ne možeš uraditi puno toga.. Tako da vedad uopšte nije igrao masters ljudino ;)

A i ne znam stvarno, smiješno je više odgovarat na prepucavanja sa vama dvojicom, ne zna se koji je gori od vas, ili sam ipak ja gori pa vam se i dalje obraćam u pm
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Taj isti vedad nije igrao na mastersu, nego naš duall.. I igrao je sam, a sam na svijetu bez noćnog ne možeš uraditi puno toga.. Tako da vedad uopšte nije igrao masters ljudino ;)

A i ne znam stvarno, smiješno je više odgovarat na prepucavanja sa vama dvojicom, ne zna se koji je gori od vas, ili sam ipak ja gori pa vam se i dalje obraćam u pm

smisljaj ti sad pricu, ja znam koji je bio u grupi sa nama :kokice:
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Bas se na mastersu pokazao kao veliki igrac i jest bio taj doticni vedad,on je igrao,a nisu mogli dobiti igraci na mastersu ban pa je nexus odustao jer on samo tako i moze da osv svijet....LP
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
smisljaj ti sad pricu, ja znam koji je bio u grupi sa nama :kokice:

Ja sam ti doso na masters kad je bilo jedno selo i isao train na to selo i uspijesm sjec, odbranit se sa pomoci trume, a panjevi ti i tebi slicni zbog kojih sam i presto koji nije da ne znaju sjeci nego hoce sjeci sa 70 ovna, igrao nekih 15 dana izdominirio, ubio nogama, razbio laptop nisam imao laptopa 2 sedmice i nisam se vise ni vracao na racun, a ako si igrao dobro znas sta sam radio tako da mali caos i cekaj me na hr23 u svojim selima :*
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Bas se na mastersu pokazao kao veliki igrac i jest bio taj doticni vedad,on je igrao,a nisu mogli dobiti igraci na mastersu ban pa je nexus odustao jer on samo tako i moze da osv svijet....LP

Nisam mogao igrat sa panjevima kao ti.
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahah zato si ti od mene trazio deffa koliko god sam ja mogao jer si se bojao da te ne osvoje lako...jel znas ti sta je snipe?
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Nego, kad se sve oduzme i sabere, ovde je DKL regutovao Boga oca, spojio se sa svima, psiha, amateri, dkl, svi na crnce, mi smo uzimali tek malo parce svoje, radili ste sve i svasta, krsili pravila i opet niste mogli, opet ste pukli ko nista? sta hocete vise, slabi ste, tanki ste...
Evo vec 10 dana predlazem vasem vodstvu da pitate wickeda da vam omoguci da sklopite savez sa slovencima tj WP sa hr22 pa da vas i oni defaju a nas napadaju sa hr22 na hr23 :p
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Panjevi kao ti i ne znaju, pitaj npr. kwonela tj Adina, on je najsvjeznije isjecen. nemoj se brukat ba
 

demon13

Member
Reaction score
0
Nije stvar u njemu, stvar je u adminima, svi mi, i DKL i Crnci bi prijavili suprotno pleme da saznamo da su prekrsili pravila, isli bi to iskoristiti.

Ali kazne nisu u redu, 3 dana ban, s mogucnosti napadanja? Pa mozemo odmah dobiti perm man, nema velike razlike.
Realno je bilo ban na tjedan dana bez mogucnosti napadanja, kao sto su i kwonelu dali prije ovog!

Bilo mi je drago igrati protiv nekih pojedinaca s kojim sam ostao u dobrim odnosima, i naravno cast s pojedincima dkl plemena koji su sve dali od sebe i s kojima se nadam ponovo zaigrati! A one prodane duse koje cu rado, bez griznje savjesti prozivati, imenovati Flooop, stary, black night 2, danner...i ostale...nabijem.

Kao sto sam napisao jednom davno...Jedini nacin na koji ce te pobjediti je onaj prljavi, kao što je se i vidjelo, dok se igralo poštenije obje strane su se kvalitetno malatila, selo manje više. U zadnjih 2 tjedna je se stvar drasticno promjenila, pocevsi od igraca flooop, stary, a tu je naravno dosta igraca odustalo, igraca koji su bilo na fronti, kao daner (odustao/prodao), Herat...itd naravno nista nam nisu javili, sela su samo padala. Da ne zaboravim napomenuti igrača black knight 2, koji rezervira sela od tih igraca koji su odustali pa ceka da da crnci noblaju. Za flooopa i starog ne treba nista posebno ni govoriti, sve znate sto su napravili.

Da nadodam, kada sam napisao "Jedini nacin na koji ce te pobjediti je onaj prljavi" ne vrijeđam vas, ne govorim da konkretno vi igrate prljavo, nego za nacin, kao sto radili stary i flooop, to je prljav nacin.

Lp crncima, odigrali ste pametnije od nas neke stvari, okrenuli par igraca, tu dobili prednost i iskoristili je. Ne osuđujem vas, kao sto vjerujem da bi i svatko od nas napravio da mu se stvori prilika okoncati server...naravno tu je jos sad ova dodatna stvar blokiranjem racuna. Sve u svemu cestitam crncima.


Svi mi sami snosimo svoje posljedice, sad ucinak drugih igraca u tome je drugi par cipela.

https://www.youtube.com/watch?v=icK9XFTcfso

Nitko od nas tu nema za pravo prozivati nekog, tj pleme. Ne mogu prozivati crnce za nesto sto je gamma napravio, isto tako on nema pravo prozivati dkl za nesto sto sam ja napravio. Stoga Menelej iskreno ti kazem da pricas gluposti s tim prozivanjem. Svatko tko je dovoljno vremena proveo s nama s dkl-om, u toj ekipi zna kakvi smo, ti isti igraci zele igrati s nama bez obzira na to dali izgubili ili pobijedili, takvi igraci ostaju do kraja, a malo tko moze reci da ima takve i toliko igrac kojima vjerujes 100%, koji se nece prodati kako bi osvojili svijet (govorim za taj dobar dio dkl-a koji ide s nama iz svijeta u svijet), nego ostaju bez obzira na sve...Takav je DKL. A vi mozete pricati sto god zelite, blatite, vrijeđajte što vam je god volja, ja znam tko mi stoji iza leđa!

LP :)
 
Last edited:
Top