Odjeci rata ROYAL-WANTED (SPAM)

Status
Not open for further replies.

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Svaka čast objema stranama, na stranu simpatisanje i antisimpatisanje. Jedan pravi rovovski server i msm da još dugo ovakvog nećemo vidjet.

Žao mi je bilo što smo rano otišli sa servera, uglavnom, ROYAL, sve čestitke na osvajanju i trudu, bez ikakvog sarkazma ovaj put.
WANTED, čestitam na igri i trudu, "možda", "ako", "kad bi", uvijek toga ima, al' ne brinite, pružili ste urnebesnu igru, to se cijeni.

Obje strane, vrijeme je da se odmori malo, opusti, ajde sad svi kod Trawke u kafanu :pivo: :p
 

DeletedUser

Guest
Rano su pocele cestitke ali eto kad je vec tako raspolozenje da se i ja prikljucim.
Moje cestitke idu prije svega onim clanovima Royala koji su se pokazali kao vrhunski timski igraci, iako su neki mozda povremeno bili slabiji aktivni ili pocetnici u ovoj igri. Ipak to su heroji i herojine koji su slusali, nekog koga ranije nisu ni znali, i to gotovo sve sto se trazilo od njih, kojiima nije bio problem da ostaju tu danima i nocima da bi drugima nesto ocistili ili odbranili i bez kojih sigurno ne bi bilo moguce ostvarivate planove i taktike za sve male i velike pobjede koje je Royal pleme ostvarilo na hr 10. A tih pobjeda je trebalo biti jako mnogo zbog nezavidne situacije plemena od pocetka svijeta. Gvozdena disciplina i jaka vjera u vodstvo je ona snaga bez koje je i najbolji plan beskoristan, a general bez disciplinovane vojske nije nista vise od obicnog vojnika.

Heroji hr10 koji ce za mene uvjek biti pocasni clanovi prve postave Royala kako ovdje na hr10 tako i na drugim svjetovima gdje god da se budemo mozda okupuli:
Snow, Kenta, Darija, Mrki, Bella, Marsal, Stefan, Tratincica, Panter, svi igraci na sanda, Sinisa90, Punisher, Skula, svi igraci na brunitti, Liha, Tito, Campo, lord Ahil i duali, Prdekana, Munja, Dexon, Deda, Sasabudisa, Rum cola, Effect, Matko, Eni, Amil, Lane&Imitatori + jos nekoliko drugih koji nisu imali toliko vremena da dovrse ovaj svijet te su podjelili svoja sela saplemenicima ili prepustili naloge drugima

Zahvalnice od mene i za one druge koji nisu navikli na jaku disciplinu i komandovanje zao mi je sto je atmosferma morala biti tako kako je, uvjeren sam da drugacije nije moglo da bi se izvuklo maksimum iz plemena i da se uradi ono sto je bilo skoro pa nemoguce. Zelim vam vise srece na drugim, nadam se lagodnijim svijetovima za vas.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ah čestitke čestitke lijepo je kad vam neko čestita na nečemu učinjenom a pogotovo ako je to bio mukotrpan i težak rad od samog početka do kraja. Imao sam sreče što sam igrao sa igračima koji nevole da spavaju.

E sad kome da čestitam a da ga neizostavim.
Zato sam odlučio samo napisati Royal. Mislim da je to pleme koje bi moglo poraziti bilo koga.
Najsretni sam bio kada sam vidio gašenje Rb-ea i tvrdim da su kvalitetnije pleme od Wanted-a samo su imali malo manje sreče što su bili naša prva meta i tu su bili igrači u Royalu koji su kasnije napustili igru iz razni razloga.

Vodstvo, sve pohvale, iako to neko neče da prizna ali moram da kazem da je taj Kriger ponijeo velike zasluge za pobjedu imao je neke odlučujuče poteze koji su nas doveli tu gdje smo. Znam ga jako dugo i uvjek je takav namrgodzen i tvrdoglav nepopušta čak i kad nije upravu.

Igrači pored Krigera koje moram pomenuti su svakako Rubo i Snow, Latica moja super dama i drugarica, ah taj Neyi čast je bila igrati pored njega i njegovi duall igrača pa neznam više ko je sve bio na greandestiny računu ali su svi bili odlični, nemogu zaboraviti ni zamaltanog koji nas je okupio, sale legenda nikad nisam skontao gdje se taj igrač sve nalazi na karti dok nisam jednom dobio njegov sitt, e sad one koji su posle došli, Shta ima mislim da su tu bila 4 igrača ili 6 možda i 10 njih neznam, vrabac i svi njegovi ptiči e sad Sanda neču zaboraviti koliko puta je došla poruka od nje treba deffa pa kordinate a ja pošaljem deff a ona če ti meni "pa campo odakle ti toliki deff, kad god trazim ti šalješ" drago mi je što je to primjetila to je bio moj zadatak od početka do kraja.

