hr23-rasplet

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
pjana, rijetko komentarisem nesto ali ovo moram, zasto ova pravila oko banovanja ne vaze za sve igrace???

De mi reci kako ne važe? Prijavi i ti mene za to sittanje, a ban dobit neću sigurno, jer igram pošteno i po pravilima, ne sittam više od 2 računa u roku 30 dana ... Eno fate je banovan, prijavili ste ga i zasluženo je banovan... Ako misliš da neko igra prljavo, brate prijaviš ga i gotova stvar.. De ti meni kaži kako to ne važe ta pravila za sve igrače??
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Evo reci cu javno, nek svi vide, nek prijavi ko hoce, jedan od primjera sam licno ja,necu nikog drugog uzimati za primjer, desavalo se da sitam po 7-8 pa i vise accreva u roku od 24h a nikad nisam dobio ni opomenu a o banu da ne pricam, 50% svih trainova sam licno ja isjeko, sto sa svog sto sa drugih acceva

Mozete misliti da lazem ili nesto pitajte bilo koga, admini nek spucaju ban, ne sutim, rekao sam da sam sitao preko 2acc u mjesec dana

Tako da ne mozete reci da vaze ista pravila za sve, ne mozete reci da se nesto ne muti, nije niko ovdje glup, sve je ocito samo kad se malo razmisli :)
 

DeletedUser

Guest
-Još gore ako tvom racunu nitko nije imap pristup, vidiš, ja sam mislio da je to radio netko od crnaca, znaci ipak si ti :(

Kako si me prozivao ja sam ti vratio.

Hahaha da elvire, samo si ti radio u tom plemenu, nitko s tobom nije, ja ti uopce nisam pomagaonapraviti akciju, sram nas bilo, koji si ti mucenik bio :(

-Imali spijuna ne imali, tad je ta slika uređena, dobio sam orginal. Ako smo stvarno imali spijuna u vodstvu, njemu na dušu, a vas sramota da nas niste mogli prije dovrsiti.:)

Da si malo bolje razmislio, Kao sto vec rece: "Za crnce sam govorio da se odma krene jer je to mnogo bolje od onog tvog sto si govorio "dacemo im 24 sata primirja ono KAO da ispadnemo fer". Bas tacno tim rijecima."

Htjeo je ispasti pošten ili ti KAO pošten, nema uopce razlike, kako god sam rekao, svojim postupkom sam ispao posten, ujedno i dkl u toj situaciji.
Taj KAO u mojoj rečenici ti upravo govori nešto, govori da su mi ipak neke stvari vaznije od pobjede ovog servera, govori da bi ih najradije odmah napao, ali da mi to moj obraz, ponos, kako god hoces nazvati, neda.
Sto se ne može reci za tebe :)


Ja podrzavam ovo sto kazem da se odma iznenada krene, jer je jebena ratna strateska igrica. Ti pravis od ove igrice neku šupačku, da budes na izgled fin, a lažov i muljator najveci na serveru. Znaci ono dno.


Ono se moze ajd smatrati multicem, racun na kojem je moj brat igrao i ja ga kasnije preuzeo samo radi toga da se ima uvid u akademiju. Dijeljenje veze bilo, nikakve ilegalne radnje i nista protiv pravila. Ne kao ti koji koristis HOLA vpn za google chrome i ulazis na vise racuna mjenjanjem IP adrese i sve mi to licno na skype ispricao

Ma tako je najveci lažov i muljator, ufuf i svi to mogu potvrditi? ili samo ti, osoba koja je presla u crnce? Kao što sam rekao, ti se nemaš pravo meni odnositi i prozivati, da sam sve to što si rekao, opet sam 10x bolja osoba i manji muljator od tebe.

Hahahaha tvoj brat? ajd onda pozdravi ga. :)
Kad ti sve tako znas o meni, gdje su meni ti multici, navedi mi ime jednog, gdje su sad, da ih nisam mozda noblao?
Kad vec okreces neke rijeci iz konteksta, drzi se neke baze, pricaj povezano, s dokazima.


Hahaha da elvire, samo si ti radio u tom plemenu, nitko s tobom nije, ja ti uopce nisam pomagaonapraviti akciju, sram nas bilo, koji si ti mucenik bio :(

Pomogao si oko akcije na macku, kasnije sam radio sa ex amaterima na akciji i logicno 30% plemena dostavilo stanje offa i sta ja tu da radim? Da se ja trudim za takvo pleme?


