Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jednostavno se pomiri sa porazom čestitaj i briši.
Ako pak ni to nemožeš onda mi te žao jer to dokazuje da si ponižen i potišten a pun ponosa i neželiš da priznaš poraz.

Znaci takav si ti bio na ba8 ..zanimljivo ...A sto se mene tice kada Wicked objavi pobjednika onda cemo da vidimo ko ce sve ostati u royalu , jer kako je pocelo nece ih dosta zavrsiti ...vidjet cemo hocemo li i kako cestitati ..:andjeo:


Pruži ruku i svako svojim putem doče i tvoji 5 min mozda za godinu mozda za dvije ili čak 10 godina samo budi uporan i nebudi veličanstven budi jednom obični igrač nešto kao ja i igrači iz Royala.

Problem je sto vi upirete da budete velicanstveni ali slabo vam ide ... neki od vas imaju status velicanstvenog igraca odavno ..kojima skidam kapu ..ali sto se tebe tice ... tesko da ces ikada biti ...to sto si u ekipi koja je zatvorila svjet neznaci da ces biti velicantven ..

Škampo nemas se potrebe zestiti , nisam ti ja kriv sto prvaci royala odlaze otjerani nepravdom i bahatoscu "onoga sto ga ne imenujemo"

:festa:
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Di vam je scapa nestao iz zahvale???

Heroji hr10 koji ce za mene uvjek biti pocasni clanovi prve postave Royala kako ovdje na hr10 tako i na drugim svjetovima gdje god da se budemo mozda okupuli:
Snow, Kenta, Darija, Mrki, Bella, Marsal, Stefan, Tratincica, Panter, svi igraci na sanda, Sinisa90, Punisher, Skula, svi igraci na brunitti, Liha, Tito, Campo, lord Ahil i duali, Prdekana, Munja, Dexon, Deda, Sasabudisa, Rum cola, Effect, Matko, Eni, Amil, Lane&Imitatori + jos nekoliko drugih koji nisu imali toliko vremena da dovrse ovaj svijet te su podjelili svoja sela saplemenicima ili prepustili naloge drugima

Zahvalnice od mene i za one druge koji nisu navikli na jaku disciplinu i komandovanje zao mi je sto je atmosferma morala biti tako kako je, uvjeren sam da drugacije nije moglo da bi se izvuklo maksimum iz plemena i da se uradi ono sto je bilo skoro pa nemoguce. Zelim vam vise srece na drugim, nadam se lagodnijim svijetovima za vas.
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
AT*.......
Zanimljivo bi bilo saznati ko je taj čovjek iz vodstva RB.....pretpostavljam ko je. Al to više nije ni važno, priče s početka svijeta. :)
Kriger sam sebe špijunira.......hahhhha, ovo je dobro. Toliko ga "obožavate" da vam se vjerojatno i plemenski totem zove po njemu, :)

A woodoo pjesma Vam je, moja baba te traži,
a brener više nije u garaži......hahhhhha,
sve je vise tuznih bura i oluja
a sve manje ljudi i slavuja
Ima nesto vrijednije od zlata...
to je redovita plata
Nešto tebe tu žulja,
lažu da je od karlovačkog
bolja žuja......;)
 

DeletedUser

Guest
Znaci takav si ti bio na ba8 ..zanimljivo ...A sto se mene tice kada Wicked objavi pobjednika onda cemo da vidimo ko ce sve ostati u royalu , jer kako je pocelo nece ih dosta zavrsiti ...vidjet cemo hocemo li i kako cestitati ..:andjeo:




Problem je sto vi upirete da budete velicanstveni ali slabo vam ide ... neki od vas imaju status velicanstvenog igraca odavno ..kojima skidam kapu ..ali sto se tebe tice ... tesko da ces ikada biti ...to sto si u ekipi koja je zatvorila svjet neznaci da ces biti velicantven ..

Škampo nemas se potrebe zestiti , nisam ti ja kriv sto prvaci royala odlaze otjerani nepravdom i bahatoscu "onoga sto ga ne imenujemo"

:festa:

Ti nisi bio ni u jednoj opciji da zatvoriš svjet a ja znam sve jednog koji je zaslužan za pobjedu i sve ih podjednako poštujem kao drugare i igrače i nisam se ni sa jednim od tih igrača nikad zamjerio.

A da moram reči da si ti najzasluzniji za našu pobjedu ipak si bio ti sa druge strane vječiti gubitnik.
 