Što se tiče veličanstveni, pa šta reči osim dobri igrači ali malo su bili prenapuhani a nisu oni krivi što su takvi bili prenapuhali ih drugi na početku servera. Opet pobjeda nebi bila tako slatka da je umjesto njih bio neko drugi a taj neko drugi bi sigurno davno sprzio sa ovog svjeta.

Volim ovu igru od prvog mog servera koji je bio počeo nekad davno i završio se isto tako davno a sad mogu reči ide duži predah od svega a možda i penzija o kojoj razmišljam jako dugo. Ako se i budem vračao to če opet biti neki veliki razlog kao npr. neki strani server ili neka dobra ekipa sa nekakvom super konkurencijom sa druge strane.

O, nesmijem zaboraviti, da se izvinem svima onima koje sam na ovaj ili onaj razlog uvrjedio, nije bilo namjerno samo sam želio da malo podgrijem temperaturu kod zaračeni strana i dignem moral kod svoji kolega. Nekom sam bio zanimljiv a nekom dosadan.

Pozdrav od Campe sa računa Ciciban. I pozdrav za Borisa " ipak sam igrao na jednom računu i uvjek sam bez duall-a"
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
E moj putko jadnice, sad si faca sto si izbacio na kraju servera nekog iz plemena? xaxaxaxaxaxaxaxa

A tatu nazivaj spijunom mene neces. ;)

Sad si ti kao fol neko i nesto.
Dovoljno ti je to da nikad vise neces zaigrat hr server. Jadnice jadni.
 

DeletedUser

Guest
Ljudi nema smisla vrijeđanje, hajde završite taj svijet u miru i dostojanstveno.
Par stvarno dobrih postova sam ovdje pročitala danas, nemojte kvariti to sad ovakvim stvarima.

To je prvenstveno molba, ali kazne su također opcija.
 

DeletedUser

Guest
Ah čestitke čestitke lijepo je kad vam neko čestita na nečemu učinjenom a pogotovo ako je to bio mukotrpan i težak rad od samog početka do kraja. Imao sam sreče što sam igrao sa igračima koji nevole da spavaju.

E sad kome da čestitam a da ga neizostavim.
Zato sam odlučio samo napisati Royal. Mislim da je to pleme koje bi moglo poraziti bilo koga.
Najsretni sam bio kada sam vidio gašenje Rb-ea i tvrdim da su kvalitetnije pleme od Wanted-a samo su imali malo manje sreče što su bili naša prva meta i tu su bili igrači u Royalu koji su kasnije napustili igru iz razni razloga.

Vodstvo, sve pohvale, iako to neko neče da prizna ali moram da kazem da je taj Kriger ponijeo velike zasluge za pobjedu imao je neke odlučujuče poteze koji su nas doveli tu gdje smo. Znam ga jako dugo i uvjek je takav namrgodzen i tvrdoglav nepopušta čak i kad nije upravu.

Igrači pored Krigera koje moram pomenuti su svakako Rubo i Snow, Latica moja super dama i drugarica, ah taj Neyi čast je bila igrati pored njega i njegovi duall igrača pa neznam više ko je sve bio na greandestiny računu ali su svi bili odlični, nemogu zaboraviti ni zamaltanog koji nas je okupio, sale legenda nikad nisam skontao gdje se taj igrač sve nalazi na karti dok nisam jednom dobio njegov sitt, e sad one koji su posle došli, Shta ima mislim da su tu bila 4 igrača ili 6 možda i 10 njih neznam, vrabac i svi njegovi ptiči e sad Sanda neču zaboraviti koliko puta je došla poruka od nje treba deffa pa kordinate a ja pošaljem deff a ona če ti meni "pa campo odakle ti toliki deff, kad god trazim ti šalješ" drago mi je što je to primjetila to je bio moj zadatak od početka do kraja.

Što se tiče veličanstveni, pa šta reči osim dobri igrači ali malo su bili prenapuhani a nisu oni krivi što su takvi bili prenapuhali ih drugi na početku servera. Opet pobjeda nebi bila tako slatka da je umjesto njih bio neko drugi a taj neko drugi bi sigurno davno sprzio sa ovog svjeta.