"Taj KAO u mojoj rečenici ti upravo govori nešto, govori da su mi ipak neke stvari vaznije od pobjede ovog servera, govori da bi ih najradije odmah napao, ali da mi to moj obraz, ponos, kako god hoces nazvati, neda.
Sto se ne može reci za tebe :)"

Ovo je prije svega ratna strateska igrica i ja nikad necu mijenjati stav o njoj, elemenat iznenadjenja je bitan. Znas kad ti neko zabije noz u ledja ali ovako sa muljatorom i lazovom nikad ne znas ne camu si.


"Ma tako je najveci lažov i muljator, ufuf i svi to mogu potvrditi? ili samo ti, osoba koja je presla u crnce? Kao što sam rekao, ti se nemaš pravo meni odnositi i prozivati, da sam sve to što si rekao, opet sam 10x bolja osoba i manji muljator od tebe."

Dokazi bilo sta, taj racun nije koristen ni za neko veliko deffanje ni bilo sta kao Bokijev multic DarberCro koji je bio spijun u Bad plemenu i boki preko toga dobivao info iz crnaca. Baklja sa Darber-a koristena i sve to. Koliko puta je boki na skype: "ne smijem puno ulaziti na taj racun" sto pokazuje da nije imao ni dijeljenje veze ako se ne varam (mozda grijesim, nije bitno). Medju dva racuna na koje sam ulazio je bilo dijeljenje veze i nikakvog vojnog znacaja nego samo kontrolisanja akademije, za razliku od bokijevog multica koji je bio tu 5 polja od nas.

"Aad ti sve tako znas o meni, gdje su meni ti multici, navedi mi ime jednog, gdje su sad, da ih nisam mozda noblao?
Kad vec okreces neke rijeci iz konteksta, drzi se neke baze, pricaj povezano, s dokazima."

Nisi pomenuo nikad imena, ali si rekao da igras tako i ulazis na druge racune, meni je dovljno da sam to od tebe cuo. Teachers eto, zokijev racun, sta ce zoki na tom i na tvoj racunu? To je dovoljno da kazem. Preko sittanja vucete par racuna, nedavno si imenovao bar 4 racuna, pa gore je vuci 4 racuna nego recimo 2 multica.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Evo reci cu javno, nek svi vide, nek prijavi ko hoce, jedan od primjera sam licno ja,necu nikog drugog uzimati za primjer, desavalo se da sitam po 7-8 pa i vise accreva u roku od 24h a nikad nisam dobio ni opomenu a o banu da ne pricam, 50% svih trainova sam licno ja isjeko, sto sa svog sto sa drugih acceva

Mozete misliti da lazem ili nesto pitajte bilo koga, admini nek spucaju ban, ne sutim, rekao sam da sam sitao preko 2acc u mjesec dana

Tako da ne mozete reci da vaze ista pravila za sve, ne mozete reci da se nesto ne muti, nije niko ovdje glup, sve je ocito samo kad se malo razmisli :)

Zato sto nisi prijavljen, po prijavi ide, neka te neko prijavi budes provjeren i fasujes ban ako si kriv
 

DeletedUser

Guest
Kod vas je pomisao najveca da sam ja spijun od crnaca. Ja da sam htio dati crncima informacije o svemu, ne bi zavrsio u crncima. Vedad koji je tako rekao "da je ista nam dao info kao Toma i jos neki iz DKL, ne bi nikad presli u crnce, ali posto je bio cist kao suza i imali smo rijec povjerljivog igraca koji je garantovao za njeg, presao je. Jos nije uradio nista protiv crnaca i siguran sam da nece"

Ja sam rekao, radim za pleme u kojem sam. Nema druge. Ja sam mogao dati gradove od master.ba koji je bio kod mene na sittu i gradove sa TheGodlike crncima da se uvale u dobru poziciju. Zasto nisam? Jer nisam spijun i napustio sam igru fer totalno, cak je nexus (Vedad) s kim sam dosao u kontakt preko jednog frenda natjerao pleme da povuku deff iz mog grada da bi DKL mogao prenoblati. Sve je ispalo fer, ispostovali su me.