DeletedUser

Guest
Hmm, barem si priznao, ali činjenica stoji da nisi ništa poduzeo po tom pitanju, što je još i gore. Toliko o obrazu i drugarstvu i tome koliko je to tebe zasmetalo, a i "čuđenja" nekih kad je naselje dobilo ima "Ispričajte se Belli".....

Upitaj bellu da li sam , ljudski je grijesiti ali je posteno i nepravdu ispraviti ...ja sam svoje uradio :)

Mene što zasmeta u plemenu, osobno rješavam na pp s kriglom, a tebe o tome neću sigurno izvještavati, niti ovdje o tome piskarati.
Što se tiče besime, koliko vidim http://prntscr.com/1vtrun, on je još uvijek član Royala.

da kada je amil se otarasio Mice i Mige jer je tako godilo " onog sto ga ne imenujemo" ...e sada je pitanje koliki ste vi drugovi da se njih dva vrate na acc koji su branili i prosirili ..

eto toliko o drugarstvu i povjerenju :)
 

DeletedUser

Guest
Ti nisi bio ni u jednoj opciji da zatvoriš svjet a ja znam sve jednog koji je zaslužan za pobjedu i sve ih podjednako poštujem kao drugare i igrače i nisam se ni sa jednim od tih igrača nikad zamjerio.

A da moram reči da si ti najzasluzniji za našu pobjedu ipak si bio ti sa druge strane vječiti gubitnik.


Evo kako si kontradiktoran .." em nisam ni u jednoj opciji da zatvorim svjet " ...pa onda " sam najzlasniji za vasu pobjedu " de se odluci hoces piskiti ili kakiti ..mislim znam da si tako naucio ne samo kroz ovaj server ..ali kao pobjednik moras imati stav ...

i za tvoju informaciju vise svjetova zatvorio nego mislis :)
 

DeletedUser

Guest
Mislis prosirili na tvojim front selima koja su zacudo odjednom prazna pa su, vjerovatno zbog prevelikog znanja o plemenima, povremeno ipak zakucavali plemice na prazna sela sa zidom 20 ? :D

Postena nagrada za vjernu sluzbu :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
Evo kako si kontradiktoran .." em nisam ni u jednoj opciji da zatvorim svjet " ...pa onda " sam najzlasniji za vasu pobjedu " de se odluci hoces piskiti ili kakiti ..mislim znam da si tako naucio ne samo kroz ovaj server ..ali kao pobjednik moras imati stav ...

i za tvoju informaciju vise svjetova zatvorio nego mislis :)

mozda 1 opet sam uspješni od tebe
a imao sam manje pokušaja
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
Upitaj bellu da li sam , ljudski je grijesiti ali je posteno i nepravdu ispraviti ...ja sam svoje uradio :)



da kada je amil se otarasio Mice i Mige jer je tako godilo " onog sto ga ne imenujemo" ...e sada je pitanje koliki ste vi drugovi da se njih dva vrate na acc koji su branili i prosirili ..

eto toliko o drugarstvu i povjerenju :)

Da, sav si se pretrgao trudeći se da joj se ispravi nanesena nepravda. Da si se samo upola potrudio koliko se trudiš i zalažeš za Migu i Miću, ona bi sad igrala u Wantedu.
Nego, da te pitam, što se tebe tiču odnosi van tvog plemena i kako će ih drugi rješavati, nemate li dovoljno svojih "drugarskih" problema u vlastitom dvorištu?
 

DeletedUser

Guest
Obrati pažnju na podebljano, i tek da ti kažem - ne generaliziraj.
Ima royalovaca koji ne misle da su Mićo i Miga špijuni.

Stvar je jednostavna, samo se triba upitat: a koji imaju motiv sad kad smo pobijedili špijunirat za poraženo pleme?
Nema motiva- nema dokaza, logičan zaključak: nisu špijuni.

Razlog zašto se desilo to što se desilo je očito nešto drugo.

Drug slazem se sa tobom , moja greska sto sam sve igrace stavio u jedan kontekst ..evo ovim putem ti se izvinjavam :)

Sto jest jest treba razdvojiti zito od kukolja ... i u pravu si za cjeli post ..samo neko bi da pokaze da moze sta hoce i kako hoce ...pa eto ..ali sad ce objasnjenja i vrijedanja da se prede preko osnovne stvari ..kako su naucili ..

tebi i jos nekim clanovima royala izvinjenje jos jedno sto sam vas strpao u isti kos :)
 

DeletedUser

Guest
koliko se trudiš i zalažeš za Migu i Miću, ona bi sad igrala u Wantedu.
Nego, da te pitam, što se tebe tiču odnosi van tvog plemena i kako će ih drugi rješavati, nemate li dovoljno svojih "drugarskih" problema u vlastitom dvorištu?

