Nije spam nego normalna i civilizirana rasprava

DAgGeR

Member
Reaction score
7
De Dino idi u kurac, bogte pokušavam tu da se nitko ne svađa i neznam što ti sereš provociraš. Ajd pitaj svih tu nazočnih tko je zaslužan što se acc DAgGeR prebacio na frontu usred crvenih ! I tko je u 3 noci noblao 6 sela...nije da se hvalin i dicim ali nemoj srat ako neznaš gle ne zamjeram ti osobno ništa ali ja sma neke stvari pogrešno rekao i izvinio se za to svatija san što sam napravija i pokušavma biti kulturan a ti me provociraš ap do kada češ imat u glavi pubertetliju od čovika ?? Pa de čoviče promini se ode pišem kako mi je najviše krivo zbog banna GetRekta i neznan šta jer iskreno govorim a ti mi nabijaš na nos nešto drugo. Za 25 što je bilo ja sma imao saobračajnu ali nije razlog da ispušim svijet preko noci to je istina nisam imao nikog da igra samnom (osim Damira koji je ušo jendom u 24 sata) ali opet kažem preko noci nije razlog ni saobracajna da izgubis svijet ok. Ali eeejj brate se pizdi za 26 ko boga te molim pitaj Stipu tko je proveo 80 od 100% vremena na 27 prije nego me škartao sa računa ?? A 26 sam ošo jer se reklo da ne igramo više stipe je ostao radi inati i to mi reka ostat cu ja još malo se zejebavati. A za ovaj svijet se raspitaj kad sam došo nakon 2 tjedna pauze tko je noblao među crvenima ona sva sela pitaj nema ti ko šta lagat.

P.S. O tebi nemam ništa krivo reči i nema razloga da svaku raspravu dovodiš do kenjac, dripac, sere mi se, pizda, kreten, itd nema potrebe.

hvala što si me saslušao kao čovjek
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Znam ja odlično sta govorim, ja znam da sam i ja govno na ovoj igrici, ali ima puno vecih seronja od mene koji se prave tu i tamo da su odlični u svim segmentima.. nema potrebe da neke stvari kazem vjerovatno ovi sto su upućeni su očekivali da cu ja roman ispisati ovdje o spijunu na mom accu, ali neću svejedno mi je sad nešto barem igram sad još jače i aktivnije barem sad kad znam da nemam šta izgubiti, jer su ove moje pičke pojedine pobjegle ostavili acceve, tako da sta god da se desi neka se desi i sta god uradim i kazem ovim ljudima da urade sad kad sam vođa ne mogu pogrijesiti jer nemam šta izgubiti.. Uzhivaj.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Evo ga , Dino nastavlja da mi stalka profil hahahahahahaha , kako napacen lik , sta je gutas prasinu za pajom opet mmmmm

Dino de napisi koju oprostajnu poruku , bolje ti to ide :D hahahahahah 3 puta samo na ovom svijetu :oops::oops::oops:

Odose Hrastovi u historiju a sad ce i Dinini spartapuhleni ...

Hajmo tri put hura za SpARTApuhLENE
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa dobro, očekivati lajkić od Doktora i ostalih pajsera veoma zanimljiv komentar hahahahaahahahah...
Postoji jedan alatić sa kojim oznacis citavo pleme i pratis porazene i tako pratis i kad gubi vojsku jebiga to je viša matematika za tebe.

Jeste da 30k porazeni 120 000 bodova, jak si mbraleeeeee , ajde zdravo nemam potrebu ovdje da pišem, ako pišem pisat cu sa bitnim ljudima, sa pacovima ne pišem.. jos takvi kao ti kad osvoje pa kaze ja sam to osvojio hahahahaah jesi to nabio 30 000 na barbarima porazenim hah.
Rani se.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Pa dobro, očekivati lajkić od Doktora i ostalih pajsera veoma zanimljiv komentar hahahahaahahahah...
Postoji jedan alatić sa kojim oznacis citavo pleme i pratis porazene i tako pratis i kad gubi vojsku jebiga to je viša matematika za tebe.