Svi vi koji me nazivate spijunom i izadjicom i ko zna sta jos, ne bi da prostim, ali nabijem vas sve. DKL nikad nece dobit svijet. Od sad se i ja zalazem za to
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
Zato sto nisi prijavljen, po prijavi ide, neka te neko prijavi budes provjeren i fasujes ban ako si kriv

Da, upravo tako, ali eto, nek prijavi ko hoce :)

Uostalom, kako ste vi znali ko je sitao vise racuna u zadnjih mjesec dana, eto bez veze bubali nickove pa pogodili? Sve prijavili? Kako? Vidi, mi smo izgubili svijet, sve je gotovo, cestitam na pobjed...tacno bi bili glupi kad ne bi dobili svijet ali se moji gradovi nece tek tako noblati... osim ako ne dobijem ban ;)

Tako da lijep pozdrav i toliko od mene :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Da, upravo tako, ali eto, nek prijavi ko hoce :)

Uostalom, kako ste vi znali ko je sitao vise racuna u zadnjih mjesec dana, eto bez veze bubali nickove pa pogodili? Sve prijavili? Kako? Vidi, mi smo izgubili svijet, sve je gotovo, cestitam na pobjed...tacno bi bili glupi kad ne bi dobili svijet ali se moji gradovi nece tek tako noblati... osim ako ne dobijem ban ;)

Tako da lijep pozdrav i toliko od mene :)

http://prntscr.com/ao81iq

Eto ti ljudino, znaci ovo je eksluziva, skandalozno :D
 

DeletedUser

Guest
Da, upravo tako, ali eto, nek prijavi ko hoce :)

Uostalom, kako ste vi znali ko je sitao vise racuna u zadnjih mjesec dana, eto bez veze bubali nickove pa pogodili? Sve prijavili? Kako? Vidi, mi smo izgubili svijet, sve je gotovo, cestitam na pobjed...tacno bi bili glupi kad ne bi dobili svijet ali se moji gradovi nece tek tako noblati... osim ako ne dobijem ban ;)

Tako da lijep pozdrav i toliko od mene :)

Nije nista bezveze, info je bila provjerena i Flooop6 (desna ruka), kojeg je DKL tako nogirao i naredio da preda gradove, kako je to meni smijesno, a i zalosno... I ja smo sve info skupili ko je koga sittao i uradili. Znaci boli me briga, i ja sam imao prijavu za to. Ko krsi pravila, zasluzuje ban. I ja kreten sittam po 8 racuna mjesecno, zasluzio sam ban. Nisam bio upoznat s ovim pravilima do sad jer nisu update na "Pomoć" koje je na dnu stranice Plemena, a i ja nisam puno istrazivao po tome. To je cista glupost po meni. A ja kreten sittam 6 od 8 racuna koji su aktivni 6 sati na dan umjesto minimalno 22h. Duale triale PM nalazite, od sad sitta necu uzeti. Kad nastavim svijet 25 na svom racunu, nabijem sve neaktivne i noblacu ih jer takvi mi igraci nece trebati (pola DKL plemena je bilo tako neaktivno i vuklo se na sittu sto se moze zakljuciti iz bokijevog, perinog i starininog bana). Vodstvo vuce pola plemena, i kaze sto je ban sa mogucnosti napada. Zato sto ste smradovi, vodstvo vuce cijelo pleme. Primjetice se pad aktivnosti na ostalim racunima poslije ovog bana. Ne mozete vuci pola plemena, protiv pravila. Jesam i ja vukao, pola nikakvog plemena. Ovdje na racunu ludi petak sam tu 3-6 sati dnevno i to je to. Nikakav napor kao onaj koji sam imao u DKL-u :)

Jasno je ko je bolji.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovo sto je uradjeno je stvarno nisko,nije se trebalo to uraditi tako kukavicki.
Cega se pametan stidi,sa tim se budala ponosi.

Samo nek se pravila postuju, Sto kod jednih 5-10 ljudi drzi 90% racuna, sijece,salje napad a ja gledam kako pada suplemeniku selo ne smijem uzet sit? Ili poginemo dok nadjemo duale i izliza tastaturu pisajuci da ljudi traze duale.
ps. da ne spominjem da je DKL imao poruke kako tw grand master pisao MULTICU od vodstva DKL da daje premiume za selo i te poruke su cuvali u arhivi i htjeli prijavit kad za to dodje vrijeme, steta njihova sto nikad nisu i nece doci do tog racuna pa da im moze pomoci to sto ce bii banovan a eto sad je prijavljen i isti je banovan i isto bi uradili da su imali za sta prijavit.
 
