@P! - @P!!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Ispašće ovo još i jedan od boljih svetova...svaka cast na entuzijazmu....:lool:
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
mnogo trošite vojsku prijatelju i novi članovi vam neče slat pojačanja 7 dana pa me zanima odakle čete deff vuč trenutno ste bodovno prvi dstanje deffa 4000 vojnika najviše ako imate i to
stanje offa još vam sredimo 4 ili 5 ofera i ostaju vam samo bodovi
al vi možete sa bodovima jednako dobro branit se i bapdat pa čete nas izbodovat do restarta
al svaka vam čast na fasadi baš se ljepo sjaje

Jooj ovaj slovenac, sve je to teorija a dali možete to realizirat? pošto nije ni vama bajno, padaju i vaši, čak i na restart koji svako toliko offove vam hvataju i svašta :love:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
Čujem da su pred nekim raspadom. Barem se tako priča

moram rečt da su me penzioneri iznenadili,da se nisu več prije raspali neznam ko bi igrau u plemenu koje nezna da je nemoguče ratovat protiv svih plemena koja su okolo njih
al svejedno borili su se dobro i imali neočekivane tačkičke fore
 

DeletedUser

Guest
dok macke nema misevi kolo vode...nikname tek smo poceli sa igrom :eek:k:

jer ipak 50x clanova protiv 300x puno je,al igramo kao lavovi :boks:
 

DeletedUser

Guest
dok macke nema misevi kolo vode...nikname tek smo poceli sa igrom :eek:k:

jer ipak 50x clanova protiv 300x puno je,al igramo kao lavovi :boks:

Ha,ha,ha...sace da krenu i price,dosli smo ovde da se zezamo,nista ozbiljno...jer da smo dosli da igramo ozbiljno,pokazali bi mi vama ko je glavni...ajde trane,malo se spusti na zemlju...
 

DeletedUser

Guest
nemoj se ponasati tako, pojela te je ljubomora sto vas 2 rastrkana plemena protiv vas 9 sabijaju, imali ste 3 dobra ciscenja i opet niste postigli time, kao sto rekoh statistike govore i tek ce govoriti.
 

DeletedUser

Guest
nemoj se ponasati tako, pojela te je ljubomora sto vas 2 rastrkana plemena protiv vas 9 sabijaju, imali ste 3 dobra ciscenja i opet niste postigli time, kao sto rekoh statistike govore i tek ce govoriti.

Neznam o kakvoj ljubomori druze pricas,nisam ni u jednom plemenu koje ratuje,igram solo da ubijam vreme,pogledao sam situaciju na karti,video kako stoje penzionerke,jednom recju rastureno,i sve mi je jasno,stim bolje kako ti kazes,ratuju protiv 9 plemena,a nisam ni to znao,tako da opusti se matori,i uzivaj u igri...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
gde ja uvek nadjem sa ljudima koji me prave ludim da raspravljam -.-
 

DeletedUser

Guest
haha,evo svi kolektivno gasimo racune dosli smo ovde radi zabave :D

1.
k3wlH5A.png


2.
zl1f.png


3.
Fq0To8j.png


4.
5e64.png


5.
1k3w.png


6.
4ehXJ8c.png


7.
7i21.png


cao nobovi :andjeo:
 

DeletedUser

Guest
zapravo izvinjavam se na mojim lazima nije 9 plemena nego 11 ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top