@P! - @P!!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
jeste to malo tuzno kolicina tog offa malo vise za priznati, ali sandi onda nisi video svoje igrace sa cim napadaju ako ces se njemu smejati on bi ti bio top u plemenu.

uzmi sitove ne veruj im na rec, skauti ne lazu :)
 

DeletedUser

Guest
mico dobro znas da vodja nije onaj sto ima cinove, nego poslusnost i naklonost clanova, a po tranetovoj istoriji ne bih rekao da je ima :D
 

DeletedUser

Guest
E moj Trancicu ,koliko god ovo igrao neces nauciti da igras. :hmm: treba ti jos prakse i prakse. :D
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
iskustvaima dovoljno da je uspio zapetljat svoje pleme u rat sa svima okolo pa kakvo je ovo iskustvo
čovječe jer gledaš ti vijesti trane i sloveniji nije bilo struje nekima je još uvjek izbacuje ajde minus 4 dana pa pogledaj kolko bi ti vojske ima
Grave nemoj ti o vojski vidio sma kolko si je imao kad si reko da imaš 2000 populacije a tamo gore na ljevom čašku si imao dvije ikonice sakrivene zna se kolko je to bilo pa sad nemoj pametovat jer nečeš nigdje dogurat na ovome svijetu nečemo ni mi neče ni pnzioneri
al če penzioneri naučit jednu lekciju šteta da je neznaju naučit sa ljepa pa se mora sagrdA JER SA NAPADIMA NA SVA OKOLIŠKAPLEMENA SU SE JAVILI DA BI ONI IZ GRDAUČILI
 

DeletedUser

Guest
iskustvaima dovoljno da je uspio zapetljat svoje pleme u rat sa svima okolo pa kakvo je ovo iskustvo
čovječe jer gledaš ti vijesti trane i sloveniji nije bilo struje nekima je još uvjek izbacuje ajde minus 4 dana pa pogledaj kolko bi ti vojske ima
Grave nemoj ti o vojski vidio sma kolko si je imao kad si reko da imaš 2000 populacije a tamo gore na ljevom čašku si imao dvije ikonice sakrivene zna se kolko je to bilo pa sad nemoj pametovat jer nečeš nigdje dogurat na ovome svijetu nečemo ni mi neče ni pnzioneri
al če penzioneri naučit jednu lekciju šteta da je neznaju naučit sa ljepa pa se mora sagrdA JER SA NAPADIMA NA SVA OKOLIŠKAPLEMENA SU SE JAVILI DA BI ONI IZ GRDAUČILI

tebi izgleda covek ne moze objasniti rekao sam ti zasto sam prezvrljao ono a na forum baci pogled koliko imam sekira i lc imas izvestaje od 2 igraca, bice ti jasno uostalom sta me briga popusio si vojsku sada ce ti i grad pasti pa pljujes okolo.
 
Last edited by a moderator:

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
iskustvaima dovoljno da je uspio zapetljat svoje pleme u rat sa svima okolo pa kakvo je ovo iskustvo
čovječe jer gledaš ti vijesti trane i sloveniji nije bilo struje nekima je još uvjek izbacuje ajde minus 4 dana pa pogledaj kolko bi ti vojske ima
Grave nemoj ti o vojski vidio sma kolko si je imao kad si reko da imaš 2000 populacije a tamo gore na ljevom čašku si imao dvije ikonice sakrivene zna se kolko je to bilo pa sad nemoj pametovat jer nečeš nigdje dogurat na ovome svijetu nečemo ni mi neče ni pnzioneri
al če penzioneri naučit jednu lekciju šteta da je neznaju naučit sa ljepa pa se mora sagrdA JER SA NAPADIMA NA SVA OKOLIŠKAPLEMENA SU SE JAVILI DA BI ONI IZ GRDAUČILI

Jooj što sve napričao, ali ono da nema ni 2k populacije taj dio neznam otkud izvukao :hahaha:
 

DeletedUser

Guest
nek prica sta hoce to je samo prica, ona 2 sto ih katam vrlo dobro znaju kakav sam sa vojskom to su dela :)
 

DeletedUser

Guest
igramo se :)

vidjecemo rezultate kroz par sedmica mjeseci.. svako igra kako misli da treba i kako hoce..
 

DeletedUser

Guest
Pa ne treba imat toliko vojsku kao ti :p

jbg ja kad sam igrao plemena,ti si me vukao za rukav i pitao sta je ovo,sta je ono toliko te puta branio i stao na tvoju stranu ,pa si bio moj spijun na drugim svjetovima itd..

pa sam onda i ja oslabio doslo dosta novih ljudi dosta novih igraca i uvek ima jaci od jaceg :)
neko ima srce neko ne,ovaj put ja ne.. skoro 10k ofarmanih sela slabe vuce i sta da se radi..

al' sve ce to narod pozlatiti..
 

DeletedUser

Guest
jbg ja kad sam igrao plemena,ti si me vukao za rukav i pitao sta je ovo,sta je ono toliko te puta branio i stao na tvoju stranu ,pa si bio moj spijun na drugim svjetovima itd..

pa sam onda i ja oslabio doslo dosta novih ljudi dosta novih igraca i uvek ima jaci od jaceg :)
neko ima srce neko ne,ovaj put ja ne.. skoro 10k ofarmanih sela slabe vuce i sta da se radi..

al' sve ce to narod pozlatiti..

Kako fino napisao ali trane ko nebi bio tvoj spijun :confused:

Ti si estradni umjetnik svima poznat :$
 

DeletedUser

Guest
08.02.2014

Screenshot_1.png


------------------------------
Screenshot_2.png

------------------------------
Screenshot_3.png
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
mnogo trošite vojsku prijatelju i novi članovi vam neče slat pojačanja 7 dana pa me zanima odakle čete deff vuč trenutno ste bodovno prvi dstanje deffa 4000 vojnika najviše ako imate i to
stanje offa još vam sredimo 4 ili 5 ofera i ostaju vam samo bodovi
al vi možete sa bodovima jednako dobro branit se i bapdat pa čete nas izbodovat do restarta
al svaka vam čast na fasadi baš se ljepo sjaje
 
Status
Not open for further replies.
Top