Volim ovu igru od prvog mog servera koji je bio počeo nekad davno i završio se isto tako davno a sad mogu reči ide duži predah od svega a možda i penzija o kojoj razmišljam jako dugo. Ako se i budem vračao to če opet biti neki veliki razlog kao npr. neki strani server ili neka dobra ekipa sa nekakvom super konkurencijom sa druge strane.

O, nesmijem zaboraviti, da se izvinem svima onima koje sam na ovaj ili onaj razlog uvrjedio, nije bilo namjerno samo sam želio da malo podgrijem temperaturu kod zaračeni strana i dignem moral kod svoji kolega. Nekom sam bio zanimljiv a nekom dosadan.

Pozdrav od Campe sa računa Ciciban. I pozdrav za Borisa " ipak sam igrao na jednom računu i uvjek sam bez duall-a"



Uvijek me tvoj post nasmije :pivo:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
http://prntscr.com/1vt97c

a onda i Amil covjek za kojeg sam ruku mogao dati..mogao sam ovdje iznjeti par cinjenica koje bi par ljudi ugasilo do kraja,ali dobro,necu se spustati na nivo paranoika..ajmo triput u glas : MIGA SPIJUN :ludilo: hahahah samo bi volio da vodjstvo wanteda iznese cinjenice koje sam im prenosio kako kazu 'dugo dugo' :D
 

DeletedUser

Guest
http://prntscr.com/1vt97c

a onda i Amil covjek za kojeg sam ruku mogao dati..mogao sam ovdje iznjeti par cinjenica koje bi par ljudi ugasilo do kraja,ali dobro,necu se spustati na nivo paranoika..ajmo triput u glas : MIGA SPIJUN :ludilo: hahahah samo bi volio da vodjstvo wanteda iznese cinjenice koje sam im prenosio kako kazu 'dugo dugo' :D


sta ove royalovce puca ja ne znam ..uzmu svjet i onda traze spijune medu sobom ...pa ljudi ne igraju svi plemena ko putko i ekipa
:D
Neki igraju da uzivaju i igraju :andjeo:

I da se se nadovezem na ovo spijun jeste nije , jeli ovaj ili onaj . Nije tacno da su Mico i Miga spijuni , ja sam odavno sa njima u razgovoru i nikad ni jednu informaciju nisu prenjeli !
To sto su komunikativni i veseljaci i sto se druze sa zaracenom stranom ne znaci da su malomni i da nemaju tema za razgovor kojih se ne ticu plemena.

I da nisam samo sa njima dvojicom komunicirao ..ima njih jos i koji su u vodstvu royala ..pa nisu spijuni :eek:ok:

Ali su mi u svoj toj stvari koja se desava sa Migom i Micom gori ljudi koji su igrali sa njima godinu dana i tako lako dozvolili
da ih se etiketira kao spijuni to se moze reci prijateljstvo i drugarstvo (puke)


evo imam prikladan video za ovu situaciju :

naziv videa : kriglin lov na vjestice

[video=youtube;FsF3HspQY6A]http://www.youtube.com/watch?v=FsF3HspQY6A[/video]

:hahaha: :hahaha:

(obavezno pogledati do kraja )
 
Last edited by a moderator:

Mrkey

Member
Reaction score
2
Hmmmda, Wanted nikad nije lovio vještice i nedužne ljude proglašavao špijunima. ;) Ma kako bi se to vama moglo dogoditi, božesačuvaj,
:).
 

DeletedUser

Guest
Hmmmda, Wanted nikad nije lovio vještice i nedužne ljude proglašavao špijunima. ;) Ma kako bi se to vama moglo dogoditi, božesačuvaj,
:).

da jes u jednom slucaju sa isabelom , gdje sam i sam rekao da nevjerujem da jeste i da jeste ne moze stete napraviti ...ali sigurno nebi to radili na kraju ...i nebi optuzivali ljude koji su osnovali royal (to jest igrao dual sa osnivacem ) ...i sigurno nebi piskarali vama i moljakali da nam kazete ko je spijao za vas ..svako na svoj obraz pazi ...

Vidim da ti od cjeloga teksta jedino ovo izvuka ..nije ti zasmetalo sto su dvojica ti kolega obespravljeni i sklonjeni sa racuna na kraju kad treba se proslaviti i cestiti ..hmmm ..povjerenje i drugarstvo na nivou ..
 

