MH vs Mrmci

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
naučio od mrmaka, svaki naš off su pričekali, baš svaki dok god se nismo odcijepili i ostavili samo ljude od povjerenja

hajd i to ste me naučili
al tako je to u životu, rijetko kome možeš skroz vjerovat

i usput didonius nikad, al baš nikad nikad nikad nije imao 3 baklje, a mi smo imali jednu svi skupa do nedavno i možda jednom je bila kod njega, a vi samo pričajte

al smo se branili ko Rusi u Staljingradu ili još bolje kao dolje, a vi samo pričajte pričice

http://www.youtube.com/watch?v=gm6nNoipWFs&feature=related
 

DeletedUser

Guest
i dajte već jednom lock na ovu temu, zbilja nema smisla
nema ni MH i Mrmaka, kraj balade
 

DeletedUser

Guest
opet ovaj :predaja:

Jedino što ovdje nema smisla su tvoji komentari :zid:

pa ako nisi svjestan cijelo vrijeme tog trodnevnog rata dostavljali smo vam (originalnim alkosima) kojekakve korisne informacije o mrmcima, o tome tko kako igra i sl., čak i napadali čisto da im potrošimo deff, tko je od Mrmaka kratak s deffom, noblali pokoje mrmačko selo i pobili koji mio mrmačke vojske
ne misliš da valjda mislim da su pali zbog nas, al da smo ih malo gricnuli i pripomogli bogme jesmo
a ti sad protiv nas, e baš ko u politici
valjda smo NAP dobili na lijepe oči ili što smo svjetska sila
i dosta mi je te priče
svaka čast orinalnim alkosima i ja više na ovu temu ne mislim trošit vrijeme
:hahaha:

Tako ti je to kad se uvlačiš svakom u šupčić. :hmm:
Vi ste od nas popušili i to dobro, zato momak šuti. :boks: A od alkosa smo izgubili zato što su se mrmci sami prenoblavali,ljudi su postali neaktivni,diplomatija mirovala mjesecima i na kraju je bilo špiuna, jednostavno nije bilo volje ni želje kod svih da pruže otpor.

Tako da te tvoje mrvice nisu imale apsolutno nikakvu korist.:eek:k:

A neznam samo jesam li tebe pustio da me izvidiš, "očistiš" i onda zalijepiš train. :D
 

DeletedUser

Guest
a ti ko meni fol jesi junačino, jedini ko me je sredio par puta je bio Mazarini i jednom Ace of Spades s trostrukim nukeom i dok nisam mogao biti online i nikad nijedan drugi mrmak, samo su zube lomili
reći ću po stoti put - priznajem da su mrmci bili bolje pleme i opet da su pukli ko šuplji balon i ne vidim o ćemu se tu ima diskutirati čiste činjenice, a neprestani zlobni komentari potvrđuju tko je ovdje frustriran
od naše jezgre - bilokoje, weee i ja restartana su 2 mrmka, a od nas niti jedan
a baklju dugo dugo nismo imali niti jednu
a vi opet pričajte priče ne znam o čemu
MH ne postoji više, Mrmci ne postoje, hajmo dalje
 

DeletedUser

Guest
Niko nije frustriran, ja se samo zezam i naravno zabavljam na plemenima. :eek:ok: A sve što govorim su činjenice što su ti i ostali članovi već potvrdili.

a ti ko meni fol jesi junačino, jedini ko me je sredio par puta je bio Mazarini i jednom Ace of Spades s trostrukim nukeom
bla bla
Ja sam Ace.of.Spades bio ;) Važno je da si ti sređen a sad ko, koliko, kad, nije bitno, da si imao još finih sela bilo bi sređivanja. :festa:

...MH ne postoji više, Mrmci ne postoje, hajmo dalje

MH ne postoji zbog mrmaka, a mrmci nisu nestali zbog vas :D

reći ću po stoti put - priznajem da su mrmci bili bolje pleme
Rekao si sve, pa neznam šta hoćeš onda ovdje. :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
pa ako nisi svjestan cijelo vrijeme tog trodnevnog rata dostavljali smo vam (originalnim alkosima) kojekakve korisne informacije o mrmcima, o tome tko kako igra i sl., čak i napadali čisto da im potrošimo deff, tko je od Mrmaka kratak s deffom, noblali pokoje mrmačko selo i pobili koji mio mrmačke vojske
ne misliš da valjda mislim da su pali zbog nas, al da smo ih malo gricnuli i pripomogli bogme jesmo
a ti sad protiv nas, e baš ko u politici
valjda smo NAP dobili na lijepe oči ili što smo svjetska sila
i dosta mi je te priče
svaka čast orinalnim alkosima i ja više na ovu temu ne mislim trošit vrijeme
:hahaha:

Šta ste vi dostavljali? Otkud ste znali kako naprimjer ja igram? Kako ćete vi nama potrošiti deff kad nemate nijedne čitave nuke? Daj, smiješan si...

@Tvoji ostalo postovi... stvarno si me šokirao... ja ovakve nebuloze u životu pročitao nisam... Vi jeste dočekali kraj mrmaka, ali vi niste ni 1% doprinijeli tome... I šta sad npr., mi vas restartujemo, vi opet krenete mi opet restartujemo vi opet krenete itd., i mi kad-tad padnemo, znači vi ste dočekali i vi ste pobijedili mrmke?! Ma daj...
Ne znam zašto sad bališ ovdje, gdje si bio kad su mrmci bili tu... Što nisi ovo pisao ranije pa da ti opalim dvije-tri šamarčine u igri, nego se sad dižeš tu kad su mrmci prestali sa igrom i to ne vašom zaslugom?
Sad kao svi ste dočekali kraj mrmaka... a mrmci pobijedili 4 vaša plemena na početku svijeta, a i tad je priča bila da koristimo nedozvoljene stvari, da imamo po 2-3 akaunta u svim plemenima itd... Hoćete li ijednom iskreno reći "Bravo, čestitam, pobijedili ste, bili ste bolji...", ili ćeš uvijek ovako?

Btw šta si se toliko napalio na Mrmke? Jel drkaš na nas?
 

Domingus

Active Member
Reaction score
0
MH ne postoji zbog mrmaka, a mrmci nisu nestali zbog vas :D

Tu se ne slažem, pleme MH je raspušteno zbog neaktivnosti, pola plemena se jednom dnevno ulogiravalo. Iako ste vi možda sukrivac.

Ace: zyex i ja smo vam rekli i bravo i čestitamo.
 

DeletedUser

Guest
Btw šta si se toliko napalio na Mrmke? Jel drkaš na nas?

:hahaha: :festa:

Tu se ne slažem, pleme MH je raspušteno zbog neaktivnosti, pola plemena se jednom dnevno ulogiravalo. Iako ste vi možda sukrivac.

Ace: zyex i ja smo vam rekli i bravo i čestitamo.

To je vaš problem, važno je da je to bilo kad su vas mrmci derali.:D I ok, šta hoćete više od mrmaka? Nađite si zabavu negdje drugo. :eek:k:

@Gomy

Auu gorane, gorane... :pivo:
 

didonius

New Member
Reaction score
0
Veliki pozdrav za Fearless i VikctorAlex,ljudi amo u birtiju,sad imam vremena,nitko me ne napada pa mi je dosadno ((:)
 

DeletedUser

Guest
VictorAlex

hajde lock dok svi ne završimo u ludari :ludilo:, treba dočekat starost

ili će ovo opet izazvat bujicu komentara, tema potrošena, tih plemena nema, svi rekli svoje - gotovo
 
Status
Not open for further replies.
Top