Njihovo dvorište se raspalo.
Naše je još uvjek čitavo.
I kod njih je prošao uragan zvani Royal.
 

DeletedUser

Guest
mozda ..neka bude kako ti mislis da je ..pa nek je i pogresno ..aj idi malo spijune love ..:festa:

kaze momak zbog kojeg je u kriticnom momentu nekoliko ljudi izaslo iz Wanteda pa preslo u Royal poslije cega je doslo do sloma njegovog plemena..
 

DeletedUser

Guest
Da, sav si se pretrgao trudeći se da joj se ispravi nanesena nepravda. Da si se samo upola potrudio koliko se trudiš i zalažeš za Migu i Miću, ona bi sad igrala u Wantedu.
Nego, da te pitam, što se tebe tiču odnosi van tvog plemena i kako će ih drugi rješavati, nemate li dovoljno svojih "drugarskih" problema u vlastitom dvorištu?

pa da ti malo vise se raspitas i saznas sta i kako znao bi mnogo vise da pises gluposti ...pitaj duala neka ti kopira skyp razgovor pa ces znati ...

A sto se tice Mice i Mige oni su za mene ok momci koji zavrjeduju da se kaze onako kako je ...a da si ti kakv drug a ne lozionicar iti bi isto uradio za svoje dvoriste ili se bojis da i ti ne izletis zbog nekih sitnica nepodobnih :)
 

DeletedUser

Guest
kaze momak zbog kojeg je u kriticnom momentu nekoliko ljudi izaslo iz Wanteda pa preslo u Royal poslije cega je doslo do sloma njegovog plemena..

nije nekoliko nego jedan je presao Sunje (avantura ) , njegova osobnost vise odgovra tebi nego WANTEDU pa smo ti ga dali i po cjenu raspada ...a regrutovali ste i manje licnosti pa sto nebi i njega :ludilo:
 

DeletedUser

Guest
jedan je zasad usao ali su dvojca izasli zbog tebe sto je za pleme od 15 ljudi cista katastrofa.. i to ljudi koji su svama od prvog dana za razliku od mige i koji nisu non stop bili u minusu u ratu kao sto je bilo sa micom

Nisam ti zahvalio - hvala na tome i brzem zavrsetku hr 10 ionako mi je opasno zafalilo plemica za daljnje noblanje wantedovaca ;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Sad se ti raspitaj o svom porazu i raspitaj se na kojem svjetu neče biti konkurencije da poboljšaš uvid u svoje sposobnosti.
Ali prvo neke stvari sredi u svojoj glavi kao naprimjer problem sa tom daskom 5 i par komada klikera.


hahahah sreca pa sam davno naucio da nije bitno sta je u razgovoru receno nego tko je to rekao ..tako da ... ali opet nisi rekao jesili RB cestitao nakon sto su uzeli ba8 ?

ili kojim slucajem da nije " onaj sto ga ne imenujemo " i on cestitao :hahaha:
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
pa da ti malo vise se raspitas i saznas sta i kako znao bi mnogo vise da pises gluposti ...pitaj duala neka ti kopira skyp razgovor pa ces znati ...

A sto se tice Mice i Mige oni su za mene ok momci koji zavrjeduju da se kaze onako kako je ...a da si ti kakv drug a ne lozionicar iti bi isto uradio za svoje dvoriste ili se bojis da i ti ne izletis zbog nekih sitnica nepodobnih :)

Sve sam ja to več čuo i vidio....., bezobrazan si i bezobziran u svojim istupima, tako da se ne čudim što tvojim glupostima nema kraja.
Ne brini se ti za moj status u plemenu, kako kažeš "ložioničara" i "bota",nemaš potrebe, ja ako želim mogu sutra otići iz plemena po svojoj volji, ali sigurno svoja naselja neću Vama predati, već svom plemenu, pa da sam sanjima u neznam kakvoj svađi.
Ovo ti je već drugi put da me nazivaš pogrdnim imenima, ako nemaš razinu dostojnu normalne ljudske komunikacije, nek te vrate na plesni tečaj u vrtić, to bi odgovaralo tvojoj dobi, da ne kažem nešto gore što si zaslužio.

Kako bih uopče uspio objasniti da tvoje pleme brani Migu i MIću, a u isto vrijeme iz tvog plemena se imenuju druga dvojica naših igrača kao Vaši suradnici i špijuni.
 
Status
Not open for further replies.
Top