Last edited:

ahmedking

Member
Reaction score
2
Sto se tice uzimanja sita na radi uzimanja vojske, admini su pitani da li se to moze raditi...znate li kakav smo odgovor dobili...

da se ne smiju sitati 2 ili vise racna u zadnjih mjesec dana (pod tim se podrazumijeva bilo kakvo sitanje) ali su oni naveli da se moze uzeti sit radi provjere vojske, provjere racuna i slicno, tj ako se uzima sit na kratko vrijeme (par sati)
 

Meho125

Member
Reaction score
5
Svaka cast ovim nasim muljatorima,kad su uspjeli premuljat veceg od najvecih muljatora,REW KREW_a.Mat
 

rewcrew

Banned
Reaction score
0
Hahaha djes mi Matu to reci :woot:
Ma joj ja sam sa 23 zavrsio kad sam od floopa otiso iskreno imo sam ponuda i ponuda da idem na acceve posle sam samo osto da se zajebajem i prcam flooopa kako cu ga restartovat imam sifru od 20 racuna i administratori se mogu slikat samo s tim kao sto ahmed rece imo sam siteva i siteva na dan i po 3-4 pa mi niko nista nije htio isjeko sam sve bogove i Allahove sto su se mogli isjeci dok sam bio tu niko nije reko ni "a" ,ok postujem ban ,ban ali ovi administratori sto prde pa stave da se moze napadat e pa supacki vam je to do sad je ban bio zbog sitanje 7 dana bez mogucnosti napadanja da ste to ispostovali do kraja sve bi uredu bilo ,a Truma prijatelju moj jos si mi ziv pozdravljam ti sve rodice <3.

Ne tripuj te se igrica ,samo da znate svi meni kad su neki sa strane govoril da flooopu posaljem vojsku van i da nasi ulete s plemicima i pokupe to jer je Flooop popljuvo Dkl i zbog toga je izbacen imam sve slikano,al reko sam noblaj te kako je Bog zapovidio ja necu da se prica na sljedecim svijetovima to je taj sto ulazi na racun makne vojsku i da se nobla nije meni to zanimljivo takve igrace prezirem i nabijem na onu stvar

Ps kome zna za ovo moje psovanje to znaju da je zajebancija sve,ne sudi drugim na osnovu tudjeg misljenja,opusti se mene boli taki nek me banuju kad god hoce


Insomnia :hmm:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Nije moje da se petljam ali reći ću vam nešto :)

Osmičević kada vam je pisao da neke stvari nisu okej bili je ja imam multiće, ja kada bi vama pričao za kakve stvari sam ja dobivao ban vi meni ne bi vjerovali, ovo ban oko sittanja?

Pa oduvijek je bilo vodja uzme sitteve rachuna i sve provjeri oduvijek i odjednom se uvede pravilo i najjaci igraci koji igraju ovo po pet deset godina dobiju ban, koji znaju pravila napamet, jel vi mislite da neko ulazi da vidi jesu se pravila azuriranja ili to admini trebaju obavijesitit :)

Eno na hr24 javno sam iznio sta je pisao Kralj Atila, ali ne Atila nego dual Marko Antonije kako se vec zove, i nece oni nece dobiti ban, jer se kupuje jos premium i to godi :) i ako imaju razloga ih sve banaju, ali nece jer nam je takav server, ja sam odavno rekao nešto nije okej ali eto :)

Meni je iskreno žao , ali vidite :)
Šta bi vi da ste dobili ban kao ja kad je bilo pleme LOYAL, sitao vise od dva rachuna i kazna je bila.

TRAJNI BAN, SA MOGUCNOSTI NAPADANJA.. tolika mjera kazne radi mog sittanja koji zna svako pravilo, jednostavno je ovdje sve otvorite oci, i ono sto se na hr24 radi, mnogi od vas sute, jer ste tamo tamo je vecina dobrih i boljih igraca ali me boli patka za to realno, sve dok sutite ovo ce ovako biti, a vi i dalje sutite i neka vam najbitnije bude osvajanje servera, a iskreno mi je zao igraca koji su dobili ban zbog toga, najveca glupost koja je uvedena, bas ce neko biljeziti na kalendar kad je koga sittao, ajde ne jebite.
 

ahmedking

Member
Reaction score
2
ma nema veze :) nek noblaju ovako neke nase igrace dok su banovani :) kad ne mogu drugacije :) (ovo kazem za one koji su aktivni i koji znaju da igraju)

uzet cu licno sebe za primjer, ko mi je uspio osvojiti selo??? jedino gamma... on zna kako ga je sacuvao, nije bitno kako ali ga je sacuvao i nema potrebe komentarisati... vise apsolutno niko nije uspio uzeti selo da ga sacuva (jest octopusy uzeo u dva navrata ali samo na par minuta :) i to je sve) 80% mojih gradova bude prazno, izvidjate po 3-4 dana i opet ne uspijete osvojiti :p zasto??? jel toliko tesko uzeti jedano obicno selo? :D
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Kod vas je pomisao najveca da sam ja spijun od crnaca. Ja da sam htio dati crncima informacije o svemu, ne bi zavrsio u crncima. Vedad koji je tako rekao "da je ista nam dao info kao Toma i jos neki iz DKL, ne bi nikad presli u crnce, ali posto je bio cist kao suza i imali smo rijec povjerljivog igraca koji je garantovao za njeg, presao je. Jos nije uradio nista protiv crnaca i siguran sam da nece"

