Pitanja i odgovori

DeletedUser

Guest
pomoc oko stale ...

pozz...
zanima me, ako netko zna odg, zbog cega nemogu napravit npr, laku konjicu...imam izgradenu stalu na 3. levelu i imam dovoljno resursa...??
hvala...
 

DeletedUser

Guest
Ma no problem, i drugi put! :eek:ok:

isprobano...funkcionira :) ...samo kaj za neke stvari trazi dosta resursa, za pocetak :/

btw, izgrao sam 'plemena' prije nekih god i pol al sam zaboravio neke stvari do sad...pa dok se opet podsjetim... :p
 

Belay-BoY

Active Member
Reaction score
0
isprobano...funkcionira :) ...samo kaj za neke stvari trazi dosta resursa, za pocetak :/

btw, izgrao sam 'plemena' prije nekih god i pol al sam zaboravio neke stvari do sad...pa dok se opet podsjetim... :p

Farmaj pa ces imat dovoljno resursa uvijek ;)
 

Gomy

Member
Reaction score
0
Koliko sam ja upoznat sa ovakvom situacijom(iz licnog iskustva).
Kad se neko restartuje paladin mu se gubi,ako si video u tom selu paladina vrlo moguce je da je to tudji paladin.
Ovo pricam sa nekih drugih svetova,mozda su postavke drugacije,zbog toga ne zelim da tvrdim 100%
Mada mi se desilo da sam video cini mi se na hr4,kad se neko restartovao da je isto paladin ostao u selu. Kontaktirao sam tu osobu na skypu radi tog sela(bilo je u pitanju selo sa 50% radionicom) i on mi je rekao da paladin nosi baklju... Ubacio sam par kopljanika u selo,jer nisam hteo da osvajam selo,bzv da trosim vojsku. Po izvestajima sam video da je na to selo puklo dosta nukova... Sto znaci da je ipak baklja bila u pitanju,kao sto sam dobio odgovor na skypu(zadnje oruzije). Sad je samo pitanje dal je ta baklja bila od starog igraca(restartovanog) ili je ipak bila od nekog drugog....

Nadam se da sam pomogao...
 

DeletedUser

Guest
ne samo da ti ostane paladin sa zadnjim oružjem nego se i barb sela bore sa full religijom... bar je tako na dvici, trici i četvorci
 

DeletedUser

Guest
ahaa...a kak doc do plemica??...posto brijem da nemam ni jednog :/

Prvo moraš podić neke građevine na potrebne razine:

Seosko sjedište na 20
Kovačnica na 20
Tržnica na 10

Kad si to napravio onda gradiš Akademiju, onda moraš kovat zlatnike za prvog plemića ti treba jedan zlatnik za drugog dva za trećeg tri itd...

Kad imaš potreban broj zlatnika onda možeš napraviti plemića! :)


Ukratko :D
 
Top