DeletedUser

Guest
da jes u jednom slucaju sa isabelom , gdje sam i sam rekao da nevjerujem da jeste i da jeste ne moze stete napraviti ...ali sigurno nebi to radili na kraju ...i nebi optuzivali ljude koji su osnovali royal (to jest igrao dual sa osnivacem ) ...i sigurno nebi piskarali vama i moljakali da nam kazete ko je spijao za vas ..svako na svoj obraz pazi ...

Vidim da ti od cjeloga teksta jedino ovo izvuka ..nije ti zasmetalo sto su dvojica ti kolega obespravljeni i sklonjeni sa racuna na kraju kad treba se proslaviti i cestiti ..hmmm ..povjerenje i drugarstvo na nivou ..

Jednostavno se pomiri sa porazom čestitaj i briši.
Ako pak ni to nemožeš onda mi te žao jer to dokazuje da si ponižen i potišten a pun ponosa i neželiš da priznaš poraz.
Pruži ruku i svako svojim putem doče i tvoji 5 min mozda za godinu mozda za dvije ili čak 10 godina samo budi uporan i nebudi veličanstven budi jednom obični igrač nešto kao ja i igrači iz Royala.
 

Mrkey

Member
Reaction score
2
da jes u jednom slucaju sa isabelom , gdje sam i sam rekao da nevjerujem da jeste i da jeste ne moze stete napraviti ...ali sigurno nebi to radili na kraju ...i nebi optuzivali ljude koji su osnovali royal (to jest igrao dual sa osnivacem ) ...i sigurno nebi piskarali vama i moljakali da nam kazete ko je spijao za vas ..svako na svoj obraz pazi ...

Vidim da ti od cjeloga teksta jedino ovo izvuka ..nije ti zasmetalo sto su dvojica ti kolega obespravljeni i sklonjeni sa racuna na kraju kad treba se proslaviti i cestiti ..hmmm ..povjerenje i drugarstvo na nivou ..

Hmm, barem si priznao, ali činjenica stoji da nisi ništa poduzeo po tom pitanju, što je još i gore. Toliko o obrazu i drugarstvu i tome koliko je to tebe zasmetalo, a i "čuđenja" nekih kad je naselje dobilo ima "Ispričajte se Belli".....
Mene što zasmeta u plemenu, osobno rješavam na pp s kriglom, a tebe o tome neću sigurno izvještavati, niti ovdje o tome piskarati.
Što se tiče besime, koliko vidim http://prntscr.com/1vtrun, on je još uvijek član Royala.

AT*
"Wantedovi špijuni igraju u Royalu, Royalovi u Royalu"
Da, Royal po tome pun špijuna, čudo kako Vam ni to nije pomoglo.:kokice:
 

Crni-Vitez

Member
Reaction score
6
sta ove royalovce puca ja ne znam ..uzmu svjet i onda traze spijune medu sobom ...pa ljudi ne igraju svi plemena ko putko i ekipa
:D
...

Ali su mi u svoj toj stvari koja se desava sa Migom i Micom ...

Obrati pažnju na podebljano, i tek da ti kažem - ne generaliziraj.
Ima royalovaca koji ne misle da su Mićo i Miga špijuni.

Stvar je jednostavna, samo se triba upitat: a koji imaju motiv sad kad smo pobijedili špijunirat za poraženo pleme?
Nema motiva- nema dokaza, logičan zaključak: nisu špijuni.

Razlog zašto se desilo to što se desilo je očito nešto drugo.
 

AT ANIMAL

Super Moderator
Reaction score
2
Hmm, barem si priznao, ali činjenica stoji da nisi ništa poduzeo po tom pitanju, što je još i gore. Toliko o obrazu i drugarstvu i tome koliko je to tebe zasmetalo, a i "čuđenja" nekih kad je naselje dobilo ima "Ispričajte se Belli".....
Mene što zasmeta u plemenu, osobno rješavam na pp s kriglom, a tebe o tome neću sigurno izvještavati, niti ovdje o tome piskarati.
Što se tiče besime, koliko vidim http://prntscr.com/1vtrun, on je još uvijek član Royala.

AT*
"Wantedovi špijuni igraju u Royalu, Royalovi u Royalu"
Da, Royal po tome pun špijuna, čudo kako Vam ni to nije pomoglo.:kokice:


Royal+covjek+iz+vodstva+rb-a.jpg


hm, hm , hm, špijuni su među vama kvare vasu idealnu pricu ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kako porazeno, do nekidan su bili glavni pobjednici na vanjskom forumu ? :)




@za ATa

Pretvaraj se da si slabiji i time nahrani protivnikovu aroganciju


Sun Tzu
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top