Ja sam rekao, radim za pleme u kojem sam. Nema druge. Ja sam mogao dati gradove od master.ba koji je bio kod mene na sittu i gradove sa TheGodlike crncima da se uvale u dobru poziciju. Zasto nisam? Jer nisam spijun i napustio sam igru fer totalno, cak je nexus (Vedad) s kim sam dosao u kontakt preko jednog frenda natjerao pleme da povuku deff iz mog grada da bi DKL mogao prenoblati. Sve je ispalo fer, ispostovali su me.

Svi vi koji me nazivate spijunom i izadjicom i ko zna sta jos, ne bi da prostim, ali nabijem vas sve. DKL nikad nece dobit svijet. Od sad se i ja zalazem za to

pa si mi u ocima totalno,daj mi jedan sugavi dokaz da san ja spijun,dat cu ti sva sela odma i prebacit 10k pba
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
ma nema veze :) nek noblaju ovako neke nase igrace dok su banovani :) kad ne mogu drugacije :) (ovo kazem za one koji su aktivni i koji znaju da igraju)

uzet cu licno sebe za primjer, ko mi je uspio osvojiti selo??? jedino gamma... on zna kako ga je sacuvao, nije bitno kako ali ga je sacuvao i nema potrebe komentarisati... vise apsolutno niko nije uspio uzeti selo da ga sacuva (jest octopusy uzeo u dva navrata ali samo na par minuta :) i to je sve) 80% mojih gradova bude prazno, izvidjate po 3-4 dana i opet ne uspijete osvojiti :p zasto??? jel toliko tesko uzeti jedano obicno selo? :D

Cek hoces reci da vas nismo derali i kupili i dok nije bilo ovih banova?
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ne, nego kazem da pojedinim igracima niste mogli uzeti gradove ;)

Isto kao što ni vi na pojedine niste smjeli krenuti, niti akcije organizovat niti nešto treće.. Pa nismo sjekli sami sebi plemiće od onog prvog puta kad je sniper krenuo na mene pa je meni sjekao kozina a i ja sam sebi iz istog sela, još kad smo imali po 1 selo ...
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Vidim sad se svi bunite i svi ste tako posteni a mi u crncima tako prljavi i ko zna sta jos....
Kao prvo ajde da krenemo od onog momenta kada je DKL nam zabio noz u ledza,imali smo dogovor i savez a ja sam vam licno rekao da cu radit na spajanju nasa dva plemena tj da se neaktivci kojih je bilo dosta i kod vas i kod nas salju na rr i da se napravi jedno jako pleme po zavrsteku sa AMATERIMA ali ne vi ste odlucili ko najvece p... da nam objavite rat i kao sto vas vodza kaze da nam da 24 sata koja nam nije ni dao jer sam ja licno imo napade iste sekunde od vas na moja prazna sela jer nisam vjerovo kad su mi svi govorili da ste p... i da cete uradit ono sto ste uradili...........znaci prvi ste nam zabili noz u ledza a sad se bunite!

kao drugo pogledajte malo statistiku rata do ovih banova!
Ako se ne varamam znatno ste vise sela izgubili nego sto ste osvojili i samo to govori ko j ebio u prednosti

a sto se tice banova sasvim su posteni i zasluzeni jest da mozda je moglo biti bez mogucnosti napadanja ali sto vam je tu je sad i tu odluku ne zelim da komentarisem
Ja sam nekim vasim clanovima i ranije reko da ce na ovom svjetu odlucit aktivnost plemena a ne pojedinaca i to se pokazuje kao istina,svaka cast i full respect za neke vase igrace koje postujem i kao igrace i kao ljude prije svega ali su vam vodze ...... da ne kazem sta i nazalost imate taj problem ranije u psihi,amaterima a evo sad i u dkl
sto se tice floopa to je duga prica ali da vam kazem nesto,ja i moje kolege niskad nismo ni pomislili da ucjenjujemo nekog od nasih zato sto navodno nije aktivan da cemo ga slat na rr ili mu ostavit par sela itd vec smo gledali kako da mu pomognemo tj da se spoji ili da mu se nadze dual....najlakse je nekog poslat na rr i uzet mu sela ...to za mene nije rjesenje i upravo zbog takvih poteza vodstava sto psihe,amatera a sada i dkl imate problema sa svojim igracima!

kao sto rekoh moj pozdrav i postovanje pojedincima koji su prije svega LJUDI!!!

damir
 
Top