Kaze nema potrebu da pise sa mnom , svaki put me spominje , divi mi se , stalka mi fb , stalka mi twstats , i onda opet me spomene hahahaahahhahahaahah

Dino na kraju utakmice su golovi bitni , a ja vam ga zabijam od pocetka ... dok ti pises oprostajne :oops::oops::oops:

samo je pitanje koliko ces Vedada ti na kraju vrijedit :p:p:p:p

de napisi jos koju oprostajnu 4. na ovom svijetu a onda skupljaj ekipu po forumima hahahaha

dok se pjeva PAJAAAA sampionnnnnn uz mjesec dana kasnjenja i bez 5k pba koje mu je poklonjeno da barem neke sanse ima :(((( i opet mali dino ne moze nista :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: osim naravno oprostajnu napisat i meni malo preglede nabijat :D:D

17 cika paja Nimfo 120.753 22 5489

19 Otac Na Igricu Sparta 116.176 21 5532
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Kaze nema potrebu da pise sa mnom , svaki put me spominje , divi mi se , stalka mi fb , stalka mi twstats , i onda opet me spomene hahahaahahhahahaahah

Dino na kraju utakmice su golovi bitni , a ja vam ga zabijam od pocetka ... dok ti pises oprostajne :oops::oops::oops:

samo je pitanje koliko ces Vedada ti na kraju vrijedit :p:p:p:p

de napisi jos koju oprostajnu 4. na ovom svijetu a onda skupljaj ekipu po forumima hahahaha

dok se pjeva PAJAAAA sampionnnnnn

Čak i sa 850.000 poraženi samo u podršći ( necu racunati svoju odbranu i napad nego samo kao podrška ) .. znači moja podrška bez napad i odbrane je jača od 99% čitavog NIMFO '' NAPAD '' .. samo je Shalom iznad ;) .

I onda meni dođe tu lik bodovno jači od mene, sa 30k porazeni u napadu i priča o nekim golovima na kraju utakmice mbrale hahahahaha, de budi mi dobar.. nakon svega mojih gubitaka opet sad trenutno da uporedimo vojno stanje mog i tvoj acc opet si 3x iza mene.. idi uči još pa mi se vrati.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
Čak i sa 850.000 poraženi samo u podršći ( necu racunati svoju odbranu i napad nego samo kao podrška ) .. znači moja podrška bez napad i odbrane je jača od 99% čitavog NIMFO '' NAPAD '' .. samo je Shalom iznad ;) .

I onda meni dođe tu lik bodovno jači od mene, sa 30k porazeni u napadu i priča o nekim golovima na kraju utakmice mbrale hahahahaha, de budi mi dobar.. nakon svega mojih gubitaka opet sad trenutno da uporedimo vojno stanje mog i tvoj acc opet si 3x iza mene.. idi uči još pa mi se vrati.


Gledaj koliko ga boli , sto sam ga prestigao ja ti rekao , ja da pocnem 10 dana prije kraja svijeta , opet uradim vise nego za citav svijet koji ti igras jer si ti tetris oprostajna poruka igrac , prozivaj opet al paja ti ga zabija dubokooooooo a ti samo po forumu kmekaj

Ti sam sebe pobijas , gore napises da mi neces odgovorit pa opet odgovoris , napises da odustajes da kmecis , pa ne odustanes , napises da gotivis svoje igrace , pa ih blatis

HAHAHAHA kako je lagano navlacit tebe na sta hocu da je to haos hahahahahaaahhahaa
mmmmm
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahahahahaahahahahahahah , Paja mi ga zabija sa 30k poraženi u napadu ! Nemoj Pajo toliko molim te hahahahahahaahahah
To Pajo tako je 10 dana ti je dovoljno da budes najbolji u kupljenju free sela, vidim i od Kene si vratio ono selo što ti je Adin uzeo i to na 3h koja si ti klasa od igrača još mi reci da znas poslati 4 napada u istu sekundu pa da se obrišem iz straha kme

