Osvajanja

Status
Not open for further replies.

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Image 2.jpg

Bilo je dosta noblanja danas :D

amena1974 - dokazuje kako je tu riječ o pravoj "igračini" hahaha :D

ellene - jos jedno noblanje unutar plemena (akademija) :)
 

s-tuk-a

New Member
Reaction score
0
View attachment 82

Bilo je dosta noblanja danas :D

amena1974 - dokazuje kako je tu riječ o pravoj "igračini" hahaha :D

ellene - jos jedno noblanje unutar plemena (akademija) :)

sta ima lose u tome sto je ellene noblala selo od 3k,od lika iz akademije.
realno,to je najjaca taktika u pocetku,lik ti razvije selo i igras duala sa njim,
vi samo na to mozete biti ljubomorni..



Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Barbarsko selo (491|456) K44 1,247 Barbarian ellene [ROYAL] 2012-11-29 - 20:02:16
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Mozete samo da ucite od te cure, a ljubomorne duse mogu da ga ...
Nemam ja sta nauciti iz tog poteza. Ne podrzavam ga jer nije posteno prema ostalim igracima koji svoja sela zasluzeno osvoje
I ja sam se koristio tom taktikom par puta i znam da se tim potezom nitko ne ponosi.

Momci , morate naučiti razliku između ljubomore i lagane frustracije ;P
 

DeletedUser

Guest
Nemam ja sta nauciti iz tog poteza. Ne podrzavam ga jer nije posteno prema ostalim igracima koji svoja sela zasluzeno osvoje
I ja sam se koristio tom taktikom par puta i znam da se tim potezom nitko ne ponosi.

Momci , morate naučiti razliku između ljubomore i lagane frustracije ;P

A šta ako je možda,taj igrač prestao igrat pa dao nekome grad?
-Možda da ne pišeš što ne znaš?
 

DeletedUser

Guest
jel to neko spominje cure?

inace sva noblanja do sada su beze...

noblanje multica i mini gradova, nista vrijedno paznje :)

cekamo tebe da sta noblas,da vidimo profesionalca na dijelu :hahaha:
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
inace sva noblanja do sada su beze...
Da, kako to bezveze??? Ljudi imaju planove, strategiju, a ti ih omalovažavaš? Šta si ti uradio do sada? Šta su trebali, krvarit za ta sela a nude im se za Đ...? Gluposti, svatko pametan na početku zgrabi šta može, samo amater kalkulira, 'oće-neće...., ostali vide šta je najisplativije i idu prema tome...... a
 

orbit

Member
Reaction score
0
Da, kako to bezveze??? Ljudi imaju planove, strategiju, a ti ih omalovažavaš? Šta si ti uradio do sada? Šta su trebali, krvarit za ta sela a nude im se za Đ...? Gluposti, svatko pametan na početku zgrabi šta može, samo amater kalkulira, 'oće-neće...., ostali vide šta je najisplativije i idu prema tome...... a

A kako neće omalovažavati? Pogledaj svoje zadnje osvajanje. ;)

I da, dobro si pročitao, zadnje.
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
Hahahahhahah, pa što se ti ljutiš? Sad znam zašto imaš tako tužne oči na forumskom profilu.. Sad ću ti ja reći kako su stvari tekle pa se ti prijeti:
Počeh čovjeka osvajati jučer u 5 popodne i završih noćas u 5, što će reći da ste 12 sati imali da mu pomognete a šta ste vi uradili??? Poslali čovjeku po 200 kopalja i mačeva u 12 sati igre??? Još sam vam ušao u noćni... Čovjek je od prvog napada digao zid za jednu razinu i tako je ostalo dok nije osvojen, upalio miliciju tek oko ponoći.... O čemu mi pričamo? Još sam se razmišljao hoću li odustati jer svatko pametan bi mi u noćnom namjestio sačekušu ali ništa se nije dešavalo, izvidih oko 2 ujutro i opet stanje isto... šta da radim? Nastavih sa osvajanjem jer jedini je zaključak koji izvukoh iz te situacije je da vi ne volite svog vođu, ili vođi se ne da igrati... ili ste svi offf... ili nesposobni... ni u jednom slučaju nisam našao razlog zašto odustati od osvajanja... Prijeti se svojim suigračima a ne meni, hehehehhe, kriva adresa...
 
Status
Not open for further replies.
Top