Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

Foose

Active Member
Reaction score
34
Evo igram 3 dana ovde i dobijam onakvu poruku od ubice, ja sam dobivao po usima vise puta i gore nego on trenutno pa nisam nasrao onoliko kao on na pp... bolje biti mali igrac nego poslati pp i biti jos manji... kao sto kaze ona: " bolje sutjeti i biti glup, nego progovoriti i odkloniti svaku sumnju.. "
Pogotovo govoriti onakve stvari protiv igraca koji su vec ostvarali neki respect na ovom sranju od plemena... i dodje tako neki specijalac i nasere protiv njih.. ja neosporavam niciju igru ali nemoj ni ti srati protiv ljudi sa kojim nisi igrao a veliki su igraci. Najlakse je reci: " oni imaju spijune, oni koriste neovlastene skripte, oni se sluze prljavim trikovima... "
Jos cu samo reci da je ovaj server postao kao svakodnevnica eto npr Bih-a. Svi ga napustaju, idu u strane zemlje, i dok se ne ugasi, za bolje neki nece ni znati. Valjda zbog tih nekih jos taj isti "server" i traje.
I umjesto da sutim i pusim kao i do sad, dodjem tako popit iz grada, procitam neke stvari na ovom sranju, i bacim neki glup komentar kao da ispadnem pametan, ako ne u rl barem na ovom sranju. Valjda zato svi i igramo ovo sranje. Al sam nasrao o sranjima... Damke farmaj dosta je bilo zajebancije. :p
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Evo igram 3 dana ovde i dobijam onakvu poruku od ubice, ja sam dobivao po usima vise puta i gore nego on trenutno pa nisam nasrao onoliko kao on na pp... bolje biti mali igrac nego poslati pp i biti jos manji... kao sto kaze ona: " bolje sutjeti i biti glup, nego progovoriti i odkloniti svaku sumnju.. "
Pogotovo govoriti onakve stvari protiv igraca koji su vec ostvarali neki respect na ovom sranju od plemena... i dodje tako neki specijalac i nasere protiv njih.. ja neosporavam niciju igru ali nemoj ni ti srati protiv ljudi sa kojim nisi igrao a veliki su igraci. Najlakse je reci: " oni imaju spijune, oni koriste neovlastene skripte, oni se sluze prljavim trikovima... "
Jos cu samo reci da je ovaj server postao kao svakodnevnica eto npr Bih-a. Svi ga napustaju, idu u strane zemlje, i dok se ne ugasi, za bolje neki nece ni znati. Valjda zbog tih nekih jos taj isti "server" i traje.
I umjesto da sutim i pusim kao i do sad, dodjem tako popit iz grada, procitam neke stvari na ovom sranju, i bacim neki glup komentar kao da ispadnem pametan, ako ne u rl barem na ovom sranju. Valjda zato svi i igramo ovo sranje. Al sam nasrao o sranjima... Damke farmaj dosta je bilo zajebancije. :p
živio brat tripa :*
ps. opet piješ ? :p
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Pozdrav svima malima i velikima :)

Prvo žao mi je bana Tomeka a izricito GetRekta jer nije tomo kriv za to ali eto odgovoran si kad nekom dades šifru od svog racuna.

Drugo vidim da se proziva negodovanje u s vezi mog unbana. Gledajte cinjenica da se Wicked prvi pita susreo sa ovime i da je Tajmer legalan na internacionalnom i njemackom serveru a uvjeren sam i ostalima. Dosle su nove ugradnje tj patchbidodaci kako vas volja sa tabovima i zbog toga od nedavno je potpuno zabranjen. S toga ne vidim razloga za negodovanje.

Trece cestitam protivnicima na super igri dobrom rokanju nije ga falilo a vjerujem ni nece sa ostalim deckima i curama sto su ostali igrati.

Treba cestitat boljima u ovom slucaju nama ko sto sam uradio kad sam sa Cencima izgubio dobiven svijet.

Ajmo ljudi igrt a nebaenprozovat na svacije ime.

Pozdrav i da, svijet 30 jos nije gotov dominacija se treba uspostaviti.
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
heh,migaaaa di siiiiii da se pokidamo na brzaka :rolleyes:

DAgGeR-u :p ja sam cestita u vise navrata i na akcijama i na svemu,nasa je greska opet kad se dijele naredbe,lipo ih podilis samo glavnome i cao nemas brige
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Daggeru ti si zadnja osoba na ovom serveru kome bih ja lično čestitao nešto.. ali stvarno zadnja i to iz više razloga.
Ti o nečemu pričaš, ti si toliko labilna ličnost da samo lažeš kada krenu napadi, zadnja akcija na tebe pisao si '' crkla mi baterija '' na hr25 '' udes sa motorom '' , hr26 '' posao ti iskrsn'o pa Stipe preuzeo '' , tebi nešto čestitati hah.

A ovim putem moje duboko izvinjenje svim igračima Hrastovima, moja puna odgovornost je što je moj duall jedna velika pičketina koja je prenosila naredbe.
A još veći su smradovi koji su ovdje hvalili se kako kucaju Ubica26 a sve sa mog acca se prenosile naredbe. :) Tako da je pravo čudo što sam ja uspio i spašavati i deffati sela ali eto, ja se izvinjavam svima Ubici26 najviše jer je opet moja krivica što sam ubacio čovjeka na acc a da ga ne znam i to me strašno boli.

I svaka čast NIMFO igraču, da ga ne imenujem koji je potvrdio sve ono što sam sumnjao i rekao kako je ispod časti mu igrati, opet na kraju krajeva neko bude čovjek a neko smrad. A da je NIMFO igrao bolje jeste ali to je 10ak igrača koji su najviše napravili.. sad da kazem da je Čika Paja nešto napravio koji ima 120k bodova, i 30k porazeni u napadu to bi bilo uvreda zar ne.


P.S : Sad se sjetih! , kako je tuzna priča kada je Adin noblao TomeKa dok je bio aktivan (sad je ban) pa ja ujutro oko 6h zaspao.. moj slavni dual preuzeo i piše njemu Adin '' jesi tu '' kaze jesam, '' Posalji deff ovdje sad sam uzeo '' .. kad nije ovaj poslao.. pitam ga kasnije što nisi poslao deff čovjek mene budi u 8h ja zaspao u 6h kaze pa bacilo me zaspao i nisam stigao ubaciti.. ovako sad kad se sjetim nekih stvari plače mi se. :D

Osmičević / Otac Na Igricu .
 
Last edited:

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ko je taj igrac sto je rekao da mu je ispod casti tako igrati ? :D
A hrastove jedemo redovno,imamo dojavu gdje najvise rastu :D
 
Top