E moj Pajo koliko pričaš na ovom vanjskom to nije normalno, da barem 20% igraš koliko ovdje pišeš gluposti bio bi u vrhu samom.. ovako fkt vidim da si pacov onaj mali bijedni koji fkt pojma nema kako da igra .. odjavi se bit ce ti lakše.. Pozdrav za tebe , stvarno mi je neugodno pisati sa tobom , blam me.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
hahahahahahahaahahahahahahah , Paja mi ga zabija sa 30k poraženi u napadu ! Nemoj Pajo toliko molim te hahahahahahaahahah
To Pajo tako je 10 dana ti je dovoljno da budes najbolji u kupljenju free sela, vidim i od Kene si vratio ono selo što ti je Adin uzeo i to na 3h koja si ti klasa od igrača još mi reci da znas poslati 4 napada u istu sekundu pa da se obrišem iz straha kme

E moj Pajo koliko pričaš na ovom vanjskom to nije normalno, da barem 20% igraš koliko ovdje pišeš gluposti bio bi u vrhu samom.. ovako fkt vidim da si pacov onaj malo bijedni koji fkt pojma nema kako da igra .. odjavi se bit ce ti lakše.. Pozdrav za tebe , stvarno mi je neugodno pisati sa tobom , blam me.


hahahahaha koliko ste plemica poslali 20 25 dok ste me upratili kak spavam i opet niste mogli zadrzat selo , i opet vam ga paja zabio kako volim kad me sam ti pohvalis da je to haos

a to sto ces ti vrijedjat , ej nemoj molim te , evo sve mi suze niz ledja idu

hajmo tri put hura za dinine spartapuhlene

ae napisi oprostajnu tetris oprostajni igracu

a i dalje uzivaj na mojim profilima , volim fanove mmmmmm , ponudio bih ti instrukcije al ono nema tebi spasa :D:D:D

Toliko o vasoj igri , paji jedino se mozete saget svi redom , a Dino sta god ti napisao ili uradio ishod ce da bude isti , to sam ti napisao i cim sam dosao heheh

JER PAJA ZABIJA I NE VADIIIIIII
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
hahahahah, ja mislim da se tvoja oka dva u glavi svađaju..
Ne znam kako se mozes hvaliti što si bodovno ispred sa tom statistikom hahaha ok je, ali pošto je ovo Balkan i sramota je :p. Samo da ti kazem da ljudi u drugim zemljama imaju svog kućnog psihijatra.. mene bi sa takvom statistikom se bilo stid porediti sa nekim.. a još mi je gadnije pisati o nekom osvajanju nakon svega što sam načuo ;).
Tako je Pajo, ti si uveliko okreno ovaj server, priča se da si jednom poslao svoju nuku negdje.
 

DeYong Pajson

Active Member
Reaction score
33
hahahahah, ja mislim da se tvoja oka dva u glavi svađaju..
Ne znam kako se mozes hvaliti što si bodovno ispred sa tom statistikom hahaha ok je, ali pošto je ovo Balkan i sramota je :p. Samo da ti kazem da ljudi u drugim zemljama imaju svog kućnog psihijatra.. mene bi sa takvom statistikom se bilo stid porediti sa nekim.. a još mi je gadnije pisati o nekom osvajanju nakon svega što sam načuo ;).
Tako je Pajo, ti si uveliko okreno ovaj server, priča se da si jednom poslao svoju nuku negdje.


hahhahaha evo ga opet pise , tebe zednog preko vode prevest najlakse hahahaha , prvi si poceo da kmekas sto sam ispred tebe , sta cu ti ja

ae sad oprostajnu napisi

a slao ja i moje nukice i tad ste kmekali kad vam je vlado uzimao sela poslije nukica MOJIH , sniperku koliko se sjecam

a jebo osvajanje ovog svijeta , teze nam bilo 29 osvojit koliko si zajebana konkurencija :oops::oops::oops::oops:

a cak sam mislio da si igrac u rangu prijatelja , al oni tatemate za tebe

a to sto spominjes psihijatra to je sam dokaz tvoje nemoci , nekulture i kmekanja , al evo dajemo ti titulu najjaceg tetris kme kme igraca
 

majakarabaja1

New Member
Reaction score
0
ubica maleni kakkao sebi usta..eheheheheheh...kakvi botovi od igraca..ne znas koje veci papak ovaj dino ili ubica...

osmancevic dino spavas li mirno...pusti ubicu da skine gace do kraja..jer njega smo ostavili za krajkao na 26..heheheh
 
Top